Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Ijk válasza arn (#17) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tehát te is belátod hogy még van olyan terület ahol gyengébbek. A felsorolásod a legmodernebb csúcs milc vázakat tartalmazza, ha jól tudom ezek közül egyedül a fuji hibrid autófókuszos, a többi kontrasztos. Azért nem vagyok biztos benne hogy egy belépő milc felveszi AF-ben a versenyt mozgó témánál egy belépő tükrössel. Ráadásul a legtöbbre külön kell külső keresőt vásárolnod, ami plusz költség.
Azt látom hogy még mindig erősek a sztereotípiák a hobbifotós tükrös vásárlók esetében, de ha az apuka a szaladgáló kölköt akarja lefotózni, vagy valaki a kutyáit rohangálás közben nem biztos hogy egy belépő milcet ajánlanék neki.
Nikon szerintem az 1 rendszerén tapasztalja ki ezt a világot, és mivel eléggé nyomják a hibrid AF-et, nem lennék meglepődve hogy a belépő tükrösök elektronikus keresősre lennének cserélve a közeljövőben.
De igazság szerint így is még jobban fogynak a belépő tükrösök, tehát nem fognak sietni sehova, nem gondolom hogy idióták ülnek ott és nem figyelik a piaci változásokat úgy mint a fórumozók.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.