Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Aron1988


Aron1988
tag

Az a zöld pulcsis sovány gyerek majdnem 5ször felbotlott a kábelben, jót röhögtem. Centinként vannak hosstessek az ilyen kiállításon, azt amikor meg tényleg szükség lehetne némi assistra, akkor rihtig nincsenek. (Nem, a kis mérnökfiú a gépébe volt bele bambulva).

Túl sok értelmét nem látom ennek a szobában forgolódós dolognak. Azontúl, hogy borzalmasan korlátolt, még balesetveszélyes is. A VR előnyét egy széken ülve, egér+ billentyüzet kombóval is megkaphatod. Ebbe a mászkálós, körbejárós dologban látok fantáziát, ha vezetéknélküli kiterjesztett valóság (AR) kütyü lenne.

Nem tudom mit várnak? Majd otthon a zsúfolt nappaliban vesznek a családok 2 ilyet, és majd teniszeznek, vagy partydance játékot játszanak, mint a Kinektnél, vagy a WII-nél? Munkánál, kutatásnál, prezentációnál meg nem kábelek közt akarnak majd bukdácsolni a menedzserek.

Nem értem a létjogosultságát. Korlátozott mozgást megengedve bőven elég a sima VR szemüveg, intenziv játék meg technikailag, balesetvédelmileg nem megoldható. Olajsejkek koktélpary-án körbejárhatóan demonstrálni a 2018-as épületkomplexum tervrajzait meg sokkal látványosabb lenne a Microsoft féle Hololens. Kérdésem az lenne, hogy hol van az a felhasználási terület, ahol a Vive által nyúltott többlet pótolhatatlan lenne? Két négyzetméteren bohóckodni, forgolódni, hajólgatni nem egy pótolhatatlan dolog, egyszer-kétszer jól hangzik, üres techdemo-lufi.

Felnőtt tartalomhoz meg miért is jó, ha (lábon) állsz, és foglalt mind a két kezed másnak a rudjaival? :C

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.