Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Pete55555 válasza tuki2200 (#10) üzenetére


Pete55555
addikt

Nagyon rossz a hasonlat.
Alapból össze sem lehet hasonlítani a két dolgot, de egyébként nem szeretem a hamburgerhez a sültkrumplit, nem vagyok nagy étkű, általában a hamburger is elég szokott lenni bőven, a sültkrumplit - ha kapok max magamba tömöm nagy nehezen, vagy otthagyom.
De ha már itt tartunk, az sincs ingyen. Semmi sincs ingyen. Tehát akár hőböröghetnék is (ha a rossz példánál maradunk, elvonatkoztatva az életszerűségtől) mert kifizettetik velem a krumplit, holott azt úgysem eszem meg.

A játékra visszatérve: Azért egy játék fejlesztésénél gondolom van egy budget, hogy mégis mennyi lóvé van rá, határidő, belefeccölt max óraszám. Namost ha tegyük fel 2 játékmód helyett 3-at kell belezsúfolni ugyananniy időbe (pénzbe) akkor az csak a többi rovására mehet (kivételes esetben nem) vagy több idő lesz elkészíteni a játékot, csúszik a határidő stbstb....

Arról nem is beszélve, hogy azért piackutatásokat is végeznek ezek a cégek. XY játék előző verziójára mik voltak a visszajelzések? Tetszett a népnek a multiplayer? Elég hosszú volt a single player rész? Van-e igény BR módra? Ha nincs elég pozitív visszajelzés, egyszerűen nem rakják bele, mert nem biztos, hogy megtérül a fentebb írt plusz idő, pénz.

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.