Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Harigata


Harigata
tag

Kezdődik a dömping.

(#2) kcsa válasza Harigata (#1) üzenetére


kcsa
veterán

prémium áron.

(#3) Valentino K. válasza Harigata (#1) üzenetére


Valentino K.
senior tag

És a flamewar is :D

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#4) zsirfecske


zsirfecske
addikt

azért ez durva szám. nem sokat gyászoltak :(

(#5) besk23 válasza zsirfecske (#4) üzenetére


besk23
tag

hogy jön ide a gyász?

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#6) janos68 válasza besk23 (#5) üzenetére


janos68
aktív tag

Na ez engem is érdekelne.

(#7) janos68


janos68
aktív tag

Nem gyenge eredmény. Ha nem gyémánt árban mérnék a cuccost, akkor én is vennék egyet, mert messze ez a rendszer tetszik a legjobban. Valamit kurvára tudnak az amcsiknál, és most egyáltalán nem a beetetésre gondolok.

(#8) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

mondjuk eléggé nagy "reklám" az apple részéről :U

Szépnapot!

(#9) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nem gyenge.

(#10) eeXaa


eeXaa
addikt

...meg is érdemli, aki ennyi pénzt ad egy rohadt telefonért... :K :DD

(#12) Picco


Picco
addikt

nem hittem volna hogy ekkorat fog utni...foleg a jelenlegi iphone tulajdonosok nem tul pozitiv visszhangja utan. nem semmi :)

(#11) Dotcom: lehet h nagyon sok hasonlo gyartonal is ez van....en nem basztatnam erte az apple-t.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#20) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

a keynote utáni negatív hangulat után megdöbbentő ez a szám :F

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#21) joey04 válasza kiskaktusz (#20) üzenetére


joey04
titán

minden keynote után negatív a hangulat, talán az ipad-nél nagyobbat zuhantak a részvények, aztán mi lett belőle... :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) kiskaktusz válasza joey04 (#21) üzenetére


kiskaktusz
addikt

nem a részvényárakra és befektetőkre gondolok, hanem a végfelhasználók negatív hangulatára, mert a sok "ilyen lesz az iPhone" hír után túl sok volt az elvárás még az almahívők is csalódtak... ezért furcsállom ezt a számot

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#23) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Beteg a világ... ingyen lehet hogy sorba álnék érte. (Ez vonatkozik bármilyen termékre)
Másnap ezek az emberek nem tudnak létezni ha nincs a zsebükben ez a "vacak"?????
Hova süllyed még az ember?

(#24) Narxis válasza Gempas 70 (#23) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért vicces, hogy valaki még megdöbben ezen. :) Ismerős kellene, hogy legyen iskolaévekből az, hogy mit jelentett ha valaki "menő" cuccokkal mászkált, kb. ez zajlik most is, akár 30 év felett is.

Thanos was right.

(#26) joey04 válasza kiskaktusz (#22) üzenetére


joey04
titán

ipadre is azt mondták, hogy ez egy szar, mert a sok klikkelésért össze-vissza hazudó oldalak egymást túllicitálva hoztak le olyan "biztos infókat", hogy pl teljesértékű OSX lesz benne, stb. Ez történt az i4s esetében is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Én csak azt nem értem h az apple mértnem csinál egy alacsonyabb árfekvésű gépet... :F Mert ha ezekkel a drága cuccokkal ilyen sikereik vannak akkor az olcsót ugy vinnék mint a cukrot és eszméletlenül nagy lenne a bevételük...

(#39) GabeCivic


GabeCivic
csendes tag

Nem szeretek ilyen temakhoz hozza szolni, de egyesek el vannak tevedve. A 16gb-os 629 euroert nagyon nem draga. Nokia n9 599€, samsung sgs2 most 489€ es csak egy eves muanyagkupac nagyon gyengenek softwerrel. Uj htc-ke pedig siman 600 euro es folotte jonnek ki. A felsoroltaknal egy iphone 4s sokkal jobb es jobban hasznalhato keszulek. Kik veszik? Mindenki, nem csak a sznob majerek es geekek. Udv a sok fikazonak!

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#41) eeXaa válasza mathaus=) (#38) üzenetére


eeXaa
addikt

....mert nem éri meg nekik.... magyarán igy keresnek a legtöbbet....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.