Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

gondolom látták, hogy az a termék kiadási ciklus ahogy ők dolgoznak nem elég gyors ahhoz hogy reagáljanak a változó piaci igényekre, így példát vettek az apple-ről vagy az androidról

elnézve persze az android frissítési hisztit, kérdés hogy ez mennyire lesz nyerő :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Két dolog jutott eszembe.
1. Ez egy fricska azoknak, akik abban bíztak, hogy majd a Win9 visszatér a klasszikus desktophoz, start menühöz.
2. A WP7 után a WP8 is kukázva lesz egy-két éveb belül?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) sanyijedi


sanyijedi
őstag

drágát se tudnak csinálni.. nem hogy olcsót..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) pranksta


pranksta
tag

Az miért van, hogy ha ugyanarról a hírről a mobilaréna és az index is cikkezik, akkor az utóbbin mindig 1-2 nappal korábban jelenik meg?

dubito ergo sum

(#5) zsírsámán válasza pranksta (#4) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nem teljesen mindegy, hogy hány nappal később jelenik meg itt? Belátható időn belül úgysem lesz ebből semmi. Másik, hogy nem feltétlenül olvassa mindenki az indexet.

(#6) Glenda válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


Glenda
addikt

Az a vicces, hogy a Google nagyon szépen meg tudta oldani a frissítést Chrome-nál. Nem értem miért nem sikerült az Androidnál is ez.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7) Syl válasza Glenda (#6) üzenetére


Syl
nagyúr

A Chromnál igen, de a Chromiumra és a többi "leszármazottra" nincs hatása, hiszen nem ő készíti. Ugyanez igaz az Androidra is. A Nexus készülékek a natúr androidot kapják, méghozzá azonnal. Más készülékekhez a gyártója kell hogy kiadja a frissítést.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) autox3c


autox3c
tag

Kíváncsi vagyok mikor fog valaki előjönni egy windows blue --> BSOD poénnal :DDD

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#9) anulu válasza sanyijedi (#3) üzenetére


anulu
félisten

használtad is vagy csak divatból mondtad azt, amit? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) zsírsámán válasza anulu (#9) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Biztosan használta, ha ilyen biztos abban amit írt :DDD
Amúgy egy Jedi-vel nem illik vitatkozni,mert hamar elintéz egy elmetrükkel! :K

[ Szerkesztve ]

(#11) Glenda válasza Syl (#7) üzenetére


Glenda
addikt

Igaz, elfelejtettem :R

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#12) pranksta válasza zsírsámán (#5) üzenetére


pranksta
tag

A kérdésre egyébként tudod a választ? Gondolom nem, de azért legalább az offtopic-ra rábökhettél volna. Legközelebb, mielőtt nekem válaszolsz, gondolkozz el azon, hogy érted-e a kérdést és van-e hasznos hozzáfűznivalód. Köszi!

dubito ergo sum

(#13) Z0C!


Z0C!
őstag

erre kíváncsi leszek..talán win7 lite edisön? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#14) sanyijedi válasza anulu (#9) üzenetére


sanyijedi
őstag

használtam. cégesként. borzalom.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#15) zsírsámán válasza pranksta (#12) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Mélységes elnézésedet kérem KAPITÁNY! A kérdésedre a válasz az lehet, hogy mivel ezt a portált is emberek írják, lehet hogy bizonyos dolgokra később figyelnek fel, mert mondjuk más dolguk is van, mint reggeltől estig a híreket vadászni mindenhonnan, főleg nem az indexről, ahol tech cikkek amúgy is jórészt hulladék minőségűek, a tartalmukat illetően. A hasznos hozzáfűznivalóm pedig az akart lenni, hogy l***sz értelme nincs olyan dolgokon rugózni, hogy hol és mennyivel előbb jelent meg a hír. Ennyi erővel minden cikkhez be lehetne írni, hogy ezt ki mikor hol mennyi ideje látta, de ez az itt levőket nemhiszem hogy valamennyire is izgatja. A kérdésedre meg miért ne írhatám le amit gondolok? Ha nem tetszik, nem kell róla tudomástvenned.
Tessék itt az offtopicod, amire annyira vágytál.

(#16) janos1988


janos1988
addikt

Kell nekik is egy kis droid amit nevelhetnek.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17) pranksta válasza zsírsámán (#15) üzenetére


pranksta
tag

oké, megpróbálom úgy leírni, hogy te is megértsd.

1.: az általam az indexen olvasott cikk semmivel sem adott kevesebb, vagy rosszabb minőségű információt, mint ez, viszont korábban jelent ott meg, annak ellenére, hogy az nem egy számítástechnikával foglalkozó oldal

2.: ez már többször is előfordult

3.: ezek fényében feltettem egy kérdést, hogy nocsak, ez mégis miért van így

4.: ez azért érdekel, mert arra gondoltam, hogy a mobilarénásoknak sem teljesen mindegy a kattintásszám, nem azért, mert azt hittem, hogy ettől előbb fog megjelenni az új windows (nem is értem, miért hittem volna ezt?)

5.: persze lehet, hogy igen, de attól függetlenül a kérdésnek van létjogosultsága

6.: persze a szólás szabadsága.. leírhatod amit gondolsz.. csak arra próbáltam rávilágítani, hogy amennyire te nem szeretsz olyan kérdéseket látni, amit nem értesz, én legalább annyira szeretném, ha a fórum mentes lenne a felesleges hozzászólásoktól.

7.: a kérdésen te magad kezdtél el rugózni, azt aláírom, hogy ennek nem volt értelme

kösz, hogy offtopic-ként írtad

dubito ergo sum

(#18) Móci


Móci
addikt

Majd kiderül, hogy mit alkotnak... Az ötlet nem tűnik rossznak, csak valósítsák meg jól.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) #54715584


#54715584
törölt tag

Ha jól értem, akkor ez akár helyettesítheti is a WP-n lévő rendszereket, ugye?
Mert akkor megtették ők is az első lépést afelé, hogy mind a desktopon és mind a hordozható kütyükön azonos feltételek mellett lehessen használni a szoftvereket és egyszerűsödik a szinkronizálás is. Nem? :)

Nem értem miért egyből szidalmazással kezdtek?

(#20) HuMarc


HuMarc
addikt

Ti is észrevettétek, hogy a kék általában az olcsóság jele? Vagyis ha valaminek a nevében a Blue szó, az az olcsóságára utal... Vagy rosszul gondolom? :F

(#21) zsírsámán válasza #54715584 (#19) üzenetére


zsírsámán
senior tag

De, elvileg ez a tervük vele, ha jól értettem a cikket. Kíváncsi vagyok, mennyire fognak együttműködni a különböző rendszerek egymással, de nagyon remélem, hamarosan több hír is jön ezekkel az elképzelésekkel kapcsolatban. :C

(#22) blade zte


blade zte
őstag

Nem kéne, mivel az nagyon korlátozott lenne. Az ubuntu meg eleve ingyenes, nincsenek ilyen hátráltató pontjai.

Az OS összeolvasztásnál meg könyörgöm, vegyék figyelembe, hogy a nagy monitoron nem áll jól a csempe.

Oppo find 7 astro black

(#23) Móci válasza blade zte (#22) üzenetére


Móci
addikt

Nagyméretű érintőkijelzőn (Pl. a HP TouchSmart gépei) használható, viszont itthonra nem telepíteném fel. Én örülnék neki, ha ebben például hozna valami változást, esetleg egy 'start menüs' kezelőfelületet asztali vonalon.
De majd kiderül, hogy hogyan döntenek.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#24) montyx


montyx
aktív tag

SzVSz, ha ezt meglépik, akkor 2 db felfutóban lévő OSnek is alávágnak... W8,WP8

Aláírás

(#25) blade zte válasza Móci (#23) üzenetére


blade zte
őstag

Éppen ez a gond. A mobil platform dolgait hozzák ide, ellenben a több-10 éve használt megoldásnak. A jövö ellenben mindezzel, nem a 20" körül, hanem a 100+cme-es tv-kben van. És itt jön az, hogy ne az egyszerüsített konzolokhoz mozduljanak el. A számítógép precíz munkára van teremtve, tehát az érintés elég gagyi:
1.ha nem úgy nyúlsz a monitorhoz, mint a tabletnél, akkor a kezedet a levegöben tartani elég nehézkes lesz.
2.modellezésnél nem látod a képernyöt rendesen.

Sajnos ki kell ábrándítsalak téged, a windows nem fogja fel, hogy senki nem szeretné úgy kezelni a PC-jét, mint egy telefont. Azt hiszik jobb a start menü nélkül. Tiszta kommunizmus: a szegényeknek jó, a gazdagoknak rossz mert egyenlöek. De hát a teljes kommunizmust sem sikerült eddig létrehozni, és ki fognak ábrándulni a windows 8-ból is.
montyx:nézd meg ami a win 7-ben van word helyett, amikor nincs office-od(azért nem a txt szerkesztö). Na hasonló lesz a windows blue. 3 dolog: játék(vagy az sem), office, ingyen OS magyarországnak w8 helyett.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#26) #06658560


#06658560
törölt tag

A picipuha tesz róla, hogy vállalati szinten eljöjjön a Linux éve? ;]

(#27) Syl válasza #06658560 (#26) üzenetére


Syl
nagyúr

Nálam már itthon eljött :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#28) Plazmacucci válasza blade zte (#25) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azon mindig elgondolkodok, hogy te mit szívhatsz ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) jacis


jacis
nagyúr

Akkor kapnak a userek egy wp8.8-at aztán jöhet az újabb rendszer ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ingyenesként érdekes lenne.Akkor jönnének a Win blue mobilok és senkinek nem kellene a WP8. :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#31) jacis válasza leslie_smith (#30) üzenetére


jacis
nagyúr

Az öreg májkrőszoft elvesztette a fonalat és kapkod össze-vissza. Kicsit combfosás szaga van ennek... :DDD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#32) sagit válasza Móci (#23) üzenetére


sagit
addikt

start8 :K

Erre az olcsó oprendszerre meg kíváncsi leszek.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#33) Glenda válasza #06658560 (#26) üzenetére


Glenda
addikt

Az Evolúsön kivételével mi tud ikszcséncses levelezést?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#34) Atesz918


Atesz918
csendes tag

Én valahol azt olvastam, hogy ez nem egy különálló rendszer lesz, tehát önmagába nme érsz vele semmit, hanem a windows 8-ra kell rátelepíteni.

(#35) kopeszgomez válasza Glenda (#33) üzenetére


kopeszgomez
csendes tag

(#36) Laci.M válasza HuMarc (#20) üzenetére


Laci.M
senior tag

Erre gondolsz? lidlgagyi Amúgy ismertek olyat, aki látott már olyat aki használ ilyet? :)

Aláírás

(#37) Glenda válasza kopeszgomez (#35) üzenetére


Glenda
addikt

Majdnem. Az Evolution Exchange kliens. Te szervereket linkeltél.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#38) kopeszgomez válasza Glenda (#37) üzenetére


kopeszgomez
csendes tag

Az csak egy google keresés, de mást is be lehet írni a keresőmezőbe :)

(#39) savoo válasza Plazmacucci (#28) üzenetére


savoo
addikt

Tuti valami kínai dizájner cuccot.. ;]

(#40) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Végre, akkor jön a linux korszak :) Ők se gondolják komolyan, h tapicskolva könnyebb lesz majd professzionális dolgokat végezni, go home microsoft, you are drunk...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) pranksta válasza GeryFlash (#40) üzenetére


pranksta
tag

Ez szerintem nagyban megszokás kérdése, nameg az sem mindegy, hogy professzionális miről van szó. Programozni pl gondolom tényleg fura lenne, de tudtommal nem dobják ki az egeret és a billentyűzetet sem.. Grafikai, vagy modellező programok kezelésében viszont szerintem rengeteg intuitív lehetőség rejlik az érintőképernyőben..

dubito ergo sum

(#42) Smoke5 válasza HuMarc (#20) üzenetére


Smoke5
csendes tag

Johnny Walker Blue Label az ellenpéda rá. :)

(#43) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szerintem ez fake

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#44) #06658560 válasza Glenda (#33) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amennyiben a picipuha az évenkénti OS frissítést fogja erőltetni, akkor van egy olyan sejtésem, hogy a cégek le fogják szarni az exchange-et, hisz egyszer átállni szoftverileg végeredményben kevesebb kiadást fog jelenteni, mint évente reszelni mindent újra.

(#45) Syl válasza pranksta (#41) üzenetére


Syl
nagyúr

Rosszul gondolod. Grafikai vagy modellező programokhoz ilyesmi kell, nyomásérzékeny ceruzával, nem pedig pontatlan (egyszerre 10-20 pixelt lefedő) kézrátételes felület.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46) Assdak


Assdak
őstag

2x23" on használom a win8-at céges, illetve otthoni környezetben, és nem hogy gátolni nem gátol semmiben, de sokkal gyorsabban lehet vele dolgozni. Vicces, hogy még ennyi idő után is vannak olyan debilek, akik a csempéket csak és kizárólag az érintőképernyőkhöz kötik.
A linux nagy feltörését említeni pedig több mint vicc. Aki ilyeneket mond, az vagy nagyon elvakult, vagy nagyon nem ért hozzá.
A fenti cikket pedig ahogy látom, egyesek még értelmezni sem képesek, csak befröcsögni valami eszetlen nagy baromságot.

(#47) Tybee000 válasza Assdak (#46) üzenetére


Tybee000
aktív tag

kár h itt nem lehet kommentet lájkolni

(#48) Pocok256 válasza Assdak (#46) üzenetére


Pocok256
veterán

Na igen magam sem értem azokat a debileket akiknek a win 8 ott kimerül, hogy csempe.... Fél kéne fogni, hogy ez egy multiplatform és azért van LEHETŐSÉG csempe modba is kezelni. Ha nem tetszik akkor használod ugyanúgy mint a win 7 et.. ennyi.
Az ötlet amit meg a cikkben vázolnak az nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#49) Plazmacucci válasza Assdak (#46) üzenetére


Plazmacucci
félisten

+1 egyáltalán nem zavaró a csempe startmenü

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#50) AMD Power válasza Plazmacucci (#49) üzenetére


AMD Power
titán

Inkább csak furcsa. De pár még az érintőképernyő is furcsa volt nem? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.