Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armagedown


Armagedown
őstag

Normális talpat nem lehetett volna neki tervezni ?nagyon bénán néz ki azzal a támasztóval :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) Gabor970


Gabor970
addikt

miért lenne népszerű, ha az árán notebookot is kapni, ami részint AIO, + további perifériái szintén AIO kiépítésben, plusz még pár órára konnektortól is függetlenné teheted magad???

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#3) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Kíváncsi vagyok mikor jönnek rá a vevők, hogy ha nagyobb "monitort" akarnak vagy elszáll mondjuk az inverter a csoda LCD kijelzőben, akkor kell egy komplett új gép...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#4) Akula


Akula
őstag

hát nem is tudom :U
szerintem rohadt drága...

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Inkább rakták volna bele egy pofás házba, amire raktak volna egy "vesa mount"-ot. És arra a monitorra rakom rá amelyik nekem tetszik.

Ez így randa, és innen nézve drága is egyben.

[ Szerkesztve ]

(#6) Chp válasza #16939776 (#5) üzenetére


Chp
őstag

Osztom a véleményed, valóban jobb lenne.

(#7) vinibali válasza Akula (#4) üzenetére


vinibali
őstag

+1

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#8) Jim Tonic válasza Gabor970 (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

És azon is 20"-os érintőképernyő van?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) Daywalker válasza #16939776 (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

Csak az éppen nem all in one, de sebaj.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) Gabesz84 válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


Gabesz84
őstag

20" és 1366x768?
Inkább ne is beszéljünk róla...

(#11) #16939776 válasza Daywalker (#9) üzenetére


#16939776
törölt tag

Igaz, sajnos nem tudom annak a rétegnek a helyzetébe beleképzelni magam, aki ezt -ebben a formában- megvenné...

/De tudom hogy léteznek/

[ Szerkesztve ]

(#12) Gabor970 válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


Gabor970
addikt

természetesen nem, de megveszem netbookként ugyanezt a kiépítést, és lazán veszek mellé egy 22"-es full HD monitort, még mindig bőven áron belül vagyok, és ha úgy tartja kedvem, viszem magammal, ha meg asztalinak használom, semmi akadálya. Amikor meg tönkremenne a masina, még midig ott lesz egy monitor :)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#13) Jim Tonic válasza Gabor970 (#12) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

És azon lesz érintőképernyő? Miért nem hasonlítod össze egy exkavátorral? Mert azzal meg lehet bányászni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#14) Gabor970 válasza Jim Tonic (#13) üzenetére


Gabor970
addikt

igazán nagy szükség van arra, hogy érintős legyen. Talán ölbeveszik az emberek, mint egy tabletet?

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.