Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) galervin93


galervin93
őstag

2,26 GHz, Snapdragon 800, 3 GB RAM

Hinnye...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#2) razzorr


razzorr
őstag

Szép,szép de ez már túl nagy.

(#3) Gambas


Gambas
tag

Samsung Copy...de amugy nagyon tetszik😊

(#4) Peterson_ válasza galervin93 (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Tehát dettó Note3.
Na sebaj, az is jó, ez se lesz rossz.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) Gambas válasza Peterson_ (#4) üzenetére


Gambas
tag

Így van😊

(#6) saiyajin


saiyajin
senior tag

Ha ujat nem is mutattak, legalabb hoztak, amit kellett. Nekem nagyon bejon. Az akksi mekkora benne?

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#7) Zoja™ válasza saiyajin (#6) üzenetére


Zoja™
őstag

Elérték a jelenlegi technológia felső határát, az újabb hardver komponenseket még most fogják bemutatni/piacra dobni. Még jó hogy az összes felső kategóriás telefon/phablet egy kaptafa. Egyelőre maximum szoftveres extrákkal lehet kitűnni a mezőnyből...

(#8) h4h01


h4h01
senior tag

Nah a tollat mikor fogják mellé rakni?! Full Note 3 copy, azzal a különbséggel, hogy az már egy fél éve piacon van (az egykezes funkció pedig már kínosan úgyanúgy néz ki, még az ablakot sem kreálták át :)) )..UI továbbra is nagyon gagyi..Aki ekkorát vesz az Note 3-at vegyen..

[ Szerkesztve ]

(#9) solaris17


solaris17
aktív tag

Na ez nagyon király.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#10) UFC


UFC
aktív tag

Ezt a Copy dolgokat hagyjuk már. Vagy ha az LG a Samsungot copy-zta akkor a Samsung Galaxy S5 ami kijön ujjlenyomat olvasóval (és lehet dual ledes vakuval de az még nem biztos) akkor az Apple copy. Szóval szerintem mindegy is.

Amúgy valaki más fórumon írta hogy ez a kopogó funkció hogy megadott helyre kopogtatsz és úgy oldod fel milyen király.Hát ez nem valami gyors. Egy ujjlenyomat beolvasás vagy kód beírás gyorsabb ennél. De végül is nem olyan pocsék.

Viszont ezzel már tényleg csak kacsázni lehet a vízen. 5,9" lassan ha egy kisebb zsebbel rendelkező farmer vagy valamilyen másik gatya van rajtad el sem tudod rakni.

(#11) RaveForce válasza UFC (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

és lehet dual ledes vakuval

sztem ez csak neked újdonság, egyébként több éves dolog.. :U
sőt, meglepetés, de az ujjlenyomat olvasó is...namind1

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) UFC válasza RaveForce (#11) üzenetére


UFC
aktív tag

Jah csak eddig a kutya nem foglalkozott vele. És most érdekes hopp Samsung is csinál. Miután a fő konkurense meglépte előtte.

De szerintem is mind1.

Kíváncsian várom milyen újdonságok lesznek az MWC-n reméljük lesznek még érdekességek.

(#13) atikó


atikó
őstag

Hát a 3gb memória nem tudom kell e? de inkább 2 sim kártyás lenne ami nekem jól jönne, de sajna még várnom kell, hogy egy ilyen csúcs készülék dula sim-es legyen! :)

(#14) Riuko


Riuko
senior tag

Persze, Samsung koppintás.... másoknak nem is lehet innovatív ötlete, 6jukmár.

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#15) petipetya


petipetya
nagyúr

Hm, nagy kijelző, vékony káva, NINCS fizikai gomb az elején. Tetszetős. :C Már csak az anyaghasználat érdekelne.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16) Ihsahn válasza petipetya (#15) üzenetére


Ihsahn
tag

Tuti műanyag, bár engem ez nem zavar, ha minőségi. Lehetne mondjuk svéd acél, esetleg betonvas... :DD Csak hogy sokan elégedettek legyenek. Nekem nem jön be, ha egy telefon hideg és csúszós. És a fém ház remekül karcolódik, legalábbis látványosan.
Nem fogok ilyet venni, az is tuti, ez már telefonnak röhej, nekem olyan kell, amit egy kézzel is tudok fogni, kezelni. 4,2-4,3 col, nagyon max 4,5.
És amúgy is megtaláltam már a majdnem teljesen ideális telefont... :K

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#17) WhiteWalker válasza Ihsahn (#16) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah, műanyag....próbáltál már vezetéknélküli töltést fém tokban?

(#18) Peterson_ válasza Ihsahn (#16) üzenetére


Peterson_
addikt

Egyébként a Note-copy kisablak meglepően nagy segítséget nyújthat az egyezés használathoz.
Szerintem ez az egyik legokosabb szoftveres megoldás.
Egy mozdulat, testreszabható, és tényleg minden ugyanúgy megy, mint normál módban.:K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#19) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Az összes Samsung meg Samsung copy...

Minden szavam magánvélemény!

(#20) Peterson_ válasza tothmaxy182 (#19) üzenetére


Peterson_
addikt

Ahha...:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#21) Steve1207 válasza Ihsahn (#16) üzenetére


Steve1207
veterán

Minőségibb műanyagnak tűnik így képről, mint amilyen a G2 volt.

.

(#22) Ihsahn válasza Steve1207 (#21) üzenetére


Ihsahn
tag

Nekem nincs pajom a plasztikkal, amennyiben nem a samu féle zongoralakkos, idétlen, ujjlenyomatgyűjtő, csodásan izgalmas és igényes megoldás. :))

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#23) b4zsi- válasza saiyajin (#6) üzenetére


b4zsi-
őstag

Videó elején látszik, hogy 3200 mAh

(#24) Crydan


Crydan
senior tag

5,9 inch?! :Y A G2-met még kényelmesen elkezelem egy kézzel, amúgy nem rossz masina.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#25) halkow


halkow
őstag

remélem ennél már nem szúrják ell a bővithetőség híányát

Alcatel onetouch idol2s the king

(#26) Zoja™ válasza halkow (#25) üzenetére


Zoja™
őstag

A bővíthetőség hiányán már nincs mit elszúrni... :U

(#27) joey04 válasza UFC (#10) üzenetére


joey04
titán

Önmagában a dual led nem újdonság, hanem a működési elv a lényeg: a nagy durranás itt az, hogy a két led más-más színtónusú, a szoftver pedig a fényviszonyok függvényében variálja, hogy melyiket mennyire villantja meg, aminek köszönhetően a vakuval készült felvételeknél kicsit színhelyesebb és természetesebbnek tűnő fotókat kaphatunk.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Gambas válasza Zoja™ (#26) üzenetére


Gambas
tag

Nem bővíthető?

(#29) Zoja™ válasza Gambas (#28) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem tudom, csak a nyelvtani összetétel miatt írtam így, szegény halkow-nak köze sincs a helyesíráshoz...

(#30) stewe780


stewe780
őstag

Pont a hátsó tapicska felett van a kamera? Annak az üvege tutira mindig koszos lesz.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#31) Gambas válasza Zoja™ (#29) üzenetére


Gambas
tag

😊

(#32) Zoja™ válasza Gambas (#31) üzenetére


Zoja™
őstag

:F

(#33) bajaki


bajaki
őstag

Nekem tetszik. Az LG-nek van helye a mobilos piacon. :K

(#34) Steve1207 válasza Ihsahn (#22) üzenetére


Steve1207
veterán

Azoktól mentsen meg mindenkit a jóisten :D

.

(#35) UFC válasza joey04 (#27) üzenetére


UFC
aktív tag

Igen erre gondoltam én is pontosan amit az apple alkalmazott csak akkor rosszul fogalmaztam.

(#36) zsirfecske


zsirfecske
addikt

hogy mit ujjtornázik vele Bocha/a tesztelő, vicc hogy még le is kell tegye néha egy kézzel. ergonomikus!

(#37) UFC válasza zsirfecske (#36) üzenetére


UFC
aktív tag

+1

Hát ez az sajnos.

(#38) Ádám16


Ádám16
addikt

Szép, igényes formaterv, bomba belső.. Nem gondoltam volna az O2X idején, hogy valaha fel tud majd nőni az LG a nagyokhoz, de nálam fordult a kocka.

(#39) Peterson_ válasza Ádám16 (#38) üzenetére


Peterson_
addikt

Én mondjuk mindig ott tartottam számon őket.
Bár elég rég volt LG-m, és igazából mindegyikkel voltak gondjaim, mindkét telefont szerettem.
Mostanában pedig kifejezetten jó cuccokat tettek le az asztalra.
A G2-től is egyedül a szoft gombok riasztottak el, de ez már csak ízlés kérdése.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#40) AS


AS
félisten

Tényleg cool

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Elvileg 16/32 GB os verzió van belőle.
Na vajon melyik lesz kapható a szolgáltatóknál?
Ha nem bővíthető akkor ez sem lesz valami nagyon szabadon és határok "nélkül" használható.

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.