Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

km900: nem igazán tetszenek az ikonok :( túlságosan hasonlítanak a szifonra. bár legalább lehetne vele bejeweled-et játszani :D
amúgy a telefon nem rossz, de biztos marha drága lesz.

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

LG kiosztja a pofonokat :D nekem tetszik, de az ára lehet nem fog. :D

(#3) student


student
őstag

km900
km900 másik vidio

svédeknél áprilistól átszámolva 120rongyér adják.

[ Szerkesztve ]

(#4) mark75


mark75
senior tag

Jöhet a videó :K

[ Szerkesztve ]

(#5) Reaper


Reaper
őstag

Hmm... csak nekem jut eszembe az Xgl erről a virtuális kockáról?
Egyébként tetszik, de annyi az inger most hirtelen, hogy azt se tom merre nézzek :C

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

De komoly. Samsung végre emberére akadt. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) RenegadeC2 válasza student (#3) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Hmmm... anno, amikor a Viewty megjelent, rengeteg külső fejlesztő rengeteg témát gyártott hozzá. Ez a sok fejlesztő sokat kopogtatott LG ajtaján, hogy tegye lehetővé gyárilag ezek telepítését, ne kelljen nekik flash alapú tématelepítőt gyártani hozzá, és ne számítson illegálisnak ezek telepítése Elhajtották őket az anyjukba, és lám!... Itt látom az i3D, iSlide és sok más téma keverékét. Az iPhone-os hasonlóságot már nem is számítom ide. Gusztustalan.
Hála az égnek ez a fejlesztőcsapat mostmár nagyívben lesz*rja LG-t.

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#8) BlackLamb


BlackLamb
tag

Ekkora iPhone koppintást is rég láthattunk (főleg egy relatíve nagy gyártótól). Ebben a szoftverben kb. 0 saját ötlet van, lopás több irányból. Amit megcsinált más vízszintesen, mi megcsináljuk függőlegesen. Nevetséges...
Na ezért nem fogok soha LG telefont venni :(

(#9) EnRg


EnRg
tag

Azt nem értem hogy ez most miért fáj Nektek..??Szerintem nagyon is jól néz ki,akinek valamiért nem jön be a Szifon,annak egy jó alternatíva lehet. Istenem az ikonok hasonlítanak,na bumm! Ha az Apple-nak nem tetszik lépjenek ők,bár nem tudom egyáltalán ez levédhető-e? Mindegy ha lesz nálunk is valamikor,én az egyikre vevő leszek! :D

(#10) #16820480 válasza EnRg (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem azért b aj az ikonok koppintása, mert hogy nem eredeti, hanem azért mert már az osx-ben sem tetszenek ezek az ikonok, csúnyák.

(#11) AS


AS
félisten

Gratula az LG nek!!

Végre egy felület ami nagyon látványos és gyors és nem szaggat!!
link

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) joey04 válasza AS (#11) üzenetére


joey04
titán

tényleg nagy gratula, szépen és gyorsan teszi a dolgát, valahogy azonban mégsem tetszik...
de tényleg kiváló rendszer, bár a wm alapú LG-n azért döcögött egy picit

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) AMD Power válasza AS (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Innovációban egyedül az LG ellenfele a Samsungnak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.