Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rootkiller


rootkiller
őstag

Jobb az anélkül...

Artengo TR 990 Pro

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Így, hogy a Honor egy különálló brand lett teljesen felesleges is használta.

(#3) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szépek a csúcs Huawei-ek, de hanyagolhatnák már ezt a saját procit, mert tapasztalataim szerint többnyire nem veszi fel a versenyt a többi gyártó/cég megoldásaival.

[ Szerkesztve ]

(#4) roli543 válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére


roli543
őstag

Azért a legujabb kirinek oda tudnak csapni rendesen...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Graphics válasza tjb007 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Samsung is hasznalta a Galaxyt, de vegulis jogos, ambar szerintem ha a Huawei hasznalta eddig az Ascend nevet, kar lenne csak ugy eldobni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) tjb007 válasza Graphics (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akár még ők is megléphetnek egy ilyet valamikor a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

(#7) #86973952 válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére


#86973952
törölt tag

Kirin 925 alulról nézegeti a Snapi 800 -at, de annyira azért nem marad el. Tény, hogy van még mit javítani. DE az is sokat számít, hogy az EMUI egész korrekten össze van rakva. Főleg a 3.0.

Csak kicsit nehezebben mókolható, pl. Xposed -ből system ui fagyasztás, stb. Van amit 2.3 alatt meg lehetett oldani, 3.0 -nál már neccesebb, vagy nem megy. DE erre is lesz megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#8) Mr.Silkó válasza #86973952 (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem is azt mondom, hogy nem korrekt, csak inkább szerintem középkategóriás, meg hát a progik, alkalmazások támogatottsága is kérdéses.

(#9) #86973952 válasza Mr.Silkó (#8) üzenetére


#86973952
törölt tag

920 -25 -t én már nem mondanám középső kategóriásnak. Nem mindig a legrissebb SoC a felső kategória, kizárólagosan. Kirin is elvileg idén 2 új felső (minimum) SoC -t tervez D, P, Mate, Honor kategóriába. Tehát nála is lesz 1-2 friss SoC. + a középső kategória, Snapi mellé. DE szerintem az MTK -t sem hagyják el teljesen, majd meglátjuk.

"...meg hát a progik, alkalmazások támogatottsága is kérdéses."
Itt mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#10) Mr.Silkó válasza #86973952 (#9) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Arra, hogy amikor P6-om volt, jópár program meg játék csak akadozva, vagy egyáltalán nem futott rajta, ami egy sima Snapi 400-nak meg se kottyant, és itt nem olyan komoly grafikás játékokra gondolok, mint pl. a RR3 vagy a GTA, hanem pl. a Smash Hit és társai.

[ Szerkesztve ]

(#11) Garada válasza tjb007 (#2) üzenetére


Garada
őstag

Valóban, bár nem igen okoz annyira nyelvbotlást mint az lg termékek esetében , mivel elég sokáig az ember nyelvén maradt az optimus.

(#12) #86973952 válasza Mr.Silkó (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az részben a GPU miatt volt.

910T -ben sem volt már ilyen gond (ott már nincs akadás), bár el tudtam volna képzelni erősebbet is hozzá. Kicsit néha el vannak csúszva, ez teljesen igaz...

Egyébként egy script -tel lehet kényszeríteni fixen maximumra az órajelet (GPU - DDR). Meg a 4 magot is.

[ Szerkesztve ]

(#13) Mr.Silkó válasza #86973952 (#12) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na ennyire már nem értek hozzá, de az átlag felhasználó nem fog ilyenekkel variálni. Hanem bemegy egy gsm-be/szolgáltatóhoz, és ha körültekintő, kiszúrhatja mondjuk a p7-et, ami nagyon szép teló, de ha csalódik benne, mert például akadozik egy játék, a környezetében meg mások gyengébb telókon játsszák jobb minőségben ugyanazt, akkor lehet soha többet nem vesz a kezébe Huawei-t. Persze ez csak egy kiragadott példa.

[ Szerkesztve ]

(#14) #86973952 válasza Mr.Silkó (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

P7 -t már nem akadozik. Sőt, nincs semmi gond vele.

Viszont abban igazad van, hogy az emberek többsége nem fog mókolgatni. P6 is szép telefon, de nem volt számomra az igazi, így csak rövid ideig volt meg. Ettől függetlenül elég jól vitték.

ÉS tanul a hibáiból a Huawei, csak lassan. Pl. frissítési hozzáállás, ami nagyon gyatra volt.

Majd meglátjuk hogy alakul az év... :) de nem akarom szét OFF -olni a témát.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mr.Silkó válasza #86973952 (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Legyen úgy! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.