Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JeanFrancois


JeanFrancois
csendes tag

Az N97 nekem csalódás lett, szomorú, hogy ez a csúcsmodell... Az E-sorozat viszont hatalmas siker, nemzetközi partnereink (nagy cégek) szinte mind E71-t használnak a talákozók során.

(#2) AMD Power válasza JeanFrancois (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Volt már a kezedben az a csalódás?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) AS válasza AMD Power (#2) üzenetére


AS
félisten

Samsung I8910 hez képest az.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Dare2Live válasza AMD Power (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Itt már csak ez megy.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Talán a Nokiának kicsit észre kéne már térnie, termékei beárazását illetően.
Nem csak olcsóbb modellek bevezetése kéne, hanem csökkentetnie az árait.

(#6) -XadAnuX+ válasza AS (#3) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Azért jobb megvárni amikor már kint lesz :K

(#7) hans87


hans87
tag

Azért az N97 nem olyan nagy csalódás.
Én pl várom már a tesztet nagyon....... ;)
Nekem pl sokkal jobban bejön mint a szifon vagy a samu táccsos cuccai.
Lehet nem olyan über májer mint a szifon, de kamerában, kijelzőben jobb.
Nálam egyedül a Samsung bizonyos simbijános telói versenyeznek az N97-tel.
A Blackberry Storm/Bold párosért nagyon oda vagyok, de van ami hiányozna a tudás téren. az iphone biztos ku**a jó meg zsír, meg nagyonistenihűdejó, de nekem kevés. A T-Mobile G1 meg randa. Igazából ami egy érintős cumótól kéne nekem, azt az N97 egy az egyben megadja. A proc gyorsabb használata, nagyobb RAM és egy fémház kéne. De akkor már tökéletes lenne.......

Nokia 5530

(#8) Lirion


Lirion
addikt

Az egyetlen kiemelkedő tulajdonsága az N97-nek az a 32 gigás belső memóriája, minden másban már a bejelentésekor csak átlagos volt a felső kategóriás mobilok között.

Az S60-nak azért dolgozhatnának kicsit a gui-ján, mert az is rém ronda, viszont az olcsóbb okostelefonoknál már most megmondom, hogy az olcsóság a minőség rovására fog menni. Így is szar a nokiák anyagminősége, de ha egy teszem azt n82-es tudását berakják vmi vázba és eladják fél áron, hát képzelem, milyen strapabíró lesz az a mobil..

(#9) (An)Dante válasza Lirion (#8) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az N97 új felületet kapott és én eddig sem éreztem, hogy csúnyább lenne, a Symbian menü, mint más konkurens ajánlat. Nem 3D, nem forog, de jól testreszabható és viszonylag jók az alap, de amúgy cserélhető ikonok.

A minőséggel kapcsolatban meg annyit,hogy olvasd el a mai Nokia 6303 tesztet.. Fele annyi mint az N85 és bizony igen jól van megépítve, jó anyagokból.. Már többször írtam: a Nokia stratégiát vált..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#10) Napfénysüti válasza -XadAnuX+ (#6) üzenetére

Érdekes hogy sok ember úgy alkot véleményt egy készülékről hogy még meg se jelent meg nem is tesztelték :D
Kérném a lottószámokat is tőlük. :DD

Més que un club!

(#11) Lirion válasza (An)Dante (#9) üzenetére


Lirion
addikt

Elolvastam, nem rossz, de 52k-ért drága. Viszont a GUI javult sokat, már amennyit a képekből láttam belőle.
Egyébként az oké, hogy fele annyi, de nem is okostelefon. :)

(#12) -XadAnuX+ válasza (An)Dante (#9) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Szükség is volt már a stratégia váltásra. :K
Nekem a Nokia a kedvenc márkám, remélem olyan jó minőségi telefonokat fog ontani mint régen.
N97-ről igazán majd teszt után nyilatkoznék, de nagyon bízok benne, hogy nagy dobása lesz a Nokiának.

(#13) copin válasza (An)Dante (#9) üzenetére


copin
őstag

6303 12 egy tucat candybar, vagyis mondhatni ziccer, ha minosegrol van szo (ez persze nem jelenti azt hogy ne lehetne elrontani). Az n97 egy kicsit tobb alkatreszbol all, ami nem kecsegtet sok joval. Esetleg a strategia vonatkozik uj iso rendszerek bevezetesere is? Talan segit. Bar erre vonatkozot nem olvastam, az ovitol pedig nem lesz jobb a minoseg ellenorzes, vagy a hibakereses hatekonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#14) (An)Dante válasza copin (#13) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az alkalmazott anyagok és megépítés minősége miatt említettem. De a 6700 ugyanígy jó anyag, akárcsak az E52 és társai. A Nokia 5800 szintén sokkal jobb, anyagában színezett műanyag, a hátlap pedig kellemes tapintású, nem csúszós lágyabb plasztik, vagyis egyik sem tud gusztustalanul kopni. Az N97-et lehet szidni, de fémből egy giga monstrum lenne. Az emlegetett Omnia HD QWERTY nélkül olyan nehéz, mint az N97. Elég nehéz megtalálni az optimumot súly, méret, működési idő és sebesség frontján. Az N97 elég hosszú üzemidővel bír, az első tesztek alapján elég fürge is és az E90 mellett eltörpül, pedig számos fronton többet kínál annál. Ára szintén nem annyira durva a szegmens többi készülékéhez képest. Azt sem szabad elfelejteni, hogy az iPhone is csupán 400 MHz-en ketyeg, igaz ott van hardveres gyorsítás. Új, nagyobb tudású jövevény jövő év elején várható a megújult Eseries high-end vonulatában, Linux alapokon. Ez lesz az a bizonyos netbook, azaz inkább N810 utód vonulat az E90 felváltására.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#15) Lirion válasza (An)Dante (#14) üzenetére


Lirion
addikt

Ha az E90 leváltását szolgálja az N97, akkor miért nem E betüjezést kapott? Ha viszont nem azt a célt szolgálja, akkor miért is hasonlítod ahhoz?

(#16) fateless


fateless
veterán

Azért okostelefonok terén nem kell félteni a Nokiát - szidni meg még annyira sem - , mivel jó irányba halad.
Remélem, ettől függetlenül nem csak az okostelókra fordítanak figyelmet.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) (An)Dante válasza Lirion (#15) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az N97 NEM az E90 utódja!! Ez E90 utód Linux alapú lesz.

Visszatérve az OLCSÓ(BB) modellekhez.. Itt az E5x sorozat igen jól szerepel, az 5800 is jó árú modell, de idén már 200€ alatt is vannak használható okostelefonok. Szerintem abszolút jó jel a WLAN térnyerése, az egyre gyorsabb HSPA modulok alkalmazása és az egyre jobb felületek.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#18) Cyberboy25


Cyberboy25
csendes tag

Sziasztok

Én csak annyit tenék hozzá a dolgokhoz hogy nagy nokia párti vagyok DE a samsung i8910 nagyon ütős és nagy tudású telefon viszont Annyi köze van a NOKIA-hoz mint a samsunghoz! Ugyan is a Symbian mint oprenszer a Nokia többségi tulajdona tehát ők fejlesztik ezért az N97 a kisebb procival is "felveheti" a versenyt ha másban nem is de memóriában biztos mert a 32Gb az 32Gb nem?

[ Szerkesztve ]

Hallgasd a gépem:P http://212.96.58.197:8000/VirtualDJ.ogg Mobil adás-vétel-csere!!! Telefon esetleg Laptop díszítés és Nokia modolás! Priviben infók!

(#19) Lirion válasza (An)Dante (#17) üzenetére


Lirion
addikt

Tisztában vagyok vele, hogy nem az utódja, de többen is ahhoz hasonlítják, holott nem ahhoz kéne, köztük Te is. Indifferens, hogy egy másik kategóriát képviselő telefonhoz képest milyen, ami ráadásul már öreg is, mivel más a célcsoport.

(#20) nobika1


nobika1
tag

Olcsóbb Xpress music telókat kérünk még:)

06-70-419-1638

(#21) dddd4


dddd4
tag

Jeeeeeeeeeeeeeeee! Nagyon cool ötlet. AZ első jele hogy a Nokia újra jó irányba fordul az E52.

(#22) Ricardo válasza Lirion (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

"viszont az olcsóbb okostelefonoknál már most megmondom, hogy az olcsóság a minőség rovására fog menni. Így is szar a nokiák anyagminősége,"

Pont az olcsóbb modelleknél jobb az anyagminőség (E széria)
jelenleg a Nokia a legjobb példa arra hogy a telefon ára és az anyagminőség nem egyenesen arányos. Náluk igazából megvan az arány csak fordítottan. A legdrágább telefonjaik készülnek lakkozott kínai kopogós műanyagból :W

Szerk: dddd4 Az E 52 nekem is nagyon tetszik. Jelenleg ha tőlük vennék telefont akkor az E szériából választanék.

[ Szerkesztve ]

(#23) Cyberboy25 válasza Ricardo (#22) üzenetére


Cyberboy25
csendes tag

Na ezért az olcsóbbak között is akad nagyon jó bár nekem az N73után kicsi volt a kijelző de a 6120c szerintem egy nem drága okos mobájl:) Vettem egyet az asszonynak és leesett az állam hogy miket tud az a kis "sz.r" az én Nszériásomhoz képest! Például az egy olcsó és jó tudor mobájl a nokia mérnökeitől!

Hallgasd a gépem:P http://212.96.58.197:8000/VirtualDJ.ogg Mobil adás-vétel-csere!!! Telefon esetleg Laptop díszítés és Nokia modolás! Priviben infók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.