Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

oké, jöhetne a játék is... :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Killing


Killing
addikt

Elég szűk helyek vannak a pályán. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) boeing


boeing
senior tag

Bmw forever,jó kis árkad dolog lesz ez,de a célnak megfelel.Addigis GTR Evolution the king. :DD

(#5) Adams007 válasza Killing (#3) üzenetére


Adams007
tag

Ja azt én is észrevettem :DDD
Btw ez a videó eléggé tetszett, remélem jó játék lesz

(#6) keIdor


keIdor
titán

Még 9 nap... nem is rossz...
Dirt 2-ig már csak 2 nap. :D
Kezdődik a játék áradat, ezt szeretem! :C
Igaz idén max 10 jó játék van/lesz... :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Directx11 tamogatassal jon?

(#8) raczger válasza keIdor (#6) üzenetére


raczger
őstag

Véleményem szerint idén még nem volt jó játék, amiket kipróbáltam azokat 2-3 nap múlva le is szedtem a gépemről.

Amit viszont nem értek, hogy a grid imádók mind grid klónról beszélnek. Azt leszámítva, hogy ez is autós játék, mi is az a hatalmas hasonlóság a kettő között?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9) Tituka válasza Hedgehanter (#7) üzenetére


Tituka
senior tag

nem...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#10) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ez már tényleg túl sok lesz, minden nap egy ilyen topic :) de a trailerben gurulnak az autók rendesen! kíváncsi vagyok mennyire lesz gyors a játék.

Kereken ez a 30. NFS Shift topic

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#11) Markoka1993


Markoka1993
tag

Már kicsit sok a trailerekből :)

live gt: Markoka1993

(#12) bishoplogan válasza Csabee. (#10) üzenetére


bishoplogan
senior tag

EA kampány ;)

(#13) ChromeX


ChromeX
addikt

de ennek nem sok értelme van, már lassan elege lesz belole az embereknek nem hogy jobban várnák, ugyanaz a video sokadszorra is, csak most megtoldották néhány ajánlással

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#14) adam320 válasza keIdor (#6) üzenetére


adam320
senior tag

10 jo játék.Ha mindegyik jo,akkor gondoljuk át.Nagyon tetszik 1 játék tegyük fel hogy 2 hét alatt kijátszod(meló mellet),ugye nagyon tetszik,lehet játszol vele még 3 napot.Akkor ott még 9 játék,azokkal is igy jársz el kb,január-februárig kitart.Nos elég a 10 játék vagy nem? :DDD

(#15) Elijah Baley válasza adam320 (#14) üzenetére


Elijah Baley
tag

Pont ezt akartam én is mondani', - ha lesz tíz !JÓ! játék akkor örülhetünk neki..., mert ez a szám egy jó darabig kitart... - nyílván nem örökké, addig viszont felesleges is lenne ;]

Én várom a játékot továbbra ...

És nem flame keltésnek szánom..., de ha megnézzük, hogy milyen játék volt hamarabb! - az nfs-széria vagy a grid.., és hogy mit miről másolnak, és honnan veszik a tapasztalatokat,..., hát igen - a megvalósítás egy másik kérdés...,- de a "grid klón" titulus azért elég sértő egy ilyen régi játéksorozatnak..., -vagy csak nekem túlzás ez?

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#16) tuskooo


tuskooo
addikt

Komolyan...mi ez a szar? Flipper? Ahogy egyre több a trailer, egyre kevésbé hiszem, hogy ez végre egy jó NFS lesz :(

(#17) boeing válasza tuskooo (#16) üzenetére


boeing
senior tag

Szerintem egy kicsit gyors lett a video,puding probája az evés meg 11 nap és meglátjuk ;)

(#18) Csabee. válasza boeing (#17) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezt minden Shiftes topicba eljátszod :D a puding próbáját :DDD

Üdv: Csabee.

(#19) tuskooo válasza Csabee. (#18) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem baj, én meg mindegyikben elmondom, hogy ez bizony szar lesz, ha ilyen lesz :D Remélem, hogy csak videókat képtelenek összerakni, meg ezek nem ingame-ek esetleg.

(#20) Csabee. válasza tuskooo (#19) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Biztosan jóó lesz! NFS-ek nekem a kedvenceim, bárki bármit mond, sokaknak fog tetszeni, még ha sokan szídják is majd! :) Xbox-on biztos élvezetes lesz játszani vele!

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.