Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kymco


kymco
veterán

:R

www.refujvaros.hu

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Nagy gratula és köszi az igényes munkát :R :C

(#3) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

Remek munka! Köszönjük szépen! :R

(#4) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Sajnos csak ma olvastam, ezért most gratulálok, valóban ügyesen összeszedted a telefonnal kapcsolatos információkat. Nem tudom, más fórumokon van-e ehhez hasonló!? Külön örülök, hogy belekerült néhány gondolatom ötletem, látom, hogy volt értelme a sok hónapos erőlködésnek, remélem sokak örömére. :C

[ Szerkesztve ]

(#5) Merci969


Merci969
csendes tag

Sziasztok.

Köszönöm a leírást. Sok jó dolog van benne amit jó volt elolvasni, de gondoljatok a "szőkékre" is. :-)
El kelne még egy kis segítség. Én már azon gondolkoztam, hogy vissza viszem, mert a Nokiákhoz szokott agyamnak nehéz volt áttérni az Arénára.

Ildikó

(#6) olbaidhun válasza Merci969 (#5) üzenetére


olbaidhun
őstag

Mindenkinek meg kell vívnia a saját harcát! De szerintem Merci969, a tied "egyéni" probléma lesz. :B Próbáld meg az arena az arenán topicból kihámozni, ami neked kell, talán még találsz ott egy kis "szókéknek" való infót is. Kérdezd Zack-et! :D

Többiek; Nagy köszönet! :R

Már publikáltam is a hivatalos cikkem Logout-on, ezzel megegyező tartalommal, 2009.12.23-tól lesz elérhető itt.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#7) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Nyilván karácsony másnapján áll le az 5 éves routerem. Most vettem egy újat, Belkin F6D4230-4. Kiválóan működik, alap beállítással is lehetett netezni, megy a WiFi és YouTube együtt. 10p prg.

(#8) MassimoV8


MassimoV8
csendes tag

Sziasztok.

2 Hete vettem meg a telefont, úgy gondom nincs vele mert nagyon jó telefon. Viszont általában sok képet csinálok, és videózni is szoktam, olyan problémám lenne ezzel kapcsolatban hogy sokszor elállítódnak a beállítások. Tehát pl a fényképezőt ha egyik nap nem fényképezek akkor visszateszi 1Megapixelre, az ISO-t automatikusra állítja, meg mindent amit én magamnak belőttem. Videónál is vissza állítja 320x240-re és sajnos sokszor már csak utólag veszem észre, van valakinek valami gyógyszere erre?
Előre is köszönöm.

(#9) acmilanfan


acmilanfan
újonc

Sziasztok!
Nekem olyan problémám van, ha telefonálok nem hallom a partnerem hangját (nem halk, teljesen néma) ha benyomom a kihangosítást akkor hallom, de különben nem. Illetve telefonálás közben folyton beakad a billenytűzár és a képernyővédő, pedig be sincsenek kapcsolva. Ha valaki tudja mi lehet a baj, lécci válaszoljon.
Előre is köszi!

(#10) lightoska


lightoska
újonc

Sziasztok!

Nézegettem ezt a nagyon jó kis írást s vettem a bátorságot s az e2 Flash el frissítettem az Arénám FW jét a legfrissebb magyarra.
Minden rendben zajlott, ám mikor a telefonkönyvet próbáltam elérni, kiírta hogy : "Sim kártya inicializálása...." és egyik nevet sem jeleníti meg :F
Ha új nevet akarok beírni, akkor pedig ennyit ír ki hogy: "Nem Sikerült"
Nem értem mi lehet a probléma, azóta már vagy 3 féle fw-t próbáltam, orosz hackeltet, simát, eredeti trémobilost szóval nem értem. :(
Ha tud valaki segíteni azt nagyon megköszönöm.

(#11) gyollka


gyollka
csendes tag

Sziasztok!

Probáltátáok már a samsung 1500Mha aksiját beletenni az Arénába. Mert szerintem nagyon hasonlit a kettő, főlegLG GT505 mintha a S5230 lenne csak LG-ben.

Vagy más elemet, v valami megoldást a gyenge készenléti időre?

(#12) otto1021


otto1021
csendes tag

Üdv!

Először is grat a leíráshoz! Profi!

Nálam is belassult a gép, ezért megpróbáltam leszedni az ezt orvosoló progit, de csak a pro-t sikerült. Ez is megy, csinálja, csak vagy egy regisztrálás gombom is :).

A kérdés viszont a következő:

normális, ha 4 szorosan egymás után (kilépés nélkül) elvégzett felszabadító művelet során a kapott értékek 1: 42,752 (ez eddig ok) 2: 50,752 (na itt akadtam el először... az első alkalommal fel tudott szabadítani 42 stb-t most meg 50-et? miért nem szabadított fel elsőre 93,4 stb-t ? Ha érdekelne valakit, a 3. érték 19,252 a 4. 100,328 ( ez is érdekes :) )

A tapasztalat azért pozitív, nem lett tőle egy intel i7 , de azért seggbe rúgta kicsit.

(#13) Rich49


Rich49
tag

Sziasztok!Sikerult beuzemelnem a GPS-t,MGmaps-al!1 perc alatt frankon megis mondta hol vagyok,mutatta a sebesseget,poziciot,hogy merre gyaloglok eppen,etc... 5 mp-enkent frissitett,noss,en ezt levettem 1mp -re,de sajnos a telefon swje nem ele'g gyors,lasd:Majdnem minden jatek szaggat,lassu,(java),ez minden java-s alkalmazasnal sajnos eszreveheto,mondta anno valaki,hogy van olyan sw,amin gyors a java!Ha esetleg valaki tudna nekem ajanlani egy olyan sw-t,ahol gyors a java,annak nagyon orulne'k!

Koszonom
Udvozlettel: Ricsi :)

(#14) kaft001


kaft001
csendes tag

Üdv. grat a kitűnő munkáért!
De lenne 1 kis problémám a szoftverfrissítéssel.
A 7. ponton nem tudok túl jutni... :(((
Már minden féle képpen próbáltam de nem hozza létre a fájlokat. :F
Ha vki tudna segíteni azt megköszönném!

(#15) olbaidhun válasza kaft001 (#14) üzenetére


olbaidhun
őstag

Hi mindenki! Ha további kérdések merülnek fel, vagy szeretnétek megkapni a választ, legtöbbször itt értek el! Üdv és köszönet! :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#16) mikado


mikado
tag

sziasztok, spb mobile shellt valahogy be lehet izzítani az arenán?

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#17) mikado válasza kaft001 (#14) üzenetére


mikado
tag

próbáld copy/paste helyett beírni az adatokat, ezzel én is molyoltam egy darabig.

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#18) mikado válasza mikado (#17) üzenetére


mikado
tag

most látom, hogy februári a kérdés :) Azóta remélem megoldottad. :D

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#19) arni1


arni1
aktív tag

Hali

Egy olyan problémám lenne hogy nem tudok semmiféle java-s alkalmazást egyidőben futtatni a zenelejátszóval. HA próbálnám azt az üzenetet kapom hogy: "ütközés ezzel:MYMUSIC" vagy fordítva:"ütközés:JAVAMENU"

Valaki tudna segíteni hogy lehetne ezt megoldani?T-s a teló a sw száma:km900at_v10v.
Olvastam hogy a gyári T-s szoftverek közül ez a legjobb.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#20) fr1zZ


fr1zZ
újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy lehet az fm transmittert használni? Mert megpróbáltam azt hogy elindítottam a zrnét majd beléptem az fm transmitterbe, beállítottam a frekvenciát de a rádión mégse tudtam maghallani a zenét. 1általán meg se találta azt a bizonyos adót. lehet hogy én rontottam el vmit. Vki le tudná írni lépésről lépésre hogy hogyan kell?

A másik kérdésem hogy a kocka 3. és 4. oldalára csak contactot meg képet zenét videót lehet berakni kedvenceknek, gyorsindítókat nem?

(#21) knimail


knimail
csendes tag

Üdv: Egy telenoros km900 arenám van v10p szoft.-al.A telenoroson melyik szoftver viselkedik a legmegbízhatóbban?És honnan lehet frissíteni vagy tölteni?Hülye vagyok hozzá ezért kérek segítséget!Minden választ elfogadok,csak azt nem,hogy olvassam vissza a kommenteket,ahhoz nincs annyi időm!
Köszönöm mindenkinek a választ! Üdv: egy arénához még hülye tulaj...

(#22) Zsolto


Zsolto
őstag

Felmerült egy Arena megvásárlása, így jutottam ide. Elképesztő munkát végeztél (végeztetek), grat hozzá és nagy köszönet -- még ha mégsem vesszük meg, akkor is full respect :R
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#23) sanko70


sanko70
újonc

:B egy eve akarok venni egy arenat es most jutottam hozza (amilyen fizeteseket adnak nem kell mondanom miert ilyen keson) annyit tudok mondani,hogy ilyen leirast a telefonrol meg egy helyen sem lattam.Gratulalok sot meg ha valami uj megjelenik az arenenaval kapcsolatban nagyon szivesen varok e-mailt .elnezest kerek ekezetek nincsenek mert angol billentyuzetet hasznalok es kulon meg kell szokni,hogy hol vannak a magyar betuk tisztelettel Takacs Sandor

[ Szerkesztve ]

(#24) Filip001


Filip001
újonc

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy a telefon úgy érzékeli, mintha még benne lenne a fülhallgató és teljesen néma. Mit kell tennem, hogy az a jel onnan eltűnjön? A ki-be kapcsolgatás nem segít :/

(#25) EczkE válasza Filip001 (#24) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#26) olbaidhun válasza sanko70 (#23) üzenetére


olbaidhun
őstag

(#21) knimail
(#23) sanko70
(#25) EczkE

:R ;)

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.