Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daffchy


Daffchy
őstag

Azonnali bejuthatsz a bétába...

120$ a Legendary... az szép!

[ Szerkesztve ]

(#2) velizare válasza Daffchy (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

:W köszi az észrevételt, írtam az illetékesnek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

(#4) velizare válasza D1Rect (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

nem ez a :W, hanem az, hogy nem angol nyelvű windózzal kifagy a telepítő...

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A nyílt bétához már havi előfizetés kell. :DDD

A cikk nagy része a zárt bétáról szól.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

Őőő..., bocsi, de pár dolgot javítanék:

-A C-bill (ne fordítsuk szerintem) csak a játékban szerezhető, a csatákért kapott fizetőeszköz. Az Alapító Mech-ek erre adnak valóban 25% bónuszt.
-Az MC (Mechwarrior credit) az, amit pénzért lehet venni, ebből kap az Alapító csomag vásárló 40 (Veteran) illetve 80 (Elite és Legendary) dollár értékűt.

Egyébként a háttéről picit:

1.: Eredetileg még az Alapító csomagok bejelentésekor volt olyan dev-es komment, ami alapján az Alapítók egyből bekerülnek a zárt bétába.
2.: Amikor viszont már meg lehetett venni a csomagokat, csak egy "early acces" volt feltüntetve, 2012 augusztus 7.-től kezdve. Erre jópáran kiakadtak a hivatalos fórumban.
3.: Most erre egy héttel korábban mégis minden Alapító bekerül a zárt bétába....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) Cifu válasza velizare (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

cain69: nem ez a :W, hanem az, hogy nem angol nyelvű windózzal kifagy a telepítő...

Nálam angol nyelvű Win7 x64 van fent, és nem fagyott még egyszer sem ki. :F

FehérHolló: A nyílt bétához már havi előfizetés kell.

Nos, a játék Free-2-play, tehát nem szükséges hozzá előfizetés. Viszont lehet majd prémium előfizetést venni, ami XP és C-bill bónuszt jelent a csaták után. Ez már a Nyílt bétában is így lesz.

Rohadt idegesítő, hogy él még az NDA a zárt bétára, de közben a zárt béta dolgai félig-meddig nyílvánosak már...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) velizare válasza FehérHolló (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

igen, a helyzet kicsit bonyolult. van egyrészt a zárt béta, kizárólag meghívásos alapon lehet bejutni, nda, stb., ami ilyenkor kell. utána wipe, feloldják az nda-t, és a netes sajtón keresztül tömeges behívókat küldenek szét. a nyílt bétában már elérhetőek a premium account extrái is. viszont a jtáék alapvetően f2p, nem kell fizetni érte. de dönthetsz úgy is, hogy neked kell a premium account, és a vele járó még nem tisztázott előnyök (amit tudni lehet, az a c-bill és xp bónusz, amit meg sejteni, azok a szokásos dolgok, pl. karakterhely, garázshely, stb.). ahogy írtam, mivel a nyílt béta és a megjelenés között nincs wipe, az addig elért eredmények megmaradnak, ezért a játék gyakorlatilag a nyílt bétával indul. hülyén hangzik, de ez van.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9) FehérHolló válasza velizare (#8) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tehát a nyílt bétában már lesz pénzes prémium előfizetés. Nagyon szép dolog.

Egyébként meg köszi mindkettőtöknek, hogy kijavítottátok a tévképzetem! :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10) velizare válasza Cifu (#6) üzenetére


velizare
nagyúr

a "c-jegy" nem az én agyszüleményem, ez így szerepel az összes magyarul megjelent battletech regényben. elég régen jelentek már meg, aki olvasta, így ismeri, én ezt engedelmeddel így hagyom. :)

egyébként igen, nagy a kavarás, nem volt világos, hogy akkor az early acces a bétához történik, vagy a játékhoz. paraszti józan eszet feltételezve early access csak a kiadás utáni verzióhoz járt eddig preorder esetén, tehát augusztus 7. után legfeljebb pár héttel indulnia kellett volna a játéknak, ennek ellenére augusztus 2.-án még mindig nem tudunk megjelenési dátumot. early access bétához viszont kissé (nagyon) gáz. így hogy a nyílt bétával indul a játék, de közben bizonyos tweakek még jönni fognak, egy fokkal elviselhetőbb. a nyílt béta szakasz amúgy sem tekinthető már régóta tesztelési fázisnak, hanem egy pr-hadjárat.

az MC és a c-jegy közötti ellentmondást sem nagyon van feloldva a nyilvános forrásokban, meg akartam várni augusztus 7.-ét egy nagyobb lélegzetű összefoglalóval. köszi a pontosítást.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) Cifu


Cifu
nagyúr

...az addig elért eredmények megmaradnak, ezért a játék gyakorlatilag a nyílt bétával indul. hülyén hangzik, de ez van.

Anno a WoT orosz szerveren is hasonló volt a helyzet, csak az NA/EU szerver esetében volt "normál" Open béta. No persze ez még nem mentség, de effektíve ez egy bújtatott megjelenés csúszásnak lehet tekinteni. A játék nem lesz olyan állapotban nyáron, hogy valóban megjelentnek lehessen tekinteni (pl. a frakciós rendszer a jelenlegi ütemterv szerint 3 hónappal az open béta kezdete után várható csak), viszont mindenkit behűlyítettek már ezzel a "summer" megjelenéssel, szóval egy ilyen hülye helyzetet sikerült maguknak csinálni.

Én sem örülök neki, hogy az Open béta idején már pörögni fog a prémium acc... :(((

a "c-jegy" nem az én agyszüleményem, ez így szerepel az összes magyarul megjelent battletech regényben. elég régen jelentek már meg, aki olvasta, így ismeri, én ezt engedelmeddel így hagyom.

Izlések és pofonok, ott sokszor a Mech-ek neveit is lefordították, ami néha iszonyú bénán jött ki (nem a fordító hibája, hogy pl. a Rifleman, Jaegermech vagy a Awesome nehezen lefordítható...). A C-jegy viszont azért nem stimmel szerintem, mert ugye Comstar-bill angolból. Akkor viszont Komsztár-jegy, vagyis K-jegy lenne... De ez csak rossz indulató kötekedés, én is szenvedtem és szenvedek a Comstar / Komsztár problémával, illetve hogy mit fordítsak és mit ne. :)

az MC és a c-jegy közötti ellentmondást sem nagyon van feloldva a nyilvános forrásokban,

Akkor egy kis reklám
A hivatalos forrásokban is így van, de később feltehetően a felszereléseket is lehet majd MC-ért venni (ott van egy MC szám a Mechlab képeken (éljen az NDA, most erre mit mondjak, ha a warez tilos, akkor az NDA megszegése is, nem igaz? :DDD)).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) velizare válasza Cifu (#11) üzenetére


velizare
nagyúr

amit nem lehet jól lefordítani, azt nem kell lefordítani. szvsz a c-jegy nem ilyen. a rifleman-t egyébként karabélyosnak fordították, szerintem nagyon jól eltalált, hangulatos nevet találtak neki.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13) Cifu válasza velizare (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mint említettem, izlések és pofonok... :)

A C-jegy esetén a problémámat leírtam - C-jegy a Komsztártól... szóval akkor miért "C"? :)
A Karabélyos valóban hangulatos, ám az eredeti névnél nem véletlen volt a rifle (puska, hosszú puska) elnevezés egy alapvetően hosszútávú harcra/légvédelemre tervezett Mech-nél. A karabély ugye rövid puskát jelent, amit főleg a lovasok használtak, rövid távra...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.