Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csaabz


csaabz
őstag

"Engem gyíkká változatott..." :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#2) Reggie0


Reggie0
félisten

"...visszavethetik az innovációt és a választási szabadságot."

Pont az veti vissza a valasztasi szabadsagot, hogy eloretelepitik az appokat es kulonbozo szolgaltatasok hasznalatara kenyszeritenek.

(#3) Diabolis


Diabolis
tag

Gyanús, hogy nem lesz ez túl szigorú szabályozás. Európa gázszolgáltatója (jelentős részben) az USA lesz. Ha nagyon elkezdenek szemétkedni a cégekkel, az USA majd tol egy ejnyebejnyeittagáz szöveget.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#4) adlersson válasza Diabolis (#3) üzenetére


adlersson
aktív tag

Még a végén kicsit lendületet kapna ennek a középkori energiahordozónak (a kőolajjal együtt) meg az EU elp*csásodásának a felszámolása. :U

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#5) Diabolis válasza adlersson (#4) üzenetére


Diabolis
tag

Ámen. Szerintem csak a gazdaságos energiatárolás már a probléma.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#6) AxBattler válasza Diabolis (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Úgy tudom, Katar lesz az egyik fő vezetékes gáz beszállító, meg a román Fekete tengeri mezők zöld jelzést kapnak. Közvetlenül usákoktól csak a cseppfolyóst hozzák, az meg arányaiban nem olyan, mint a ruszkiktól való függés.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Reggie0 válasza AxBattler (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Ami eleg izgi sztori lesz. Nemreg szaudi szorongatta es fenyegette katart(lezarta az osszes hatart), mikozben szaudik nagy haverok lettek usakokkal.

[ Szerkesztve ]

(#8) AxBattler válasza Reggie0 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Elvileg már kötöttek vmi partnerségi megállapodást a németekkel, szóval csak van rá mód.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Reggie0 válasza AxBattler (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

Az persze van, csak helybol feszultseggel terheltek a kapcsolatok, amibol ki tudja mi pattan meg ki.

(#10) VIC20


VIC20
őstag

AZ EU NEM HOZ TÖRVÉNYEKET.

Illene végre megtanulni.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dißnäëß válasza Reggie0 (#9) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Én tudom, a szíjáé miatt. Kavarják a szart és mielőtt Katar eladhatna bármit az EU-nak hosszútávon, nagy mennyiségben, bemegy valami usapárti milícia oszt szétkapja az országot. Ennyike. Mindig így megy.

Két kérdés, politika és párt függetlenül (!!!):

1. Melyik nagyhatalomnak érdeke az erős, egységes EU ?

2. Melyik EU-beli nemzeti szuverén ország politikusát érdekli, hogy mi lesz az országának a sorsa, ha hoz egy vagy több barom döntést, kenőpénzek mentén lefekszik ennek-annak, közben a yacht-on megy a kokózás és kurvázás ?

No, szerintem szarok az EU esélyei, legyünk őszinték.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Érik már az Edge nélküli Windows, és Chrome nélküli Android?! Csak legyen is végre ebből vmi!

(#13) RedyAu


RedyAu
újonc

Ilyenkor örülök, hogy az EU-ban élek. Digitális dolgokat érintő dolgokban nagyon jól nyomják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.