Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan jöhetne már egy Steam adatlap is.

Live-Die-Respawn

(#2) FuRiONight válasza oriic (#1) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mindent időben.

Az is jó, hogy ilyen hamar megjelenik, azt hittem még hónapig elhúzzák a PC-s változat megjelenését!

(#3) [Prolixus] válasza oriic (#1) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Fuck yeah! :DDD Mondjuk bevallom, én jobban örültem volna ha mondjuk májusban jönne PC-re. Így márciusban tuti nem fogom megvenni, túl zsúfolt az a hónap.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#4) oriic válasza [Prolixus] (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vávávávárjá mán egy pöppet, most megy a keverés. Leszedték ugyanis a steam-es dátumot a hivatalos press site-ról, és most Square azt állítja hogy nem jön a játék március 10-én PC-re. :D Mert még dolgoznak rajta. :DDD :W

Live-Die-Respawn

(#5) [Prolixus] válasza oriic (#4) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hajjajj. Nemtom mennyire jó jel az a PC kiadást illetően, ha egy ilyen cégnél ilyen szintű kavarodás van. :U

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) FuRiONight válasza oriic (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

Túl szép lett volna, hogy ilyen hamar megérkezik a pc-s verzió is... :U :B

[ Szerkesztve ]

(#7) Chabe89 válasza oriic (#4) üzenetére


Chabe89
addikt

Tudtam én, hogy nem kell elolvasni a kommenteket. Most megyek és álomba sírom magam. :))

(#8) oriic válasza FuRiONight (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tény, de úgy tűnik, Square megint kever, most állítólag a PS4-es megjelenésig nem is akarnak beszélni a PC-s változatról.

Live-Die-Respawn

(#9) FuRiONight válasza oriic (#8) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezen nem lepődök meg, a pénz beszél és ugye tudjuk, hogy a "konzolokban" van. (pc-n is, de gondolom meg sem közelíti majd az eladásokat)

(#10) #51736960


#51736960
törölt tag

Szerintem ez tipikus konzolos játék (nem a rossz értelemben), nem tudom, mennyi értelme van pc-re fejleszteni és kiadni. Ahogy nézem a gameplay-t, muszáj lesz kontrollert használni hozzá. Tudom, pc-re is van kontroller, nekem is van, de valahogy nem az a feeling mint konzolon.

(#11) Methionyl válasza oriic (#4) üzenetére


Methionyl
senior tag

Azért nyáron remélem már elérhető lesz :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#12) j3my válasza #51736960 (#10) üzenetére


j3my
csendes tag

valahogy nem az a feeling mint konzolon

Ezt fejtsd ki kérlek. Mennyiben más PC-n kontrollerrel játszani, mint PS-en ?

(#13) NandorHUN válasza j3my (#12) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem amúgy PC-n jobb, most ha csak a kontrollert nézzük akkor sokkal több féle támogatva van és sokaknak PS féle kontroller nem a legszimpatikusabb.

Én konzolon még x360 esetén csak azért szerettem játszani, mert - szerintem - online része és közösség sokkal jobb volt, mint PC-n. Illetve játékokra úgy mentünk rá, hogy gyűjtsük az achivementeket.
PC-n mostmár nem érzek semmi ilyen késztetést és - szerintem - közösség se olyan jó.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14) j3my válasza NandorHUN (#13) üzenetére


j3my
csendes tag

Nagyon függ az adott merítéstől, hogy milyen közösségi élményben lesz részed. Mondjuk konzolon nehezebb "noob"-zni kontrollerrel ez tény :DDD .
Én inkább játék műfajok szerint vettem észre nagy eltéréseket korban és hozzáállásban az emberek közt nem platform szinten.

[ Szerkesztve ]

(#15) Chabe89


Chabe89
addikt

Egy pillanatra feltűnt a square store-ba, de azóta már le is vették.

Rendszerkövetelmény

[ Szerkesztve ]

(#16) Methionyl


Methionyl
senior tag

Elvileg már Péntek jön PC-re steam is van pre-order

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#17) Methionyl


Methionyl
senior tag

Hátha valakit érdekel :))

Nier: Automata 1 óra game után:

+ k*va jó a harc rendszer. a mozgás csak ki kéne ismerni rendesen is..
+ van japán szinkron angol felirattal és mivel 2 kedvenc szinkron hangom a 2 főhős, így csak pozitív
+ a játék maga gyönyörű, tetszik eddig a felépítése, a looting rendszer, mivel vegyvert lehet cserélni, gondolom craftolni is kell de ez majd később
-főbasz, hogy nem tudom, hogy mikor lehet menteni. és 40p játékomat kezdhettem előröl, automata mentés meg nincs

- hiányolom, hogy nem írja le a kombókat, vagy tutorial lenne róluk, de nem. van heavy attack meg light és szia. Azt, hogy magamtól jövök rá a Dash-re vagy egyéb dolgokra az csak szerencse
- kicsit sokallom érte jelenleg a pénzt érte. 60 eurot..nem tudom. ~ 35 - 40körül igen :K
- Ahhoz képest, hogy a játék nem rossz, szép, tetszik, a grafikai beállítás kb 4 sorba kimerül (oké konzol port ¯\_(ツ)_/¯)

Illetve egy kis hardver: minden max (blur off), vsync on, fhd
GPU@1500MHz ~65-80% pörgött
CPU@4,5Ghz ~25-35 %
RAM: ~ 4 - 5,1 GB

Kb a játék alatt 1x volt egy kisebb drop, de a mellet vaj sima volt végig.
Most így nagy hirtelen..ennyi. Aki kicsit is japán "fan" és szeret hentelni, annak biztos bejön :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.