Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) FET-MEN válasza dz1989 (#49) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én szerettem 5800-át , meg 5230-at is. Jó kisrendszer az S60. Főleg hagyományos készülékekre.

Iphone 7

(#53) nonsen5e válasza dz1989 (#49) üzenetére


nonsen5e
addikt

Inkább a WP-t fejlesztették volna ki pár évvel korábban.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#54) Fancy-boy válasza halkow (#50) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hogy ha az 515-ben nincsen af, akkor az alsóbb kategóriában nem valószínű, hogy berakják.

(#55) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Mikor nem akarom a Lumiámat vinni valahova, de azért telefon kell, simán el tudnám képzelni.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#56) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

minek kell ebbe 2 SIM ? ?

A Nagymama valszeg nem log ket halozaton egyszerre ! . . . :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#57) gyurkikrisz válasza Dr.FantastiK (#56) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A nagymamák sárga telefont használnak? :U :DDD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#58) FET-MEN válasza Dr.FantastiK (#56) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ha valakinek hagyományos telefonja van az csak nagymama lehet? Céges telefonok nagyrésze mind hagyományos, és elkél a dual sim.

Iphone 7

(#60) Silentfrog válasza #20749568 (#59) üzenetére


Silentfrog
veterán

Remélem nőből vagy! :D

(#62) Duree


Duree
veterán

Szerintem nagyon jó dolog,hogy egy gyártó gondol azokra is aki9knek nincs szüksége csili-vili okoskákra.
Talán picivel lehetne olcsóbb,de egyáltalán nem rossz vétel.

duree54

(#63) FET-MEN válasza Duree (#62) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én fiatal vagyok, és telefonálásra sms-re ezek a legjobbak. Az enyémnek van formája még, szép telefon jó anyagból, emiatz vettem meg, nosztalgia, régen mindíg oda voltam a 6303 és társaiért. Tabletem meg minden másra ott van. Amióta a telefonom nem okostelefon, azóta sokkal megbékéltebb vagyok :) tableten meg sokkal jobb netezni, mint egy okostelón.

Iphone 7

(#64) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Rengeteg ismerősöm van minden korosztályból, akiknek ezek a mobilok jönnek be és nem az érintősek. Pedig nem maradiak. A piac kissé elfeledkezett az ő igényeikről.

valami

(#65) FET-MEN válasza Quasi_modo (#64) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ez ígyvan. Nekem is többen mondták suliban,hogy pofás a telefonom,és van szükség még rájuk. Ránk van erőltetve az okostelefon mindenhonnan. Faterom is asha 302-ről facebook-ozik és nincs szüksége okostelóra, ezen könnyebb írni:)

Iphone 7

(#66) t_a_m_a_s válasza FET-MEN (#63) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ezen gondolkodom én is, hogy leteszem az okostelefont és elkezdek újra rendes életet élni...

Holnap majd jól beletépünk...

(#67) FET-MEN válasza t_a_m_a_s (#66) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én azótanyugodtabb ember vagyok. Ha van 1 csik a töltöttségjelzőn,az még 1 nap,zsebrevágom bátran :) ha hívnak akkor meg nem kell atrakciózni a kijelzőn,hogy felvegyem.

Iphone 7

(#68) Quasi_modo válasza FET-MEN (#65) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem feltétlenül az okostelefonokra gondoltam, hanem a billentyűzet hiányára. Mert ugye ismerünk jó okostelefont ami nem érintős.

valami

(#69) FET-MEN válasza Quasi_modo (#68) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én imádtam a BlackBerry 9900-asom. Az egy tuti ötvözet volt. E52,E72 féle gépeket is hiányolom. Azért azokon szerintem komoly rendszer volt az S60.

Iphone 7

(#71) FET-MEN válasza #20749568 (#70) üzenetére


FET-MEN
veterán

Volt például s advancem. Hívtak, nem tudtam felvenni mert állandóan befagyott a hívóképernyőnél. Nem beszélve a méretek, ezt 100x könnyebb kivenni a zsebből mint az okostelókat. Telefonálásra sokkal jobb.

Iphone 7

(#73) FET-MEN válasza #20749568 (#72) üzenetére


FET-MEN
veterán

Persze, a legjobb, ha élesben kipróbálod a dolgot :)

Iphone 7

(#75) FET-MEN válasza #20749568 (#74) üzenetére


FET-MEN
veterán

Gmail-em ugyanúgy szinkronizál mint androidon.

Apropó Bog-úr, már ez is működik 515-ön a frissítés óta :C

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#77) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az is fontos, hogy a digitális analfabetizmus még évtizedekig téma lesz, erre a mobilszolgáltatók, meg a gyárak mindenkire érintőképernyős okostelefont akarnak ráerőltetni. Sok embernek sajnos már a feature phone-ok menüje is olyan mint egy labirintus, egy okostelefonhoz azok hozzá se mernének nyúlni. Az egyszerűség és az interface ergonómiája már régen elveszett a funkciók tömege alatt. Ezek a mai feature phone-ok meg csak butulnak, de a bonyolultságuk megmaradt. Lassan ott tartunk, hogy ha a családban valakinek szüksége lenne egy egyszerű telefonra, érdemesebb venni egy akkut valamelyik fiókban porosodó régi telefonhoz, mert azok még egyszerűek voltak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#78) Thaaleum válasza Zolik (#2) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Honnan vetted?

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#79) t_a_m_a_s válasza #20749568 (#70) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ugyanazok hívnak, de nem prüntyög a mail, a viber, a face, a messenger stb... ezért gondolkodom én is a visszaváltáson.

Holnap majd jól beletépünk...

(#80) testo92 válasza Thaaleum (#78) üzenetére


testo92
csendes tag

Dominóba T-nél 9990

(#82) arkades


arkades
aktív tag

A hívó fényképe teljes kijelzős, vagy csak bélyeg kép?

Каждый дрочит как он хочет.

(#83) diGitall4


diGitall4
csendes tag

Azért egy jobb kijelző minőség beleférhetett volna így 2014-ben.

Nokia Lumia 925

(#84) Quasi_modo válasza diGitall4 (#83) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor drágább lenne...

valami

(#85) gyurkikrisz válasza diGitall4 (#83) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mondjuk FullHD? :DDD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#86) Crafter32


Crafter32
őstag

Egy 8800 carbon -t kicsit felturbozva még mindig nagyot ütne. A régi Nokiák szépségével elég nehéz versenyezni. Vki írta, hogy az 515 sokat javult a frissítések miatt. Jó lenne kipróbálni egyszer nosztalgiából.

(#87) nonsen5e válasza gyurkikrisz (#85) üzenetére


nonsen5e
addikt

So last year...
QHD! ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#88) FET-MEN válasza Crafter32 (#86) üzenetére


FET-MEN
veterán

Fertőd környékén jársz, bármikor :)

Iphone 7

(#89) TCSZ


TCSZ
senior tag

Köszönöm a tesztet! :C :C :C
Jó telefon lenne ez ha S40 lenne rajta. Piros pont a LED-ért, a nagy kijelzőért, azért mert 32Gb-os kártyát lehet belerakni és a színválasztékért. Kell venni hozzá egy szilikon tokot és már jó is. Ha lenne benne wifi és egy jó fényképező+ GPS akkor Nem Lumia 625-re akarnám váltani a Nokia C3-as készülékem. Bár az üzem idő miatt még pározom az "okos" telefonoktol. De a Samsung 5610-ben lenne wifi meg Gps akkor azt szerezném be.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#90) dz1989 válasza FET-MEN (#52) üzenetére


dz1989
senior tag

A Symbian-nal nincs is bajom(<3). Hanem az alatta lévő vassal(434Mhz Cpu, 128Mb Ram)
A hadver szerintem gyengéje. Volt nekem is 5800. :) és ismerem mint a tenyeremet.

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#91) dz1989 válasza nonsen5e (#53) üzenetére


dz1989
senior tag

Az is egy jó lépés lett vólna. Wp8-t használok, vannak hibái de egész jó.
Amúgy a Nokia hadvertéren mindig lemaratt egy generációt

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#92) dz1989 válasza diGitall4 (#83) üzenetére


dz1989
senior tag

+1 pl.: egy 360x480p vagy VGA

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#93) nonsen5e válasza dz1989 (#91) üzenetére


nonsen5e
addikt

Lumia 1520 - Snapi 800 (a szabályt erősítő kivétel)

Symbiant amúgy én is szerettem nagyon, kár, hogy kicsinálták. :(

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#94) JamesFinn válasza arkades (#82) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Bélyegkép

(#95) Hintalow


Hintalow
senior tag

Jó kis cucc ez, a hugom is ilyesmit használ (sztem az elődje lehet, nokia, 2 sim)
jó persze nem netezésre meg hasonlóra vannak kitalálva, de telefonálásra tökéletes.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#96) wortz


wortz
tag

Mi az a Series 30+? Azt hittem, hogy ezek S40-esek. Én úgy tudtam, hogy az S30-at már kukázta a Nokia.

(#97) 8th válasza t_a_m_a_s (#79) üzenetére


8th
addikt

Én is ezért váltottam vissza hagyományos nyomógombos "butatelefonra". Anno nagy volt a hype az érintős okostelefonok körül engem pedig elkapott a hév nem ez és kipróbáltam több félét. Tényleg jók szó se róla de be kellett látnom, hogy én nem használom ki a tudásuk 5%-át sem. Jelenleg egyedül a navigáció ami hiányzik a megszokott dolgokból semmi más. Kamera nem érdekel, hogy milyen és zenét is otthon hallgatok nem telefonon. wifi sem hiányzik összesen az évek alatt ha 20x neteztem telefonon akkor sokat mondok akkor is csak telefonszámokat kerestem meg a weben. Manapság nekem már a jó hangminőség és a hosszú akku üzemidő a fontos. Az okostelefonokat meghagyom másnak, azoknak akik ki is használják őket. Én nem ilyen ember vagyok. :N

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#98) wortz


wortz
tag

Nem értem ennek a mobilnak a tervezőit. Ha spóroltak volna a LED-del, azt mondom, hogy rendben, de ha már van rajta LED, akkor miért nem úgy helyezik el, hogy a kamera is használni tudja. Nem mintha ez egy kamera mobil lenne, de akkor is. Ez gyakorlatilag 100%-os szívatás.

(#99) Fancy-boy válasza Crafter32 (#86) üzenetére


Fancy-boy
addikt

FET-MEN szerint sokat javult az 515, szerintem meg nem igazán. :)
Persze, kinek mi a gyors.
De ahogy meroly írta, valószínűleg gagyi procikat raknak ezekbe a telefonokba, szóval hiába a jó a szoftver.

(#100) Thaaleum válasza Thaaleum (#78) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

testo92: Köszi! :)
Hoppá, magamnak válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.