Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) aszulagmail


aszulagmail
csendes tag

Sziasztok.
1. Megoldódott a gondom ui. a bt. spec. beállításokon belül a csatlakozás után bekapcsolódott a "médiahangerő szinkron" funkció. Ezt kellett kikapcsolnom és állíthatóvá vált a hangerő. Köszönöm a véleményeket.
2. Ahogy látom a spotify wifi kapcsolaton keresztül csak prémium előfizetés esetén tud kapcsolódni a hangszóróhoz. Esetleg milyen más lejátszóval tudom wifin keresztül elérni a hangszórót? Köszönöm előre is.

(#302) aszulagmail


aszulagmail
csendes tag

Sziasztok. Bluetooth folyamatos zeneLejátszás alatt 30 perc után kikapcsol. Más tapasztalt ilyet?

(#303) majnz válasza fear2 (#296) üzenetére


majnz
tag

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#304) majnz


majnz
tag

egész jó áron lehet kapni most megint

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#305) drimamz


drimamz
újonc

Sziasztok!
Kettő M3-sal és kettő M4-sel rendelkezem.
És kb. 3/4 évi küszködés után sikerült mind a négyet wifin az androidos! appal összekötnöm.
Bluetooth pedig transzmitter tökéletesen működik, igaz, ott meg a kábelezéstől kaptam agysérvet, mire autós hifi boltban megkaptam a segítséget.
Ha még érdekel valakit, szívesen megosztom mindkettő módszert.

(#306) verybigboy válasza drimamz (#305) üzenetére


verybigboy
senior tag

Hali ...

Persze hogy érdekel ... azért vagyunk 1-2-sokan kik használják ... igaz nálam 2x2 M3-as dolgozik, de mint infó jól jöhet!!!

Amúgy Te hogy használod őket? Egybe az egészet vagy külön M3-asokat külön M4-eseket ...

Nekem anno a kérdésem az lett volna hogy ha M3-hoz egyidőben M4-et is használok, mennyire sikerülne a mély hangokat "feltornászni". Ez irányú tapasztalatra kíváncsi lennék.

(#307) drimamz válasza verybigboy (#306) üzenetére


drimamz
újonc

Kettéválasztanám, wifi-re és bluetooth használatra.
Wifin az androidos appal sikerült mind a négy hangfallal összekötnöm a telefonnom, multiroom beálítva és egy M3 és M4 bal, másik M3 és M4 jobbra kiosztva, hangfalak a szoba négy sarkában: összecsuklottam, ahogy megszólalt. Sajnos így az applikáció lassú, ha belepörgetek egy-két másodperc kell, míg megjön a hang mindegyik hangfalra. Szóval tök szuper, csak a felhasználói élmény azért csorbul.
Hogy kikerüljem ezt a kényelmetlenséget, bluetooth irányba kezdtem mozgolódni. A végeredmény a következő, bár van még egy, amit még ki akarok próbálni, hogy mind a négy hangfalat bluetooth-on szólaltatom meg, kábelek úton.
Szóval a lényeg: bluetotth transzmitter és rca jelelosztó. Beszereztem egy Blitzwolf BW-BR4-t és kettő RCA Y jelelosztót.

És a még kettő RCA--> jack sztereó kábelt.
Amit még mindenképpen kipróbálok, dupla jelelosztó és utána négy RCA jack kábel a négy hangfalba. :D

(#308) Black&White


Black&White
addikt

Valaki nem akar cserélni egy barna M4-et piros M3-ra?
Ha nem egyértelmű, a piros M3 kellene nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#309) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok M3-t lehet még valahol kapni egyáltalán? M4 nagyon ronda :( :R

(#310) xcsabo


xcsabo
senior tag

Ha valakinek esetleg kell. Kértem az alis bolttól új fw-t. WS-301-hez való. 1.1.3.0214 verzió.

(#311) Black&White válasza xcsabo (#310) üzenetére


Black&White
addikt

Hmmm, van még support? :)
Engem érdekelne, köszi!

(#312) UberMutant válasza xcsabo (#310) üzenetére


UberMutant
őstag

tedd fel valahova légyszi

(#313) xcsabo


xcsabo
senior tag

http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=e111ecb2ba1ec5a4011953f069b67d3a&file=v1.1.3.0214%281%29.bin

(#314) Black&White


Black&White
addikt

Megnéztem, nekem ennél újabb van fent.

(#315) xcsabo


xcsabo
senior tag

Fura hogy ezt küldték akkor. Lementeni meg nem lehet a cuccról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.