Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dish17


dish17
csendes tag

x3: 60ezer? a nokia shopban függetlenül 50 alatt van.. viszont az n8 ennyiért elég jó.

(#2) D@niel


D@niel
addikt

Apropó N8: nem sokára (An)Dante hír szerzőnk is ilyenről fog írni (magyarán lecseréli az 5800-ját).

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3) Gengi válasza D@niel (#2) üzenetére


Gengi
senior tag

Ahogy az a készülék már kinézett :D.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#4) #71321344 válasza dish17 (#1) üzenetére


#71321344
törölt tag

N8 nem rossz áron van, de hogy a 2 év rabság csak 15.000 HUF előnyt jelentsen.. ha lesz ilyen Mediamania akció+webshopból veszi valaki, akkor tényleg jó vétel lehet!

(#5) D@niel válasza Gengi (#3) üzenetére


D@niel
addikt

Végül is mondta nekem, hogy nagyon hozzá szokott, flexibilisen tudott vele dolgozni, akkor meg miért cseréljen :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6) amanoba


amanoba
őstag

az n8nak tényleg nem rossz az ára.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) TazTheMan


TazTheMan
csendes tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen áron fog startolni!
A nevetséges már csak az, hogy az N97mini ára maradt... pedig kisöpörhetnék.

Remélem ilyen jól fog startolni a Defy is!

Egyedi gépházfestés, érdeklődj itt!

(#8) D@niel válasza TazTheMan (#7) üzenetére


D@niel
addikt

Ugye T-nél nem lesz Defy, de most 105-ért már meg lehet venni.

vagyis hogy lesz: Jadro, thanks.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) Jadro válasza D@niel (#8) üzenetére


Jadro
veterán

De lesz szerencsére T-nél is Defy.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#10) joey04


joey04
titán

A vártnál alacsonyabban kezd az n8. de szvsz a symbian, és a gyenge HW miatt továbbra is túl van értékelve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Hihetetlen, kártyás és előfizus között összesen 15k a különbség? :(((

(#12) littlelion21


littlelion21
addikt

Az X3-nak valami szánalmasan vicces árazása van.
A Nokis Shop-ban 50k-ért adják függetlenül, sőt csütörtöktől a Tacsk0-ban is...

(#13) Steven


Steven
addikt

kiváncsi vagyok a "döfy"nek milyen ára lesz úgy hogy a pixel srácoknál 88k .. br..

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#14) roti86


roti86
őstag

Én kedvezőbb árra számítottam, nem tudom ez megér e 2 év rabságot...

(#15) kokyt válasza dish17 (#1) üzenetére


kokyt
senior tag

Ez az ár egyszerűen nevetséges. Én 35 körülre tippeltem két év hűséggel, ami szintén sok egy kicsit, de ez... Ha már házon belül nézzük:
C6 - 40k
E52 - 50k
X6 - 66k
Pedig nagyon reméltem, hogy jól árazzák be :(
Az N8 viszont nagyon jó árat kapott. Ha jövőre lentebb csúszik megpróbálom megigényelni a cégnél :P

(#16) Mappa


Mappa
addikt

"köztük például teljesen alumínium burkolattal" le vagyok maradva ..ez plusz pont a N8-nak

nem kötelező megadni

(#17) yoogie


yoogie
aktív tag

Az árba beletartozik, illetve jelen esetben felmerül a kérdés, hogy belenyúltak a szoftverbe vagy sem? Ha belenyúltak akkor szvsz nem ér meg ennyit.

(#18) Gabor113 válasza littlelion21 (#12) üzenetére


Gabor113
tag

Az X3 az nagyon nagyon csúnyán elcsúszott, csak pislogtam..... :D

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#19) yoogie válasza yoogie (#17) üzenetére


yoogie
aktív tag

Már a Nokia N8-00-ról beszélek.. :D

(#20) dedike válasza yoogie (#19) üzenetére


dedike
addikt

Persze! Beállították kezdőlapnak az origo mobilos változatát! ;)

Jó szerencsét!

(#21) Atti0925


Atti0925
tag

Úgy látom másnak is szemet szúrt,h mennyire ösztönzik az embert az előfizetések vásárlására :C :DD
Ki az a marha,aki 1 éves előfizetést vállal 5e ft-ért?Pláne úgy,h nincs különbség a kártyás percdíj és az előfizetéses között!
Fel kéne már ébredni kedves szolgáltatók!

Realme Narzo 30 5G

(#22) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

fú az x3 ára biztos el lett nézve, mert a MM-ban is 49 kilend gyári kártyafüggetlenül ugye...

http://instagram.com/_doublez_

(#23) zsirfecske válasza Jadro (#9) üzenetére


zsirfecske
addikt

defy mikormár? kíváncsi vagyok az árára, hamár nem tudtam kivárni...
90 alá sztem nem fog beesni :(

(#24) plus44


plus44
veterán

:Y WTF? Ugye ez egy elírás az X3-02-nek? :((( Szánalom...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) dedike válasza Atti0925 (#21) üzenetére


dedike
addikt

nincs különbség a kártyás percdíj és az előfizetéses között!

Ezt ugye Te sem mondod teljesen komolyan! :U

Jó szerencsét!

(#26) Atti0925 válasza dedike (#25) üzenetére


Atti0925
tag

Ha azt veszed,h pl a dominó nap plusszal(v mivel,remélem jól írom)41/22 ft percdíjat hasonlítom össze a 29/39 ft hálón belül és kívül percdíjjal,akkor nekem egyértelmű a választás,és nincs 1 v 2 év hűségem.Igaz én nem beszélek órákat havonta mobilon.
3-4e ft-nél nem vagyok hajlandó kifizetni a mobilra(és mobilnetre),de ezt csak én látom így.
Nekem így nem alternatíva az előfizetés,ha fele lenne a dominós percdíjnak(és nem horribilis áron lenne maga az előfizetés) ,akkor elgondolkodnék.

Az off topic off topicja:csak nekem tölti be ilyen lassan a mobilarénát,v vmi szarakodik a honlapon?Alig tudok feljönni a honlapra,minden más oldalt el tudok érni normálisan,csak ezt nem? :F

[ Szerkesztve ]

Realme Narzo 30 5G

(#27) csab2


csab2
veterán

Basszus! Valakinek nagyon elgurult a gyógyszere az biztos. 60 000 előfizetéssel az a kis sz@ar?! Komolyan mondom, megdöbbentem!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#28) Rusi válasza Atti0925 (#26) üzenetére


Rusi
senior tag

Tudunk a problémáról és mi is szívunk Vele (pl. estefelé felrakni egy hírt vagy még inkább egy cikket alaposan izzasztó művelet...).
Tudomásom szerint az adatbázis szerver eléggé köhög már és bár folyamatban a csere/bővítés, de ez sajnos időbe telik. :(

Mobilaréna (2010-2017)

(#29) Atti0925 válasza Rusi (#28) üzenetére


Atti0925
tag

Ok,köszi az infót,már mindent csináltam a gépen,mert azt hittem itt a bibi! :DD

Realme Narzo 30 5G

(#30) tpfiok válasza csab2 (#27) üzenetére


tpfiok
csendes tag

Tuti elszámolták magukat, ez létezhetetlen! 2 év gyári garis, függetlent láttam 43E-ért! Vagy csak egy vicc. Vagy lehet hogy a fehér többe kerül, mert más színt még nem láttam a honlapon. Fehérben meg csúnya is - ezt kell megfizetni!

Mondjuk a Domino-s C5 se olcsó, a METRO-ban gyári függetlenül 35-ért adják...

[ Szerkesztve ]

(#31) kokyt válasza Atti0925 (#26) üzenetére


kokyt
senior tag

Akkor talán már az elején jobb lett volna azt írni, hogy neked nem felel meg az előfizetés, mint általános igazságként kinyilatkoztatni, hogy sz*r. A Te esetedben tényleg nem éri meg, mivel ahhoz hogy olcsóbb legyen mint a kártyás alap hogy használni kell.
Nálam havi szinten 10+ óra sem kirívó. Ezt kártyás vagy nagyon alap havidíjas csomaggal kivitelezni gazdasági csőd. Tudom, mert próbáltam :B

(#32) dedike válasza Atti0925 (#26) üzenetére


dedike
addikt

Akkor csak fizetsz Te is havi (időszaki) díjat... :D

Az, hogy ki, milyen előfizetést (postpaid vagy prepaid) használ egyénfüggő dolog. Én pl világ életemben havidíjas voltam, el sem tudnám képzelni, hogy ne az legyek! :N

Természetesen, ha neked a prepaid előfizetések jönnek be, akkor azt fogod használni! ;)

horribilis áron lenne maga az előfizetés
Ez a mondat ne kerülje el a figyelmedet: "a díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön."
Így pedig már nem is annyira horror... ;)

Jó szerencsét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.