Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz itt semmilyen verseny, ez a cég is beáll majd szépen a sorba. Már ha életben tud maradni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) localhost válasza leslieke (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Verseny azért nem lesz, mert ha az össze állami hivatal, és állami érdekeltség FLOTTÁS dolgozói előfizetései kötelező jelleggel mind átmennek (parancsra!) ehhez az újhoz, már ebből meg fog élni.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) bolondember válasza localhost (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

háááát...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) localhost válasza bolondember (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hááááát igen? vagy Hááááát nem? Vagy Hááááát nem hinném? vagy Hááááát mi?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) bolondember válasza localhost (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

;)

szerintem ezt MI (adózó emberek) fogjuk fizetni. Ha át is mennek az álami céges flották, attól még nem lesz nyereséges (ugye infrastruktúra kiépítése, hiába kell BP-n kiépíteni a hálózatot év végéig, ha egy győrinek/pécsinek/stb belföldi roamingolnia kell - bár ennek díját nem tudom). Tehát ha álami cég, s nem nyereséges, ki fizeti a hiányt? Talán a Sógorék? A "friccek"?
mi.:)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) smog86 válasza #40993792 (#6) üzenetére


smog86
senior tag

Ha állami cég fizeti a számlád, akkor miért ne "kötelezhetnének" hogy átvidd?
Hűségidősöket nem hiszem hogy átvisznek, de egy másik oldalon azt írták, hogy már nem is engednek aláírni hűséget az állami cégeknek.

(#8) KEndre válasza localhost (#2) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Meg lesz a kontroll. Nem fogunk ám az adófizetők pénzén össze-vissza telefonálgatni... :U

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#9) leslieke válasza smog86 (#7) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hűségidőt is meg lehet szüntetni, az nem lehet akadálya a váltásnak, legfeljebb extra költséggel jár. Na de náluk pénz nem számít.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Akkor ez nem fog -10 forintot jelenteni a mindekit,mindenkor kártyás előfizetőknek?? ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) olbaidhun válasza KEndre (#8) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ezt majd meglátjuk. De tutira "kedvezményben" részesülnek a fejesek.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#13) smog86 válasza #40993792 (#11) üzenetére


smog86
senior tag

Azért írtam hogy "ha" :) és ez vonatkozik a második részre is, mert jó páran vannak akiknek az állam fizeti a mobil számláját.

(#15) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Ha a minőségbeli javulás lesz már megérte a dolog. A "hálózatfejlesztések" óta egy picit megnőtt a szakadások száma ami a T szerint csak a régi - azóta új - sim kártyának köszönhető.

(#16) #06658560 válasza KEndre (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Akarodmondani neked meg Gizikének.

(#17) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Viktor GSM 5 kulcsos sms-el

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#18) Ringman


Ringman
nagyúr

„nagyon intenzív építkezési időszak előtt áll”.

közgép?

(#19) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Azt hittem vége a polip című sorozatnak...
...Vagy ismét adják a részeket,hogy ne felejtsük el,hogyan lopnak szét?
..Esetleg remake friss szereplők de ugyanaz a tolvaj sztori?.....

Senbaj már látom kiknek a zsebébe fog beleesni a ma kitalált internet és telefon adó. :W :Y

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"Schmidt Pál igazgatósági tag"

fail

(#21) dedike válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


dedike
addikt

Schmidt. És nem Schmitt.... ;)

Jó szerencsét!

(#22) smog86 válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


smog86
senior tag

Ez neked fail, mert jól írták.

(#23) olbaidhun válasza smog86 (#22) üzenetére


olbaidhun
őstag

lol fail!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#24) arty


arty
veterán

bevételek helyett csak a kiadások jönnek majd :( megy ez is a bkv, a posta és a többi szupersikeres állami cég mellé a "gyűjtőbe" ... nembaj, kifizetjük.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#25) raper


raper
senior tag

Addig talán én sem tennék konkrétumokról említést, amíg a II. fokú bíróság nekem nem ad igazat.

(#26) Tüzi

Schmidt Pál nevét rosszul írták xD

(bocs, ez szar volt)

mod: ááá, már más is lelőtte :DD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27) Tüzi válasza bolondember (#5) üzenetére

nem mennek át. (horror szar csomagba, "lehallgatom bt"-hez)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#28) Jhonny06 válasza Tüzi (#26) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, csak a srácoknak nem esett le. :)

(#29) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

m1 en Bog volt a tv-ben ezzel kapcs.. nincs meg valakinek videó mit kérdeztek tőle és mit mondott.. mai híradóban volt.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#30) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Szépen beállnak a sorba mint ahogy annó a pirosak tették....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#31) RexpecT válasza DarknessHope (#29) üzenetére


RexpecT
addikt

http://videotar.mtv.hu/Videok/2012/04/20/19/MTV_Hirado_2012_aprilis_20_19_30.aspx

[ Szerkesztve ]

(#32) DarknessHope válasza RexpecT (#31) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi...

amikor ment pont mindenki belebeszélt..... de nem jutott eszembe a videótár :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#33) Ringman válasza RexpecT (#31) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt mi játsza le?

firefox wmp 11 pluginért sírt (ha nem muszáj, nem rakom fel), az ie9 meg 2 másodpercenként összeomlott.

(#34) Dave1984 válasza Ringman (#33) üzenetére


Dave1984
őstag

VLC player!Ingyenes

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#35) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem az a véleményem,hogy akárhány mobil szolgáltató lesz szépen be fog állni a többi mögé a sorba. A rokonaim Angliábol 5 forintnyi fontért vagyis peniért csörögnek haza percenként. Nekem többe van felhivni az asszonyt a hálóból a nappaliba,hogy hozzon egy sört be! :DDD

(#36) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hogy lehet, hogy ebből nem valami konzorcium lett, mint az napjainkban szokás?

Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből....

Véleményem szubjektív...

(#37) ViZion


ViZion
félisten

Állami vezetőink saját szolgáltatója... jól lezsírozva ez is :)
Már rég kiadva az utasítás az állami cégeknek, h ne kössenek új flottásat, mert mindenkit vinni kell az új szolgáltatóhoz. Megoldja a párt a finanszírozását...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) hackeeeee válasza ViZion (#37) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha'pee.. Van miből.. Jön majd pár milliárd az új adókból, abból lesz mit fizetni. :DDD Vicces azért.. :)

Véleményem szubjektív...

(#39) Pikkolo^^ válasza ViZion (#37) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az állam megoldja, hogy ne lehessen külföldre lapátolni a közigazgatás telefonálásából származó bevételt.

(#40) bolondember válasza Tüzi (#27) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

peeersze, hogy nem mennek át.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41) Tüzi válasza bolondember (#40) üzenetére

nálunk megszűnt a vodás csomag, és senki, mondom senki nem ment át.
a közelben lévő yardon ugyan ez a helyzet.
más egységeken dolgozó kollégák infóira támaszkodva, máshol is ugyanez van.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42) Erasmus válasza DarknessHope (#32) üzenetére


Erasmus
őstag

már külön is elérhető ez a riport a hiradóból: [link]

(#43) hackeeeee válasza Erasmus (#42) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nemtom... Érdekes ez.. Csak ténylegesen azt nem értem, hogy miből lesz pénz hálózatot kiépíteni? Az új adókból? Vagy mégis miből?

Meg, állami cég, el lesz átkozva mint a MÁV, vagy akár a Malév.. :U Vagy akár minden más, aminek köze van az államhoz..

Véleményem szubjektív...

(#44) Pikkolo^^ válasza hackeeeee (#43) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Túl sok az előítélet.

(#45) hackeeeee válasza Pikkolo^^ (#44) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem érthető okokból.. :U

Véleményem szubjektív...

(#46) Pikkolo^^ válasza hackeeeee (#45) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Valamit nulláról felépíteni teljesen más, mint egy nagy "romhalmazt" toldozni-foldozni.

(#47) hackeeeee válasza Pikkolo^^ (#46) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondj Nekem olyan nyereséges állami beruházást, céget, ami nyereséges, és profitot termel, mellette nincs csőd szélén.

Amúgymeg, itt volt nálunk a nagy villamos projekt.. Állami+eu támogatásos beruházás volt, furcsamód késett az egész majdnem 3 évet. A kötbért meg nagyjából soha sem fogja látni a város.. Közben magán tőkéből elkezdték építeni az Árkádot, furcsamód hamarabb felépült, a semmiből, mint egy ~4km-es villamosvonal.. A kettő között a különbség, hogy az egyiknek volt köze az államnak, a másikhoz nem...

A másik, hogy mióta MÁV a MÁV? Azóta nem lehetett volna nyereséges vonalra hozni? Ugyanmár.. A BKV a másik véglet.. Kezdve azzal, hogy nem kéne hagyni, hogy az egész család ingyen utazzon, mennyit spórolnának ezzel havonta? Stb, stb...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#48) Pikkolo^^ válasza hackeeeee (#47) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A posta nyereséges. A Malév az eladása előtt az volt.

Mondjad meg a Botkának, hogy tesó, ezt elk.tad :-)

(#49) hackeeeee válasza Pikkolo^^ (#48) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjad ezt azoknak, akiknek levelük, csomaguk tűnik el.. :)

Eladása előtt.. Ha az volt, miért kellett eladni? Azt Ők sem tudják.. Hol a többi? Jahogy nincs több... :)

Mellesleg, egy megjegyzés.. Az országot kéne, lényegében a semmiből talpra állítani valahogy, nem milliárdokat kivágni lutrira, hogy majd lesz valami, szerintem....

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#50) Pikkolo^^ válasza hackeeeee (#49) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kár a korábbi dolgokkal foglalkozni, pl. Malév mert attól senkinek sem lesz jobb. Itt a lehetőség, lehet bizonyítani és majd utólag ítélkezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.