Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

"Mi a Microsoftnál szeretünk nagyot vállalni és megváltoztatni a játékszabályokat"

Igen, sokszor tapasztaljuk...

Egyébként ígéretesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) kpal


kpal
veterán

Microsoft vicc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) tunkiih


tunkiih
őstag

kiváncsian várom, ha lesz olyan játék(ok) amiért érdemes megvenni, akkor szerintem kiprobálom.. mellesleg szerintem is jobb lesz mint a konkurencia kontrollere az eddigiek alapján szinte tuti..

[ Szerkesztve ]

(#4) dfdfdf


dfdfdf
őstag

a microsoft mindig sokat ígér és 2szer tartotta be a szavát, 10 évente szokta, idén itt volt a win7 .....

[ Szerkesztve ]

(#5) kenny123 válasza tunkiih (#3) üzenetére


kenny123
addikt

Csak jobb lehet, elvégre itt nincs kontroller:D

yo

(#6) Akos96


Akos96
senior tag

Meglepni mindenképp meg fog. Csak még nem tudod hogyan.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7) jones965 válasza dfdfdf (#4) üzenetére


jones965
Modder

Tavaly volt a win7 bejelentése hivatalosan magyarországon.
Egyébként akit a téma jobban is érdekel: project natal.

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Én várom kíváncsian, remélem nem lesz csalódás :K

nothing is true everything is permitted..

(#9) kelzsoca válasza tunkiih (#3) üzenetére


kelzsoca
félisten

És miért vagy ebben ennyire biztos :)

Inkább a warez ellen találjanak ki valami okosat, hogy senki ne tudjon másolt játékkal játszani. (a Sony már megoldotta)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#10) Sirandrish válasza kelzsoca (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Épp azért tart ott ahol , bocs :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) hommeros


hommeros
őstag

Remélem régebbi játékokhoz is adnak ki majd támogató patchet. Milyen jó lenne Bad COmpanyzni egy ilyennel

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) Peat;) válasza kelzsoca (#9) üzenetére


Peat;)
veterán

Látom ebben is "képben" vagy :). Microfos kihasználta a warezosokat, azóta beszopatta őket keményen és vagy vettek új gépet vagy használják a bann által lebutított/agyonvágott konzolt. ;) Jó reggelt.

(#13) kelzsoca válasza hommeros (#11) üzenetére


kelzsoca
félisten

Milyen jó lenne Bad COmpanyzni egy ilyennel

Azt megnézném, focizni nem akarsz vele? :)

https://vertigostore.eu

(#14) Peat;) válasza Peat;) (#12) üzenetére


Peat;)
veterán

Azt hozzáteszem, hogy a ps3-ban nagyon jól megoldották ezt a részét, ezt így kell egy konzolban. Nem basztatás volt a hozzászólás, inkább annak szólt hogy itt nincs helye és nem is helytálló, mert egy mai konzol online és esetleg további korlátozások nélkül már nem az igazi.

Natal meg ha engem meg tud majd győzni akkor emelem kalapom. De kötve hiszem. Sonytól és Microsofttól is valami mást vártam új irányítás alatt. Natal kesztyűvel lenne jó, ami tud rezegni, nemrég stalkerezni akartam pc-n és lövés után nem rezgett az egér. Hiányzott nagyon, már egérből is csak rezgőset vennék, ha minden fizikai kontaktus megszakad a felhasználó és a program között az hátránnyal is jár szerintem. (nekem biztosan) A wii-n zeldánál is marha jól megoldották a rezgést, a játék elemévé rakták és a mozgásos irányítással együtt korrekt volt. Igazából ha rögtön lemásolják a wiimote+nunchukot akkor mindenki jobban járt volna. De ez van ha valaki(k) túlságosan is önfejű és beképzelt piaci szereplő.

[ Szerkesztve ]

(#15) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Bár olvashatnék egy olyan konzolos hírt, ahol senki se hozza szóba a warezt... :U

(#16) Zigur válasza Peat;) (#14) üzenetére


Zigur
senior tag

Egyetértek veled, a feedback-et én is hiányolom a Natal-ból, a másik kérdés az lesz mekkora teljesítményt vesz majd le az xbox cpu-ról. Ha túl sokat akkor probléma lehet hogy PS3-at jobban terhelhetik, vagy pedig simán egyszerűbb lesz a játék hogy simán futhasson mindkét platformon.
Mindegy, majd meglátjuk mit is tud valójában.

(#17) Sirandrish válasza Zigur (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg a PS3-at alapba jobban terhelhetik mivel erősebb

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Mazsika


Mazsika
őstag

na kivi leszek én is erre.. :D de milyen szépen tudják nyiltan a sonyt fikázni, furcsa ez nekem egy kicsit! :DDD

Dáccsika

(#19) Sirandrish válasza Mazsika (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

aláírásodból arra következtetek hogy az téged zavar :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) HS 2142


HS 2142
őstag

"Mi a Microsoftnál szeretünk nagyot vállalni..."

Bevállalhatnának akkor, hogy pár szoftvert kiadnak PC-re például: Halo 3 (ODST, REACH Wars), Fable 2, Gears of War 2, hogy csak a legnagyobbakat említsem.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#21) Sirandrish válasza HS 2142 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

perpill a Fable 2 is megelégenék

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Zpepe


Zpepe
tag

"Mi a Microsoftnál szeretünk nagyot vállalni és megváltoztatni a játékszabályokat".

Hát ez elég szarul hangzik így hogy 2001-ben fogták és lemásolták a PS2-t. Arról nem is beszélve hogy az egész NATAL egy felturbózott Eye Toy.

Félre ne értsetek biztos jó lesz meg minden, minden tisztelet a gép és a Natal mellett, csak ez a mi vagyunk a királyok és mi csak új dolgokat csinálunk.... pfff

(#23) Zpepe


Zpepe
tag

Kedves Sirandrish!
Előző hozzászólásomban lehet olyanokat írtam maik felkavarnak :) (persze csak ha emlékszel rám), előre is bocsi, és a félreértéseket elkerülve: nem mondom hogy a Sony nem másolt le még semmit, csak nem mondja ennek ellenkezőjét!

[ Szerkesztve ]

(#24) Siera


Siera
senior tag

Húúú,hogy be lett oltva a Sony... :( :DDD :DDD
Majd,ha látom,hogy normális válaszidővel fog futni 1 direkt erre kitalált game élvezhető játékmenettel,akkor meghajolok ez előtt.Addig nem... :U

(#25) Morden24 válasza Zpepe (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

az egész NATAL egy felturbózott Eye Toy

LOL!
A Porsche meg egy felturbózott Skoda. Mellesleg ha egy kis "turbózással" az Eye Toyból Natal (vagy annál jobb akármi) lehetne, akkor miért nem csinálták meg?

Hát ez elég szarul hangzik így hogy 2001-ben fogták és lemásolták a PS2-t.

Ne tegyünk már úgy, mintha a Sony szarta volna a konzolpiacot, jó? Mellesleg éppenséggel lehet, hogy lemásolta, jól ki is röhögték anno, aztán most mégis az van, hogy lazán pariban van a Sony-val. Na bumm.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#26) Cathfaern válasza Zpepe (#22) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Őszintén kiváncsi vagyok: mit másolt az MS a Sonytól, illetve a Ps2-től?

[ Szerkesztve ]

(#27) GabN73


GabN73
addikt

Várom,hátha közelebb léphetünk ahoz az irányításhoz mint a GAMER című filmben van :DDD

(#28) kelzsoca válasza Peat;) (#12) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megnyugtatlak, tudom miről szól a mese :)

https://vertigostore.eu

(#29) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Jöhetne és akkor legyen is olyan, mint a promo videókban, levegőben tekerve tudok válogatni a zenéim/videóim között, a kis versenyautós demo is nagyon tetszett(a kerékcsere halálos! :DDD )

Kiváncsi vagyok :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#30) Titan44


Titan44
tag

Majd jól felméri a panellakásomat és kiírja hogy error... :D

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#31) orbano válasza dfdfdf (#4) üzenetére


orbano
félisten

Bár késtek volna vele még egy évet :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) Sirandrish válasza Zpepe (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogyne emlékeznék :)
De nem kavarnak fel..én amúgyis Nintendosnak vallom magam... :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) Sirandrish válasza Morden24 (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne tegyünk már úgy, mintha a Sony szarta volna a konzolpiacot,

Főleg hogy elég későn csatlakozott a "buliba"

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Konzol történelem képekben!

a Sony mint konzol megjelenése eléggé a végén van...

Szóval mielőtt bárki azthinné hogy a Sony a konzolozás atyja, az nézze át ezt ...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) Morden24 válasza Sirandrish (#33) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ehh, lehet humorosan is csinálni ezt a PS vs. Xbox marhálkodást, de valami kicseszett cink, amikor valaki a fenti kollégához hasonlóan vérkomolyan gondolja.
Hasonlóan szánalmas, mint a Win vs. Linux vallási vita, vagy a PC vs. konzol hitvita, meg a többi ilyen énapukámerősebb pótcselekvés.

El lehet fogadni a saját térfelünk érdemeit anélkül, hogy a másik oldalt próbálnánk fosnak beállítani.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#36) Morden24 válasza Sirandrish (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hehh, nagyon durva, hogy az X360/PS3/Wii trióig milyen ocsmányak voltak ezek a dobozok (illetve kivéve a régi Sega cuccokat) :)

Sectumsempra - For Enemies

(#37) Sirandrish válasza Morden24 (#35) üzenetére


Sirandrish
legenda

Teljesen egyetértek..
Értelemszerüen mindenki azt vesz ami neki tetszik és ennyi..
Igazából nekem mindenhol (külön platformok) vannak kedvenceim így én mindent szeretek és utálok is egyben :)

A Nintendot szeretem a legjobban (főleg a Zelda miatt) de elismerem hogy a Wii még megközelitőleg sem fog sose olyan grafikát produkálni mint a box vagy a ps és azt is tudom hogy pl kevesebb rá az igazán komoly hangvételü cucc (bár hálistennek egyre több jön) de én ezzel együtt is szeretem :)

Ami engem nagyon zavar (amit te is észrevehettél) az a Sony fanboyok lekezelő stílusa.
Tisztelet a kívételnek mert azért nem minden PS tulajról beszélek, de azért sokan vannak a PS táborban akik úgy gondolják hogy ha valami ujdonság tünik fel a konzolpiac terén az Sony találmány, illetve számukra egyértelmü hogy az ő masinájuk a legjobb (mégha az eladások nem is ezt bizonyitják) , nah meg a folyamatos kifogás keresés hogy a Wii-t azért veszik mert ígyugy a Boxot meg azért mert ezazamaz és aki Sonyt vesz csak az az ember.
Én személy szerint másik táborból nem ismerek olyan emberkéket akik így gondolkodnak..de a Sonyból rengeteget..

És ami tényleg vicces az egészben hogy mindezt úgy teszik hogy a Nintendo pl vagy a Sega már jópár generációt megélt mire a Sony egyáltalán bele mert kezdeni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Sirandrish válasza Morden24 (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem még a N64 volt szép csak ne lett volna az a nagy lyuk a tetején (a kártya helye) :D

Nah meg ahogy mondod...pl a Sega dreamcast...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) Morden24 válasza Sirandrish (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

Értelemszerüen mindenki azt vesz ami neki tetszik és ennyi..

Hát ja, elég egyértelmű, hogy konzol és konzol között az értelmes (játékos) ember az alapján dönt, hogy milyen játékok jelennek/jelentek meg rá + extra szolgáltatások, nem pedig márka alapján.

Ami engem nagyon zavar (amit te is észrevehettél) az a Sony fanboyok lekezelő stílusa.

Rengeteg farok Xboxos is van, szó se róla. Az a vicces az egészben, hogy mivel pl. Wii fanboyokat nem szoktam látni, csak arra tudok következtetni, hogy a casual-ok azért casual-ok, mert van életük, és nem kell pótcselekvésként a konzoljukat (vagy éppen a PC-jüket) védeni, mintha legalábbis a csajuk lenne (ami gondolom gyakran igaz is :D).

Nah meg ahogy mondod...pl a Sega dreamcast...

Áh, én még a Megadrive-os SEGA-kra gondolok. Nekem anno Super Nintendo-m volt, havernak meg MD-je, és hát a dizájnra mindig irigykedtem. Na meg a Golden Axe-ra és a Sonic-ra :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#40) Sirandrish válasza Morden24 (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze, biztos van minden táborba legalább néhány olyan emberke aki úgy érzi hogy a világot mentené meg, azzal ha mindent leszarozna csak a saját gépét magasztalná mondjuk élete végéig, de kevesebbel találkozni mint a PS-es fronton.

a WII tulajok vesznek 3 játékot..összeülnek 4en és elvannak hónapokig azért nem látod őket:DD

De neked meg volt Zeldad, Metroidod, Kartod ésatöbbi...bár anno egy kis Sonicért énis öltem volna :DD

Szerk: SNES...azon volt egy game...Secret of Mana ha jól emlékeszem..emulátoron szénné nyomtam :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Morden24 válasza Sirandrish (#40) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sajnos Zelda-m sosem volt :O
A Secret of Mana-t meg nem ismerem így.

Jó kis gép volt a SNES. Kartot pl. oda és vissza szétjátszottuk ismerősökkel. Amúgy ez az egy kanapéban ketten nyomjuk feeling hiányzott a legjobban, ameddig nem volt konzolom.

Sectumsempra - For Enemies

(#42) Sirandrish válasza Morden24 (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Secret of Mana

Illetve az előző felsorolásból hiányzik még a Shadowrun és a DK-k :K

Nekem jelenleg csak egy GC-m van..de a Mario Kart megvan rá..multkor 3an toltuk...áá mi visitások mentek..imádom az olyan partykat :D

Mellesleg a Zelda - Link to the Past-ot emuval is kitudod próbálni és ha nem rettent el a grafika (nem mai game) akkor mindenképp javaslom is mert hihetetlen nagy game..volt előtte NES-en is de az még nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) macman507


macman507
aktív tag

Várom, már hallottam róla, de tulajdonképpen mit is fog egy ilyen tudni?:)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#44) Morden24 válasza macman507 (#43) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kb. ilyesmit kell elképzelni, de ofkorsz egy csak egy teaser videó.

(#42) Sirandrish: Áh, szóval jó kis jRPG, látom ez a SoM is Squaresoft :R Mostanság is a FFXIII-at nyomom Xboxon, imádom az ilyesmit. Következőnek meg ofkorsz a Nier-t szerzem majd be :)

A grafika annyira nem motivál, lehet egyszer nekiállok egy ilyen emulátoros mókának.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#45) Sirandrish válasza Morden24 (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha van gamepadod akkor meg simán jó.
Hu az a Nier..láttam róla videot..only box? vagy legalábbis PC-re nem jön mi?

Igen jRPG..és ráadásul van 2 része is :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Morden24 válasza Sirandrish (#45) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ááá, azért mégis csak Square Enix :)
PS3 & Xbox360. PC nyema.

Sectumsempra - For Enemies

(#47) macman507 válasza Morden24 (#44) üzenetére


macman507
aktív tag

Ez hasonlít egyes filmekben látottakhoz, de szerintem lesz majd egy kis fikázás, merthogy eléggé nagyot igértek.. ok teaser videó, de azért deszkás játékban pl félcsőben ugrálgatni szar lehet :DDD, vagy FPS-ben: ok elnézek jobbra ő is elnéz, de közben lelőnek mert már rég nem a TV-t nézem :DD

Egyébként pl zombis game-ben jó ötlet lenne, én pofozom fel a zombit stb.. :P

Ui: biztos jó drága lesz, kell neki a hely bőven, vagy labdarugásnál a TV-be fogunk majd rúgni..megintcsak kőgazdagnak kell lenni, hogy kiélvezd. :S

2nd UI: Emellé még el tudnék képzelni ilyen felcsatolható kis cuccokat(mint pl ami gördeszkázáshoz, vagy görizéshez kell[in real life], és ha (pl Snowboard-ban) elesel ott megrázkódik a cucc :D

De sokat írtam :))

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#48) Sirandrish válasza Morden24 (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor biza kapják be :P
egyetlen game ami az áprilisi felhozatalból érdekelt volna, nah de akkor marad a PS-es Castle :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) Morden24 válasza macman507 (#47) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ui: biztos jó drága lesz

Nem :N
Szimpla kiegészítő, 50-100 dollár közé jósolják az árát. Ofkorsz ez Magyarországon simán lehet 25-30 lepedő, de a lényeg, hogy nem brutális tétel. Persze az árazásba bele fog szólni az Arc, azaz Move ára is.

(#48) Sirandrish: Arra várhatsz, hogy ők bekapják, egyszerűbb venni valamilyen konzolt :B

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#50) Sirandrish válasza Morden24 (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak olyan megtévesztő a multiplatform duma :)
Mondjuk tudom hogy ma már azt jelenti ami egynél több platformra jelenik meg de akkor is :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.