Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Hiába szeretem a Teslákat, sajnos minden ami ennyire szoftverre épül azt mindig fel lehet törni, de mivel ez önhibán kívül van fizet a casco. :D

(#2) Tigerclaw válasza INGJOKE (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A tobbi autogyartonal is voltak / vannak hasonlo hibak a kulcs nelkuli megoldasoknal. Talan ez is olyan mint az okosteve. A gyartoknak kiesik ez a terulet, nincs meg hozza a szakertelem. Mondjuk a Teslanal a tabletes vezerles is tulzasba van vive. Olyan dolgokat is beleraktak amit jobb lett volna meghagyni direkt vezerlesure.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) body007


body007
addikt

Ügyes

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#4) sztanozs válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

Ismerősöm BMW-jét pont úgy vitték el, mint a híres/hírhedt videóban, ami a kulcs jelét erősíti fel, és a kocsi azt hiszi, hogy ott van a fob mellette.
Ráadásul valószínűleg nem is ellopni vitték el, hanem csak szórakozni - néhány utcával odébb feltekeredtek vele egy fára.
Szerencsére volt kamerája a házon és így látszott, hogy nem a kulcsot hagyta a kocsiban, hanem kinyitották "távolról".

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) F34R


F34R
nagyúr

DeadSec-esek meghackelik :DDD

(#6) mad823 válasza F34R (#5) üzenetére


mad823
őstag

Nadeakkor OTA javították, tehát már nem müködik.

(#7) somogyib


somogyib
őstag

UAZ 469B-t kell használni, ott nincsenek ilyen modern fasságok.
Amúgy is amennyit fogyaszt, úgyse viszik el. :DDD

(#8) Tigerclaw válasza somogyib (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Fura hogy ma is lehet kapni ha nem is azt, de a masik regi UAZ-t, totalisan a regi karosszeriaval es meg a motor is olyan, hogy 2700cc benzinesbol 112 loerot hoztak ki. Meg a szervokormany is opcionalis. Az oroszok 30-40 ev alatt 0 evet leptek elore. Ha mas orszag nem letezne, megragadnanak a technologiai fejlodesben ugyanott.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) MittuDomain_ válasza somogyib (#7) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Erről az október 23-i tank story ugrott be. :DD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#10) somogyib válasza MittuDomain_ (#9) üzenetére


somogyib
őstag

Nem is jutottak sokáig vele. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Pityu.


Pityu.
nagyúr

És mit fognak csinálni azzal a sok ócskavassal,leadják a méhesben? :D

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#12) k-adi


k-adi
nagyúr

uhh hát igen.. tech világ, hacker világ :)

(#13) 8th válasza somogyib (#7) üzenetére


8th
addikt

Ezen a reklámon még mindig tudok röhögni pedig nem mai. :DDD

(#14) Teasüti válasza sztanozs (#4) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A key fob relay technika nincs benne a köztudatban? Minden tulajnak ismerni kéne, akinek keyless entry system-et tud a kocsija. Ha a hülyéje ledobja a kulcsot a bejárati ajtó mellett, hogy a tolvajnak elég csak odamennie az ajtóhoz és már fogja a kulcs jelét, azt manapság már gondatlanságnak lehetne hívni. Ha nem is tartja vki árnyékolt tokban a kulcsot, legalább vigye be a szobába vagy az asztalra vagy vmi! :N
De a legjobb, ha kikapcsolja a keyless entry-t és nincs ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

(#15) somogyib válasza 8th (#13) üzenetére


somogyib
őstag

:DDD Király, ezt még nem láttam. :C

(#17) bacus válasza Teasüti (#14) üzenetére


bacus
őstag

Én tudatlan vagyok, mert nincs ilyen kocsim, hogy kell kikapcsolni? Van a kulcson egy kapcsoló, gomb, stb?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18) Teasüti válasza bacus (#17) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem tudom. Nekem sem keyless entry-s a kocsim*. Csak azt ismétlem, amit olvastam. :)
De nem vmi nagy was ist das, hisz már a 20 éves kulcsokon is vannak bill kombinációk. Mittomén a régi Mercedes kulcsokon a központi zárra volt kombináció (mindet nyitja, csak a vezető oldalt nyitja), vagy az ablakemelőt irányíthattad. A modern kétirányú kommunikációnál mint amilyen a Tesla is meg nyilván kapcsolható kell legyen a menüben, vagy az alkalmazásban. Nem kell hozzá sok fantázia.

*Ezért semmi félni valóm nincs a relay technikától, amíg nem nyomkodja senki a kulcsot. Hagyományos rendszernél csak arra kell figyelni, hogy valóban le is zár a kocsi mikor távozol. Nem ám csak úgy váll fölött hátralősz és elsétálsz, aztán jól le volt blokkolva a jel és nyitva marad az ajtó. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) pilóta


pilóta
nagyúr

Amúgy minden autót, amit ellopnak, azt percek alatt lopják el, csakszólok... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#20) sztanozs válasza pilóta (#19) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem igaz. Nálunk volt egy autó az utcában, azt szép lassan - darabonként -, majdnem egy év alatt lopták el.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#21) k-adi válasza sztanozs (#20) üzenetére


k-adi
nagyúr

és nem tűnt fel senkinek, hogy *fogy* az autó? :DDD

(#22) sztanozs válasza k-adi (#21) üzenetére


sztanozs
veterán

De, csak senkit nem érdekelt :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.