Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tolkarius


Tolkarius
tag

Hát ezen az utolsó idézeten nagyot szakadtam... Kiváncsi leszek az 1/1 es követéssel, mert ez a sony kis pálcikájával sikerült (legalábbis lájv videok alapján), de a microsoftnak csak a promo videoban (érdekes módon az összes tesztnél enyhe fázis késében volt a cucc).

(#52) Sirandrish válasza Tolkarius (#51) üzenetére


Sirandrish
legenda

pont egy másik hírben linkelték..a Sonyé ugyanugy késik..kevesebbet ugyan de késik..szóval erről ennyit

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) Zpepe válasza Morden24 (#35) üzenetére


Zpepe
tag

Te elolvastad amit írtam, vagy csak megláttad azt a mondatot amiben az Xbox van meg a másolás és kész?

Ha tudnál olvasni és elérnéd egy 5.-es szintjét rájönnél hogy nem fikáztam az Xbox-ot.
És itt nem is megyek ennél tovább mert ilyen értelmetlen emberekkel nem fogok leállni egy jót vitázni, mert ahhoz sem értesz.

(#54) Morden24 válasza Zpepe (#53) üzenetére


Morden24
nagyúr

Elolvastam, és láttam mit írtál.
Beleírtad vagy nem, hogy másolás és Eye Toy turbó? Bele. Ezeket tartottam faszságnak.

Mellesleg nem először tettél már ilyen jól hangzó kijelentéseket, szóval ne add itt a sértődött ártatlant.

Amúgy pedig mivel vitázzak? Azzal, hogy a Sony le lett másolva, meg hogy a Natal turbózott Eye Toy? Amikor ilyen marhaságokat írsz, akkor ne legyen már pofád tőlem hiányolni az észérveket.

Az, hogy kinek milyen az értelmi színvonala, az meg nagyjából levezethető abban, hogy én nem megyek be egy PS3-as hír topikjába hülyeségeket beszélni, ellentétben veled - és mint mondtam, nem ez volt az első dobásod.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#55) Zpepe válasza Morden24 (#49) üzenetére


Zpepe
tag

Ja igen! és mégy egy apróság:
Jöttök itt a "milyen gonoszak ezek a PS-esek hogy mindíg fikázzák az Xbox-ot" szöveggel.
A baj az, hogyha visszaolvassátok a topic-ban elhangzottakat, rá kell jönnötök hogy ti voltatok akik elkezdték fikázni a PS-t és minket, szóval ezek után ez elég szarul hangzik.
Ez egy kicsit visszafele sült el de sebaj, azért gratulálok, remélem sokan átolvassák a topic tartalmát.
: )

(#56) Zpepe válasza Morden24 (#54) üzenetére


Zpepe
tag

Már miért lenne marhaság?
Te játszottál már az Eye Toy-al? Majdnem ugyan ez, a testet érzékeli és annak mozgatásával kell irányítani a játékot. Most akkor ez nem olyan minta NATAL? Vagy te tudod mi az a NATAL? Hallottál már róla?
A másik, miért az Xbox nem egy másolás? Otthoni konzol, ami érdekes majdnem pont ugyan azt tudta mint ps2. ???? Most akkor mivan?
És ne gyere azzal hogy a PS is másolt, mert TUDOM! Csak ők nem nyilatkoznak ilyen faszságot. "hogy mi csak új dolgokat csinálunk"
Ennyi volt a bajom az elejétől kezdve, erre ti jöttök azzal hogy mi PS-esek milyen bunkók vagyunk. Hát ti vagytok a bunkók!

[ Szerkesztve ]

(#57) GabN73 válasza Sirandrish (#34) üzenetére


GabN73
addikt

a 16. képen szereplő ataris nintendo nekem még ittvan a polcon egy régi kiskazis sega gép mellett :))

(#58) Mazsika válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Mazsika
őstag

nem nem én nyitott vagyok az új dolgokra! nem vagyok megszálott sony-s! sőt ha nyáron összejönne egy kis pénzem gondolkozok egy box beszerzésén is!

Dáccsika

(#59) adalbert1 válasza Morden24 (#39) üzenetére


adalbert1
veterán

Golden Axe-ot és Sonicot játszhatsz box-on is: Sega Mega Drive Ultimate Collection.

Én megrendeltem, kíváncsi vagyok milyen lesz... :)

(#60) Morden24 válasza Zpepe (#55) üzenetére


Morden24
nagyúr

ti voltatok akik elkezdték fikázni a PS-t és minket

Kérlek idézz tőlem, hogy ezt hol tettem meg.
Mellesleg ha azzal vádolsz, hogy nem hányok a másik oldal hasonló szösszeneteitől, akkor javaslom, hogy akár olvasd ezt a kommentet, vagy akár a Natal vs. Move topikot, ahol ugyanúgy elküldtem egy Xboxos trollt a faszba. Szóval ennyit erről.

Azt, hogy te egy piacra belépést másolásnak hívsz, a te bajod. Ezek szerint a Mozilla az IE-t másolta, a Pagani meg a Ferrarit. A Sony sem másolt, hanem belépett egy már létező piacra. Egyébként nyilatkozott már elég faszságot a Sony is, megint csak ne tegyünk úgy, mint ha az MS valami aljas sunyi cég lenne, a Sony meg az igazság fényes lovagja.

Vagy te tudod mi az a NATAL? Hallottál már róla?

Ha szerinted annyi, hogy a testet érzékeli, akkor ne tőlem kérdezd, hogy tudom-e, mi a Natal. Jó duma ez az Eye Toy-os okoskodás, csak kár, hogy a Natal (tervezett, beharangozott) képességeinek csak egy része korlátozódik erre. Ergo jóval több(nek ígérik), mint az Eye Toy.

Csak ők nem nyilatkoznak ilyen faszságot. "hogy mi csak új dolgokat csinálunk"

Nézd, akárhonnan tekerem meg a kérdést, a Natal koncepciója új. Az majd kiderül, hogy a gyakorlatban hogy fog működni, milyen játékélményt biztosít, mekkora támogatottsága lesz stb., de hogy a Wii óta a leginnovatívabb lépés a konzolfejlesztésben, az tény.

Sectumsempra - For Enemies

(#61) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Különben is csak PC:) Csak, hogy a csajomat védjem :P :C

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#62) Sirandrish válasza Morden24 (#60) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jááá..én vótam aki megszolta a PS fanboyokat..
De hogy ismételjem önmagam, nem minden PS tulaj olyan...
Természetesen ez Zpepenek szól ugye :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63) K1sK0cK4


K1sK0cK4
csendes tag

Az a baj hogy én már néztem egy Half Life gameplay.-t
[KATT]
Én nem tudom ez valahogy nagyon furcsa irányítás.... hát de majd meglátjuk...:)) :DD

[ Szerkesztve ]

"The game is good, because it's not over!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.