Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A fejlesztők ezt mondták. De vajon mit mond a Microsoft?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Már az a hír ha valamiben nincs? :(

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#3) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

nem vagyok Halo-s, de ha az lennék akkor se hiányozna a Battle Royale :)

(#4) Silεncε


Silεncε
őstag

Vééégre valakinek van esze is :R Rohadt unalmas ez a "tegyünk mindenbe BR módot, mert az kúúúúl" hozzáállás.

(#5) oriic válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megmondom őszintén, nem is hiányzik szerintem senkinek. Ha valaki BR-t akar tolni mai világban, ezer más játékot talál rá.

Live-Die-Respawn

(#6) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Az hogy ennek hír értéke van mindent elmond a jelenlegi helyzetről. Szánalmas az egész iparág néhány fejlesztőcsapatot leszámítva.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) .LnB válasza [Prolixus] (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ettől szánalmas? Miért? Amikor a moba volt a menő? Az se volt rossz. Én nem játszom BR-t, csak kipróbáltam, annyira nem tetszik. De ettől még ez nem szánalmas. Csak trend.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) tuki2200 válasza Silεncε (#4) üzenetére


tuki2200
senior tag

Valoszinuleg voltak hasonlo mentalitasu emberek mikor a Capture the Flag, Search and Destroy, Domination, Horda es egyeb modok elterjedtek... semmivel nem kapsz kevesebbet a penzedert, sőt többet, akkor miert baj, ha esetleg masnak jo, hogy benne van? Szeretem azokat az embereket akik egy picit sem kepesek elszakadni a sajat minimal igenyeiktol..

[ Szerkesztve ]

(#9) Pete55555 válasza tuki2200 (#8) üzenetére


Pete55555
addikt

Erre van egy nagyon jó mondás: A kevesebb néha több.

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) tuki2200 válasza Pete55555 (#9) üzenetére


tuki2200
senior tag

Gondolom, ha nem szereted a sultkrumplit, de a hamburgeredhez kapsz ingyen, te is hoborogsz majd mindenhol, hogy mekkora hulyeseg, meg a kevesebb tobb... lesz*rva, hogy sok mas ember szeretheti...mert pont ezt csinaljak az emberek ahelyett, hogy csak szimplan ne foglalkoznal vele ha teged nem erdekel...

[ Szerkesztve ]

(#11) [Prolixus] válasza .LnB (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pontosan az a szánalmas, hogy van egy hirtelen felcsapott stílus amit mindenki elkezd agyatlanul majmolni, nyilván azért mert jó pénzt látnak benne, és nem azért, mert mondjuk hirtelen minden fejlesztőnek a vágyálma lenne hogy battle royale játékot/játékmódot készítsen. És akkor hír értékű hogy van egy nagy stúdió aki kivételesen nem áll be a sorba, hiába most a BR a trendi. Meg hír értékű, hogy XY címben nem lesz mikrotranzakció. Meg nem lesz Season Pass. Meg kozmetikai DLC. És sorolhatnánk.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12) Pete55555 válasza tuki2200 (#10) üzenetére


Pete55555
addikt

Nagyon rossz a hasonlat.
Alapból össze sem lehet hasonlítani a két dolgot, de egyébként nem szeretem a hamburgerhez a sültkrumplit, nem vagyok nagy étkű, általában a hamburger is elég szokott lenni bőven, a sültkrumplit - ha kapok max magamba tömöm nagy nehezen, vagy otthagyom.
De ha már itt tartunk, az sincs ingyen. Semmi sincs ingyen. Tehát akár hőböröghetnék is (ha a rossz példánál maradunk, elvonatkoztatva az életszerűségtől) mert kifizettetik velem a krumplit, holott azt úgysem eszem meg.

A játékra visszatérve: Azért egy játék fejlesztésénél gondolom van egy budget, hogy mégis mennyi lóvé van rá, határidő, belefeccölt max óraszám. Namost ha tegyük fel 2 játékmód helyett 3-at kell belezsúfolni ugyananniy időbe (pénzbe) akkor az csak a többi rovására mehet (kivételes esetben nem) vagy több idő lesz elkészíteni a játékot, csúszik a határidő stbstb....

Arról nem is beszélve, hogy azért piackutatásokat is végeznek ezek a cégek. XY játék előző verziójára mik voltak a visszajelzések? Tetszett a népnek a multiplayer? Elég hosszú volt a single player rész? Van-e igény BR módra? Ha nincs elég pozitív visszajelzés, egyszerűen nem rakják bele, mert nem biztos, hogy megtérül a fentebb írt plusz idő, pénz.

...Szeretem leracsniztatni...

(#13) #80123904 válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mennyivel jobb lenne a világ, ha mindenből pontosan 1 darab lenne.
Egy fajta telefon. Egy fajta videokártya. Egy fajta tv.
Az is milyen frankó lenne, ha csak 1 fajta konzol lenne és ha 500 euro lenne a játékok ára, akkor sincs alternatíva.

Az is mekkora isten király lenne, ha egy darab FPS játék lenne összesen. Ahogy 1 darab platformer is. Nem tetszik? Hát az a te bajod.

Mi a frászt zavar téged, hogy elkezdik másolni a dolgot? Ez a zsáner szerelmeseinek kicseszett jó hír, mert van miből választani.

Van akinek nem jön be a PUBG, de a fortnite-ot imádja. Most akkor kapja be az epic, mert ők is csináltak egy BR játékot, amikkel milliók szórakoznak?

Mitől lesz neked rosszabb például, hogy lesz a BF V-ben BR. Kötelező játszanod azzal a móddal? Nem. Kimaradnak a korábbi játékmódok? Kötve hiszem.

Minden szórakoztató piac úgy működik, hogy a vásárló tömegek igényeit próbálják kielégíteni. Ez pedig nem baj.

[ Szerkesztve ]

(#14) .LnB válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk ez tényleg egy kicsit szánalmas. :) de hát állandóan a pénzre mennek. És a streamerek is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Pete55555 válasza #80123904 (#13) üzenetére


Pete55555
addikt

Mennyivel jobb lenne a világ, ha mindenből pontosan 1 darab lenne.
Egy fajta telefon. Egy fajta videokártya. Egy fajta tv.
Az is milyen frankó lenne, ha csak 1 fajta konzol lenne és ha 500 euro lenne a játékok ára, akkor sincs alternatíva.

Az is mekkora isten király lenne, ha egy darab FPS játék lenne összesen. Ahogy 1 darab platformer is. Nem tetszik? Hát az a te bajod.

Értelmezni kéne amit írt..

Minden szórakoztató piac úgy működik, hogy a vásárló tömegek igényeit próbálják kielégíteni. Ez pedig nem baj..
Itt a lényeg, próbálják kielégíteni.
Csak nem mindig sikerül...

...Szeretem leracsniztatni...

(#16) [Prolixus] válasza #80123904 (#13) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A példád egy része nyilvánvalóan nagyon sarkított és túlzó, ráadásul én nem azt kérvényezem hogy csak egy battle royale játék legyen, hanem csak azt hogy ne legyen lassan minden kicseszett FPS játékban battle royale mód. Helyette mondjuk fókuszálhatnának más, új játékmódokra is, ami talán nem egy rókabőr lenne a lassan már le is rágott csontról, hanem lenne benne teszem azt...nem is tudom. Újdonság? Kreativitás?

"Mi a frászt zavar téged, hogy elkezdik másolni a dolgot? Ez a zsáner szerelmeseinek kicseszett jó hír, mert van miből választani."

Pl pont azt zavar, hogy azoknak akiket meg hidegen hagy a zsáner, lassan az az érzése van, hogy minden frencsájsz ami FPS és korábban semmi köze nem volt a BR-hoz átmegy battle royale játékba és pont a választék vész ki a piacról.

"Kimaradnak a korábbi játékmódok? Kötve hiszem."

Vagy de. Pl lásd az új COD. Na nem mintha alapból érdekelne a COD, de volt idő amikor régesrégen még volt a COD-ban normális single player kampány. Már nem lesz, nem erőlködnek inkább összehozni egy normális kampányt. HELYETTE mi lesz? Battle royale. Ja bocs, Royale, az amire mindenki annyira hipernagyon várt, csak hogy az E3-as bejelentést idézzem. Mennyire őszintén hitték ott a színpadon, hogy tényleg mindenki ezt várta az új COD-ba, hajjajj de őszinte volt a mosoly és izgatottság a részükről... :(((

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Azt tudjuk,hogy ez next-gen vagy már OneX-re jön? Vagy mindkettōre egyszerre és elhagyják a sima One-t? Hogy kell ezt elképzelni? Én úgy saccolom,hogy ez generáció váltásra(elōtt,közben,után) fog megjelenni

Life, Uh, Finds A Way

(#18) oriic válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Készítők azt mondták, hogy One-ra, One-X-re jön a játék. (Nyilván később lehet belőle nextgen ahogy a többi részből is lett)

Live-Die-Respawn

(#19) <Lacy85> válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én mondjuk örülnék neki, ha végre valaki összedobna egy NORMÁLIS battle royale játékot.
Maga a stílus tetszik, csak a PUBG egy bugos fos, a koppintások meg...

(#20) saelin válasza BigBlue69 (#2) üzenetére


saelin
veterán

Ez volt nekem is az eszemben. Ennek semmi hírértéke.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Az még akár lehetne is benne. Random lootos mikrotranzakció ne legyen benne, mert az kizáró ok.

(#22) YASKATIR válasza <Lacy85> (#19) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Mar megtortent. Fortnite a neve.

Tok szanalmas, hogy mit kepesek picsogni az emberek a BR miatt. Gondolom ugyan ezek az emberek picsogtak akkor is, amikor minden jatekban lett DM meg TDM meg SD meg HQ meg CTF. Mitol lesz kevesebb egy jatek attol, hogy van benne BR mod? Semmitol, csak tobb lesz. Ha meg nem tetszik, akkor nem jatszol vele es kesz. Ha pedig az a mod lesz nepszeru a tobbi mod meg elhal, akkor van egy rossz hirem. A tobbsegnek BR kell es nem a kilencszazezredik TDM.

[ Szerkesztve ]

(#23) orc88 válasza <Lacy85> (#19) üzenetére


orc88
őstag

Éreztem, hogy valaki fel fogja hozni a PUBG-t mint a BR "atyja".
Miért lenne koppintás az adott STILUSBOL más játékot készíteni? Ha már itt járunk a H1 hamarabb volt mint a pubg.
Egyébként mi bajod a "koppintásokkal"?

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#24) #80123904 válasza YASKATIR (#22) üzenetére


#80123904
törölt tag

"Fortnite a neve"
Azért ez elég erős kifejezés. Annak, akinek tetszik a fortnite féle megvalósítás, oké...de aki szeretne PUBG szerű `komoly` játékmenetet. Ahol, durván kifejezve, lőni is kell tudni, annak a fortnite nem alternatíva.

Továbbá az építős része is eléggé sokakat megoszt. Nekem nem tetszik pl.
Az inventory mérete is kicsi számomra.

(#25) YASKATIR válasza #80123904 (#24) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

"de aki szeretne PUBG szerű `komoly` játékmenetet. Ahol, durván kifejezve, lőni is kell tudni, annak a fortnite nem alternatíva."

Az akkor marad a pubg-nel, mivel lathatoan pubg-t akar.

(#26) #80123904 válasza YASKATIR (#25) üzenetére


#80123904
törölt tag

Azon pillanatban törölném le a PUBG-t, amint jönne egy olyan BR alternatíva, ami a PUBG-hez hasonló játékmenetet valósít meg, de azt minőségben jobban tudja.

(#27) YASKATIR válasza #80123904 (#26) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Szerintem a H1Z1 mar jobb mint a PUBG. Mondjuk az is teny, hogy a PUBG-nel nem nehez jobb jatekot csinalni

[ Szerkesztve ]

(#28) #80123904 válasza YASKATIR (#27) üzenetére


#80123904
törölt tag

Amikor legutoljára néztem a king of the hill-t (azt hiszem ez volt a neve a h1z1 br módnak), akkor maximális sebességgel száguldozva kiugortál a kocsiból, elővetted a shotgunt és lelőtted az álló embert. Neked pedig semmi bajod nem esett.

Változott ez azóta? :D

[ Szerkesztve ]

(#29) YASKATIR válasza #80123904 (#28) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Passz. Par munkatarsam tolja vele (en fortnite-al jatszom neha) es ok szeretik. Egy olyan is van koztuk aki asszem 2 honapja valtott pubg-rol mert megunta azt, hogy meg a bugban is bug van

(#30) <Lacy85> válasza YASKATIR (#22) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Fortnite.... :DDD
Ne már.

(#23) orc88:

A PUBG után lett ennyire népszerű a stílus.
A koppintásokkal meg az a bajom, hogy béna az összes.

(#31) Hopkins95 válasza #80123904 (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ne is mondd, én amikor nemrég kipróbáltam PS4-en, el akartam ütni egy embert kocsival, erre simán átmentem rajta és nem történt semmi, az meg persze tüzet nyitott rám. Mondom ez wtf? Aztán azóta nem is volt kedvem vele játszani. Mondom ezt a játékot így nem tudom komolyan venni...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#32) Hunpriest válasza #80123904 (#26) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ez az egész BR mizéria nem valami Arma moddal kezdődött? Biztos van a 3-hoz is valami mod.

(#33) #80123904 válasza Hunpriest (#32) üzenetére


#80123904
törölt tag

az a dayz volt, az nem BR volt

(#34) oriic válasza #80123904 (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az első Battle Royale mod egy Arma2/DayZ mod volt. Pont ez a lényeg, hogy ugyanaz hozta össze azt anno, mint aki ugye a PUBG-t. (Brendan Greene)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.