Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dedike


dedike
addikt

Érdekes cég lett ez a Samsung! Ontják magukból a készülékeket, amelyek általában nem is rosszak! Ha így folytatják "a" mobil nemsoká tényleg Samsung lesz (és nem Nokia...)

Például ez a telefon sem egy rossz mix, megfelelő áron szerintem ez is szép eladási darabszámot fog elérni!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2) AS


AS
félisten

Annyi javítás hogy TW 2 + van rajta, ami egy picit kapott Badabol de csak egy picit.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nekem nagyon tetszik, fiatalos, mégis sokat tud. Mondjuk nem tudom, a touchwizt mennyire tudnám megszokni. Jó áron nagyon jó vétel lehet.

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

képaláírások ftw.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) amanoba


amanoba
őstag

meddig húzzák még ezt a TW-t.. :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

miért szidja mindenki ennyire a tw-t? :F szerintem annyira nem rossz, hogy ennyire szidni kelljen... jet-en meg almafonon kívül nem sok más érintőképernyős telefonhoz volt szerencsém, de szvsz. a jet sem szégyenkezhet a tw-el... (néha már azt veszem észre, hogy böködöm az l700-am képernyőjét és nem reagál :B ) ez a monte sem rossz így ránézésre... a corby hiányosságai itt pótolva vannak és kinézetre sem egy rossz telefon... (csak az ára is legyen elfogadható)

ui: a képaláírások nagyon komolyak :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) bope87


bope87
aktív tag

Nagyon komolyak a képaláírások :D
Telefon meg jobb alternatíva mint a Corby

(#8) bolondember válasza mephi666 (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem mindenki.

AS nem.

egyébként mert lassú és gyötrelem használni. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) GALARDO


GALARDO
addikt

A samunál most minden ugyan olyan színű?A teló tetszik! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) EczkE


EczkE
addikt

Nép telefonnak jó lesz. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#11) plus44


plus44
veterán

Megoszt ez a Monte sorozat, ez pl. tetszik, de a többi nem nagyon.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) madarasz92


madarasz92
őstag

Nekem tetszik.. :)

(#13) FlashR


FlashR
tag

Sajnos akkor ez is olyan gps-el van megáldva,amihez még mindig kell internetkapcsolat? Meg kár hogy a vakut lehagyták róla :U tetszik amúgy nagyon,de nincs benne meg az a plusz,amiért azonnal vennék egy ilyet...

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.