Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #06658560 válasza Arpi (#49) üzenetére


#06658560
törölt tag

A kínaiakat figyelve azt látni, amint hivatalosan jelennek meg az európai piacon, már nem tudnak annyival olcsóbbak lenni. Mert egy csomó plusz költségük keletkezik ide.

(#52) CB válasza #06658560 (#47) üzenetére


CB
senior tag

Ezt ismertem már, de nagyon jót szórakoztam rajta.
Végül is éppen témába vág, és szívesen kiszámoltatnám ezzel a módszerrel a pixel árát. Saccolom, hogy a bekerülési költség a felét sem érné el az eladási költségnek.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#53) dabadab válasza CB (#52) üzenetére


dabadab
titán

A múltkor olvastam egy könyvet a Commodore történetéről, és még bőven a nagy boom előtt, amikor még csak számológépeket meg hasonlókat gyártottak (hetvenes évek végéről van szó) akkor is az volt az elektronikai iparban az alapszabály, hogy az alkatrészek költsége nem lehet több a végfelhasználói ár felénél, mert különben nem marad rajta haszon.

DRM is theft

(#54) BiP válasza #06658560 (#51) üzenetére


BiP
nagyúr

Így van. Észrevehető a tendencia. Egyre jobbak a kínai hardverek, javul a support is, az ár is kúszik felfelé.
Szóval ők sem találták fel a spanyolviaszt, csak korábban lespóroltak mindent, ezért olcsóbbak tudtak lenni, piacot tudtak szerezni.
De teljesen más a filozófia arrafelé.

(#55) montoya71


montoya71
csendes tag

még a végén kiderül ,hogy a huawei nem a márkanév nem feltüntetése miatt vétozta meg a gyártást, hanem mert nem volt hajlandó olcsón gyártani az alkatel meg igen. :F

[ Szerkesztve ]

(#56) #06658560 válasza montoya71 (#55) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivan? Milyen Alcatel?

(#57) atike válasza montoya71 (#55) üzenetére


atike
nagyúr

:F

(#58) montoya71 válasza montoya71 (#55) üzenetére


montoya71
csendes tag

még a végén kiderül ,hogy a huawei nem a márkanév nem feltüntetése miatt vétozta meg a gyártást, hanem mert nem volt hajlandó olcsón gyártani a HTC meg igen. :F

http://www.origo.hu/techbazis/20161005-nem-lesz-tobb-nexus-a-pixeleket-a-htc-gyartja.html
kevertem a TCL a HTC -vel elnézést

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.