Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz fekeandras #11 üzenetére

    nagyon úgy tűnik, hogy itt nem az a probléma, hogy "szarok" az am2-es processzorok, hanem inkább az, hogy "azért szarok, mert az amd dolgozóit korbáccsal verik napi 16 órában, miközben papíron csak 4 órát dolgoznak". ha azért lennének szarok, mert rosszul működnek, az egy dolog. de bármilyen alap nélkül azt mondani, hogy az amd korbáccsal veri a dolgozóit, kicsit erős, így talán érthető, hogy nem megengedhető.

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

  • #72042496

    törölt tag

    válasz fekeandras #11 üzenetére

    Én is csak azt tudom mondani, hogy rágalmazásért kenték el. Az, hogy valamiről kijelented hogy szar nem rágalmazás, csak magánvélemény.

    A polgári joghoz nem igazán értek, de ha jól tudom ettől még az erkölcsi bizonyítványa tiszta marad. Ezért nem nevezném sokkolónak az ítéletet, gyakorlatilag egy erős figyelmeztetésként fogható fel amellett, hogy a perköltséget kifizettetik vele.

    Inkább azt csodálom, hogy az írást nem vetették le az oldalról.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz fekeandras #11 üzenetére

    Azt értsd már meg, hogy azt mondani az AMD processzorokra, hogy szarok, az szíved joga. De azt állítani, hogy az AMD selejtes, hibás alapanyagokból dolgozik, rabszolgákat alkalmazva, akik egy szál rozsdás csavarhúzóval bütykölik a procikat, az rágalmazás. Előbbit ott írod le, ahol akarod, utóbiért beperelhetnek. Nem csak Magyarországon, a világ bármely működő demokráciájában. Lehet abszurdisztánkétezerkilencezni, de ez a cikk a világon sehol nem lett volna védhető egyetlen objektív bírság előtt sem, hacsak nem támasztja alá a védelem néhány fényképpel, amin jól látható a cég felhalmozott szerencsi cukor készlete, ami mellett az alkalmazottak éppen rothadt szőlőt borítanak egy korhadt keverőkádba, amin jól látható a felirat, hogy 'ezerforintos tokaji'.

    * Az AMD-t csak azért említettem, hogy továbbvigyem a példádat, mielőtt valaki belémveszik, felőlem lehet akár Intel a példában, akár FekeComputing, akár peterkeChips.

    Szerk: Közben látom, hogy tkazmer megelőzött...

    Balika: Erre annyit tudok mondani, hogy nyilvánvaló, hogy mást (akár jogi, akár magánszemélyt befeketítő) hazugságot, ferdítést, vagy akár megalapozatlan tényt leírni akár nyomtatott, akár online sajtóban, nem vidám dolog. Még akkor sem, ha történetesen van alapja a dolognak, de bizonyítékok nem támasztják alá. Az ítélet erre irányult. Másrészt Uj Péter évtizedek óta gyakorló újságíró, ráadásul sokak szemében elég ellentmondásos személyiség (nekem ugyan speciel semmi bajom vele), meg lennék lepve, ha ez most különösebben megrázta volna.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • bambano

    titán

    válasz fekeandras #11 üzenetére

    Te magánemberként azt mondasz, amit akarsz. Amíg nem vagy jelentős közvélemény formáló erő, nem fognak elmeszelni.

    De vesd össze azt az Up cikket egy fless féle cikkel, aki napokig dugdossa a processzorokat az alaplapokba és véresre unja a szemét, annyiszor bootol windowst, hogy lefuttathasson néhány tesztprogramot, és ezek után vannak számai.

    Olyan számai, amit igen nagy valószínűséggel a világon bárhol reprodukálni tudnak, ha pontosan megnézik a cikkeit. Ezekre alapozva mondhatja fless, hogy nem jók a procik. Up mutatott valami hasonlót?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés