Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) matteo_szg válasza szab.tam (#15) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ennél azért jóval összetettebb a dolog, és könnyelműség 2 perc alatt kijelenteni a Veletech bukását.

A Veletech sikere-bukása nem tinédzsereken fog múlni, hanem Bogék-Eszterék ötletein, szervezésén, a csarnok kialakításán, a kiállítók, újdonságok számán. Nekem nincs kétségem afelől, hogy ez a Veletech az összes eddigit überelni fogja, és ezt mint potenciális kiállító, illetve rendszeres PlayIT-kiállító mondom.

Egyáltalán nem lehetett egyszerű dolog meghozni azt a döntést, hogy a PlayIT-tel együtt szerveződik a következő; én ezt merész, de logikus húzásnak tekintem. Viszont, ha ez azt jelenti, hogy több minden jelenhet meg a Veletechen, több ötletet tudnak megvalósítani Bogék, akkor csak üdvözölni lehet a döntést.

A PlayIT-tel kapcsolatos negatív visszajelzésekkel egyet tudok érteni, kiállítóként is szembesültünk pár kellemetlenséggel; már ami a tömeget érinti. De erre fel lehet készülni, mint ahogy azzal is lehet számolni, hogy nem feltétlenül nyitásra kell odamenni, délután jóval egyszerűbb a bejutás.

jupiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.