Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Egyedi dizájn és névválasztás.

(#2) vadászcsiga válasza Mr.Silkó (#1) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom le is védték a kínai szellemi tulajdon hivatalában :D

(#3) Mr.Silkó válasza vadászcsiga (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Bízom benne, nem akarok átszitázott, Apple logós vackot venni a Realme eredetije helyett.

;]

[ Szerkesztve ]

(#4) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Milyen kreatívak, összerakták a Galaxy Buds-t meg az AirPods-ot :DD Le sem tagadhatnák, hogy kínaiak.

(#5) Smiro válasza MarkCsiha461 (#4) üzenetére


Smiro
senior tag

Jól csinálják :C Utána ugyanazt a minőséget, vagy jobbat annak tized áron.

(#6) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Szánalmasak egyszerűen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7) MarkCsiha461 válasza Smiro (#5) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Eddig egyiknek sem sikerült olcsón felülmúlni azokat.Mindegy, meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#8) RIC5I


RIC5I
tag

jobb alig ha lesz , viszont ár érték arány bajnok könnyen lehet :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#9) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Fura is lenne ha sikerülne.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez kb. a Xiaomi Air 2 kategóriája.

B.Cs.

(#11) Giovan! válasza Smiro (#5) üzenetére


Giovan!
addikt

Sőt, akkor már a világbékét is elhozhatja ez a füles :DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#12) Emericus Max


Emericus Max
tag

Olcsó? 21e forintért... Hmm...
Blitzwolf BW-FYE3S hazai boltban 17e forint, banggood-on 11e forint.Az ráadásul nem is koppintás, illetve a töltő %-osan kijelzi a töltöttséget és van benne egy 2600mAh akksi, szóval 15-ször megbuggyantja a füleseket, anélkük, hogy a tokot tölteni kelljen.
Nem hinném, hogy ez a Realmi jobb lenne annál. De lehet, hogy az aktív zajszűrés se éri meg azt a felárat, amit az Apple és a Samu kér el a saját true wireless megoldásaikért. Nem is beszélve, hogy az Apple és a Samu ára közelebb van a Bose meg Sennheiser cuccokhoz és akkor már ezerszer inkább egy olyan...

(#13) Smiro válasza Emericus Max (#12) üzenetére


Smiro
senior tag

Kolléga megvette az almás maxot. A minap kiesett a füléből, sállal kirántotta. Lepattant egy kis darab róla. Azóta csak azt látja, pedig nem feltűnő. Szóval nekem nem érne meg közel 80 ezret emiatt sem. Miféle gagyi műanyag ennyi pénzért? Egy pehely könnyű cuccnak egy kőre esést bírni kellene... Szóval inkább a jobb minőségük kínai.

[ Szerkesztve ]

(#14) Emericus Max válasza Smiro (#13) üzenetére


Emericus Max
tag

Hát igen, a kollégád mellélőtt :)
Vagy túl trendi akart lenni, vagy bedőlt az Apple hype-nak.
80 Dezsőből már kapsz:
SONY WF-1000XM3 (76e Ft)
Bose SoundSport (66e Ft)
SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS (itthon 90e Ft körül, de külföldről 200$ + szállítás)

A fentiek bármelyike veri szerintem a Air Pods -ot oda-vissza. És lefogadom azokról nem pattanna le egy kis darab véletlen leejtés esetén.

Arról nem is beszélek, hogy a 11 rugós Blitzwolf se menne szét szerintem, de ha igen, akkor is ugye mekkora csodát vársz 10 rugóért? Ott ugye nem fájna annyira. De egyébként a BW füles meglepően jól szól annyiért és stabilan teszi a dolgát, szóval minek ennyit kiadni? Az aktív zajszűrés érheti meg a felárat, de csak annak, aki sokat utazik/ingázik és út közben zenét hallgat.

(#15) Smiro válasza Emericus Max (#14) üzenetére


Smiro
senior tag

A BW-ot néztem, de sajna a hangerőt csak telefonon lehet ráadni/levenni, ezért még kivárok.

(#16) gproject


gproject
aktív tag

de utalom ezeket a kemeny muanyag fuleseket. el nem tudom kepzelni, hogy ez barkinek is kenyelmes legyen, pedig nyilvan sokaknak az :F

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.