Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Én azt nem értem soha, hogy minek akkora csomagolás a kártyának, amibe beleférne 2000 darab kártya is? :D
Egyébként meg jó kis ára lesz majd, tiszta biznisz lesz venni belőle...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) cuebler


cuebler
senior tag

azokat kérdezd, akik előírják mindenféle minősítések, megnevezések, vonal- és qr-kódok feltüntetését, használati útmutatók mellécsomagolását... :W adnak a környezetvédelemnek a sok-sok műanyaggal meg papírral ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#3) ldave


ldave
félisten

Ha picivel is drágább, mint ugyanaz a SanDisk kártya Switch logó nélkül, akkor ennek se jósolnék nagy jövőt.

A Slime draws near! Command?

(#4) tuki2200 válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

Marketing, ha tul kicsi dobozban lenne tudat alatt arra asszocial az ember, hogy nem eri meg az arat stb stb. Guglin sokat olvashatsz rola :)

(#5) g@bo


g@bo
nagyúr

józanul lerágom a saját jobbkezem, ha ebből egy darabot is veszek.

egyre ocsmányabb a nintendó is.

jelzem, -bár érthetően sokakat hidegen hagyhat- hogy a switch akkor fog a polcomon pihenni, ha eléri a megalázó 39.990 forintos árat. :P

(#6) #20691712 válasza tuki2200 (#4) üzenetére


#20691712
törölt tag

10 Mert az emberek 80%-a egy agyhalott.
20 #2: Suket duma.
A hasznalati utmutatot, meg hogy ne dugja a kulonbozo nyilasaiba az idiota meg lehetne egy cetlin melle csomagolva.
A technikai adatok meg sokszor igy sincsennek feltuntetve.
De!
30 goto 10

Remelem legalabb 3-4* szorzoval fogjak arulni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Bundyta


Bundyta
tag

A 128GB-s verzió miért lassabb a kistesójánál?

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#8) kovsol válasza Bundyta (#7) üzenetére


kovsol
titán

Kép alapján a 64GB-os verzió ami 60MB/s.

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.