Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ellia


Ellia
addikt

Egyik hozzászólásban láttam, jót derültem rajta: "Olimpiát akartunk rendezni de egy k. hétfő se tudunk lehozni normálisan..." :D

Elég sántít az indoklás, na mindegy, de az újbóli szerda 16:30-as beadás se igazán jó időpont (munka vége/hazamenetel a legtöbb embernél)...

[ Szerkesztve ]

(#2) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Igen látom frissítették az indexes cikket, ha működne és 5 perc alatt be lehetne 16:30-kor küldeni az jó lenne.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3) Balázzs


Balázzs
senior tag

Érdekes dolog ez, tudják, hogy ez a legnagyobb régió és mégsem készülnek fel. Ha pedig tényleg tervezett elmü karbantartás volt, akkor azt előre szokta a szolgáltató jelezni. Nekem ment az oldal egészen 10:00-ig, akkor kb 20 percig elérhetetlen volt, majd jött az új időpontos üzenet. Egyáltalán nem logikus, ahogy a dolgok történtek.

Egyébként ha sikerül leadni akkor dob egy mail-t a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#4) -=MrLF=- válasza Balázzs (#3) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Sajnos nem tudom még nem használtam ezt a rendszert. Gondolom jelzi valahogy hogy leadva és lezárás után 5 napod van, hogy feltöltsd a mellékleteket.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5) Balázzs válasza -=MrLF=- (#4) üzenetére


Balázzs
senior tag

Kíváncsian várom mi lesz szerdán.

(#6) #78693120


#78693120
törölt tag

"https://hgcs2017.nfsi.hu/"

Ez egy teljesen egyértelmű domain. :)
Ha nem tudnám, hogy miről van szó, akkor csak a cím alapján nem találnám ki. Valószínűleg valami spam/stb. oldalnak gondolnám.

[ Szerkesztve ]

(#7) szaszyka


szaszyka
senior tag

Pénteken ugyanez volt a Közép-Dunántúli régióval is. Kollégám pályázott volna 10:00-tól, de 9:55-kor bejelentkező oldal után már nem töltött tovább, hanem hibával kidobta. 10:20-10:25 körül sikerült belépnie, és elküldenie a pályázatát.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#8) Spet


Spet
addikt

Érdekes.

Tavaly gond nélkül lement (emlékeim szerint). Idén bejelentkeztem pontban 10 órakor, és először elfogyott a pályázati pénz kiírás fogadott, majd a teljes összeomlás, majd a bírálás "hálózati karbantartás miatt"

Nem hiszem, hogy ennyivel többen pályáztak volna idén, hogy nem bírta volna a terhelést. :F

Ami időpontot megadtak meg ennyi erővel még jobban nem fogja bírni.

(de az is lehet tanultak a neptunosok boldog békeidejéből, amikor már tantárgyfelvétel előtt összeomlott a rendszer :DDD )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#9) Balázzs válasza Spet (#8) üzenetére


Balázzs
senior tag

Arra hivatkoznak, hogy ha áramszünet van, akkor egyeseket hátrányosan érinthet, hogy nem tudnak e miatt bejelentkezni, ok. Az áramszünetet a szolgáltató hetekkel előtte bejelenti, másrészt készüljenek fel, legyen a rendszer olyan, hogy elbírja a "rohamot". Ez lenne a minimum.

Nekem nem adta be, hogy elfogadta volna a pályázatot, ezért is kérdeztem, hogy mikor tudom, hogy beadtam sikeresen? Van valami konfirmáló mail?

Nekem is azt írta, hogy a pályázat már lezárult, holott el sem kezdődött :F

[ Szerkesztve ]

(#10) draco31


draco31
veterán

Én Szabolcsban csináltam még 5.-én nagybátyámnak meg. Semmi fennakadás nem volt, mellékletek feltöltésével volt az egész kb 10 perc határidő letelte előtt fél órával.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11) Balázzs válasza draco31 (#10) üzenetére


Balázzs
senior tag

Miket kellett feltolteni mellekletkent?

(#12) draco31 válasza Balázzs (#11) üzenetére


draco31
veterán

Lakcímkártya és adókártya.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#13) updog válasza #78693120 (#6) üzenetére


updog
senior tag

Hogy-hogy nem egyértelmű, ez a 2018-as Otthon melege program weboldala? Ha az url alapján nem tudnád, az oldal címe is sokat segít: "HGCS/2017 Otthon Melege Program"

;]

De ott vannak a kontaktok is, hgcs2018 KUKAC nfsi.hu vagy hgcs2017.kereskedo KUKAC nfsi.hu, szerintem tök evidens. :C ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#14) Balázzs


Balázzs
senior tag

Nemsokára kiderül, hogy működik-e a rendszer.

(#15) Atti777 válasza Balázzs (#14) üzenetére


Atti777
senior tag

"A betöltés nem járt sikerrel. Kérjük, néhány perc múlva szíveskedjék megismételni! " - fél perccel az indulás után :(

Путин, иди нахуй!

(#16) Balázzs válasza Atti777 (#15) üzenetére


Balázzs
senior tag

This site can’t be reached hgcs2017.nfsi.hu took too long to respond.

ha betölti, akkor nálam ugyan az, mint nálad :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#17) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nálam be sem töltődik az oldal . . . .
szerk., még mindig nem :W
most bejött, de elfelejtette a hűtő típusát

most nem találja az adatbázisban...

de meglett

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#18) Balázzs válasza -=MrLF=- (#17) üzenetére


Balázzs
senior tag

Betöltötte nagynehezen, nyilatkozat, pipa, mehet erre nem tölti be.

(#19) Ellia válasza Balázzs (#18) üzenetére


Ellia
addikt

Nyilatkozat után nekem se töltötte be, de újra belépve kiírta, hogy elfogadva.

(#20) Balázzs válasza Ellia (#19) üzenetére


Balázzs
senior tag

Kaptál email-t, vagy valamit, hogy rendben?

(#21) Ellia válasza Balázzs (#20) üzenetére


Ellia
addikt

Egyelőre nem, de hiánypótolni tudok, szóval elfogadta.

(#22) Balázzs válasza Ellia (#21) üzenetére


Balázzs
senior tag

Most már nekem is hasonló a helyzet, közben váltottam mobilnetre, hátha az itthoni net lassú, de egyértelműen le vannak terhelve.

Közben megjött az email-is.

[ Szerkesztve ]

(#23) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

bejött a nyilatkozós oldal, siker :)

Már betöltött a Mellékbenyújtási időszak 2018.11.21. 20:30 - 2018.11.26. 24:00 lap is.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#24) Atti777 válasza Balázzs (#22) üzenetére


Atti777
senior tag

Jó nektek, nekem még a gép adatai oldalon szenved, nem is töltődik be rendesen

szerk: ezek szerint csak én vagyok ilyen szerencsétlen

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#25) viharhozo válasza Balázzs (#20) üzenetére


viharhozo
addikt

Nincs email, a feluleten latod, h beadtad.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#26) Balázzs válasza viharhozo (#25) üzenetére


Balázzs
senior tag

Jött email a megadott címre, hogy sikeresen pályáztam. Most azt keresem miket kell majd mellékelni.
(Lakcímkártya és adókártya mellett)

Csináltatok már ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#27) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

"Automatikus értesítés a Pályázati Adatlap benyújtásáról" email megjött

A főoldalról: [https://hgcs2017.nfsi.hu]

[/palyazati_utmutato_hgcs2017_ujranyitas.pdf]

9.oldalról:
2.2. Pályázati Adatlap kitöltése, mellékletek csatolása

A pályázat az elektronikusan kitöltendő pályázati adatlapból és a szükséges (jelen pontban felsorolt)
mellékletekből áll. A pályázati adatlap kitöltése 2018.10.29. napjától lehetséges, azonban szükséges
a II.1. pontban meghatározott időszak alatt a nyilatkozattétel megtétele és a szükséges mellékletek
felcsatolása a nyilatkozattételt követő 5 napon belül. A pályázat benyújtásához valamennyi adat
megadása kötelező a pályázati adatlapon. A pályázat a pályázati adatlap kitöltésével, a
nyilatkozattételt követően automatikusan benyújtásra kerül. A pályázat a szükséges mellékletek
felcsatolásával kerül véglegesítésre. A kötelező mellékletek csatolására a nyilatkozattételt követő 5
napon belül van lehetőség.
Figyelem! A pályázati adatlap kötelező adatmezőkkel van ellátva, melyek kitöltése nélkül nyilatkozat
nem tehető. A nyilatkozat megtétele nélkül a pályázat nem tekinthető benyújtottnak, az egyedi
azonosító megléte ellenére sem.
A Pályázati adatlaphoz olvasható formában csatolni szükséges az alábbi dokumentumokat:
 A pályázati adatlapon megjelölt, Pályázó lakhelyét és a gépelhelyezési címet alátámasztó
hatóság által kiadott dokumentum2 (érvényes lakcímkártya, illetve régi típusú - nem kártya
formátumú - személyi igazolvány esetében a nevet, a lakcímet és az érvényességet tartalmazó
oldalak) másolata;
 A pályázati adatlapon megadott, Pályázó adóazonosító jelét alátámasztó hatóság által kiadott
dokumentum (pl.: adóigazolvány, adóhatóság által kiállított érvényes igazolás) másolata.
Figyelem! Új (chippel ellátott) személyazonosító igazolvánnyal rendelkező pályázók esetén az
adóazonosító jel alátámasztása továbbra is az adóhatóság által kiadott dokumentum csatolásával
lehetséges, tekintve, hogy a személyazonosító igazolvány elektronikus tárhelye tartalmazza csak
az adóazonosító jelet, az vizuálisan nincs feltüntetve az okmányon;!;
 1. számú melléklet szerinti meghatalmazás benyújtása abban az esetben kötelező, amennyiben
a Pályázó más személyt bíz meg a pályázat benyújtásával, így az ügyfélkapus azonosítással
belépett személy nem azonos a Pályázóval;
 Amennyiben a pályázó teljes cselekvőképességgel nem rendelkező természetes személy, akkor
az 5. számú melléklet.
Figyelem! A dokumentumok csatolását megelőzően kérjük, szíveskedjenek meggyőződni az adott
dokumentum érvényességéről. Érvénytelen dokumentumok a pályázati adatlapon megadott adatok
alátámasztására nem alkalmasak.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#28) Ellia válasza Atti777 (#24) üzenetére


Ellia
addikt

Azt a részt előre ki lehetett tölteni.

(#29) Atti777 válasza Ellia (#28) üzenetére


Atti777
senior tag

Tudom, ki is töltöttem, de nem töltődik be...

És nem is tudtam márkát választani, csak miután belekattintottam a típusba, utána írta hogy először a márkát kell kiválasztani, és utána már ment.

És sikerült a nyilatkozatot is kitölteni végre

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#30) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Email:

"Tisztelt Pályázó!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy az Otthon Melege Program Háztartási nagygépek (hűtő vagy fagyasztó készülékek, mosógépek illetve mosó-szárítógépek) energia megtakarítást eredményező cseréje alprogram elektronikusan benyújtott pályázati adatlapját rendszerünk nyilvántartásba vette.

Támogatási kérelmének (pályázatának) azonosítószáma: HGCS/2017-x-xxxxxxx

Támogatási kérelmének benyújtása a kötelező csatolmányok feltöltésének véglegesítésével kerül lezárásra.

A pályázati dokumentumok kizárólag jpeg, jpg, tif, illetve pdf formátumban nyújthatóak be.

Kérjük, hogy a dokumentumcsatolás előtt ellenőrizzék a csatolandó dokumentumok teljes körű olvashatóságát, továbbá, hogy az egyes alkalmazott nyomtatványok minden rovata (a pályázattal összhangban) kitöltésre került.

Kérjük, hogy ügyeljen a csatolmányokra vonatkozó méretkorlát betartására, mely elérhető az egyes mellékletek alacsonyabb felbontásban, fekete-fehérben történő szkennelésével, tömörítéssel.

A támogatási kérelemhez szükséges kötelező csatolmányok feltöltésére az alábbi időszakban van lehetősége:

2018.11.21. 20:30 - 2018.11.26. 24:00

Figyelem! A kötelező csatolmányok határidőben történő teljes körű feltöltésének elmulasztása esetén a benyújtott támogatási kérelem nem fogadható el.

Tájékoztatjuk, hogy támogatási kérelmének jogosultsági vizsgálata a kötelező csatolmányok megküldését, illetve a dokumentumcsatolási határidő lejáratát követően kezdődik meg, melynek eredményéről a pályázati portálon tájékozódhat."

A képek méretkorlátját nem találom, lehet a feltöltős oldalon lesz.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#31) Atti777 válasza -=MrLF=- (#30) üzenetére


Atti777
senior tag

"A képek méretkorlátját nem találom, lehet a feltöltős oldalon lesz."

A kitöltési segédletben van, azt hiszem 5MB, de hogy ez képenként vagy összesen, azt nem tudom, a segédletet meg most nem találom

Megvan:

"Csatolandó dokumentumok
Mellékletekkel kapcsolatos fontos tudnivalók
- Csak .jpg, .jpeg, .png, .gif, .pdf kiterjesztésű dokumentumok feltöltése engedélyezettek.
- Maximum 5 MB-os fájl tölthető fel mellékletenként
."

Kitöltési segédlet, 10. oldal

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#32) -=MrLF=- válasza Atti777 (#31) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

köszi

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#33) Balázzs


Balázzs
senior tag

Mikor varhato, hogy jeleznek sikeres volt-e a palyazat?
Ha igen hogyan tovabb?
Ha van vkinel vmi fejlemeny jelezze.

(#34) Balázzs válasza Balázzs (#33) üzenetére


Balázzs
senior tag

Jól elvagyok magamban....még mindíg várom, hogy küldjék a támogatói okiratot (vagy az elutasítást), de jó lenne, ha történne már valami.

Nálatok mi a helyzet?

(#35) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Szia!

Az itt [hgcs2017.nfsi.hu] lévő listákban benne vagy?

[Támogatott pályázatok - 1. döntés 2018.12.20. (pdf)]
[Támogatott pályázatok - 2. döntés 2019.01.29. (pdf)].

Nálam sajnos nincs találat, levelet se kaptam.

Azt kiríhatnák hogy még hány döntés várható vagy hogy lesz-e még egyáltalán.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#36) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Illetve az oldalon felül ennyi van:

"Tájékoztatjuk a tisztelt Pályázókat, hogy a pályázatok bírálata folyamatosan, a pályázat benyújtásának időpontja szerint történik. A beérkezett közel 120 ezer pályázat feldolgozása, értékelése, hiányosságainak pótoltatása, döntésre való előkészítése időt vesz igénybe, így a miniszteri döntés több körben, 2-3 hetente történik, valamennyi régiót érintően. A pályázatokkal kapcsolatos támogatói döntés a pályázat benyújtását követő 90 munkanapon belül megtörténik."

Szóval ha egy hónapot 21 munkanappal számolok az kb 4,28 hónap.

Az nálam a benyújtástól azaz 2018-11-21-től, számítva 2019-03-21 és 0,28 szóval kb március vége.

Szerk.:
Találtam munkanap számolót :)
[http://naptarak.com/naptarak_munkanap_szamlalo]

Ez 2018-11-21 +90 m. napra 2019-04-01-et ad.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#37) updog válasza -=MrLF=- (#36) üzenetére


updog
senior tag

Név szerint felsorolva... nájsz. :Y

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#38) -=MrLF=- válasza updog (#37) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Benne vagy nyertes listában :) vagy csak adatvédelmileg szuper ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#39) Balázzs válasza -=MrLF=- (#35) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nem vagyok benne egyikben sem, keresetem a telefonos ügyfélszolgálatot, látják a pályázatot, de még elbírálás alatt van. 90 napjuk van az elbírálásra.

95 nap /65 munkanap/ telt el a beadás óta, köszi a linket :R

[ Szerkesztve ]

(#40) -=MrLF=- válasza -=MrLF=- (#35) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Friss hírek a [hgcs2017.nfsi.hu] oldalról:

[Támogatott pályázatok - 3. döntés 2019.02.15. (pdf)]
[Támogatott pályázatok - 4. döntés 2019.02.19. (pdf)].

Benne vagyok, ön nyert ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#41) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

E-mail is jött:

Tisztelt Pályázó!

Tájékoztatjuk, hogy az Otthon Melege Program Háztartási nagygépek (hűtő vagy fagyasztó készülékek, mosógépek) energia megtakarítást eredményező cseréje alprogramra elektronikusan benyújtott HGCS/2017-2-0xxxxx azonosító számmal ellátott pályázatáról döntött az innovációs és technológiai miniszter.

Kérjük, lépjen be a pályázati portálra (a https://hgcs2017.nfsi.hu oldalon, a Lakosságnak felirat alatti Belépés gombra kattintva) és ügyfélkapus azonosítójával és jelszavával történő bejelentkezést követően olvassa el a miniszteri döntésről kapott dokumentumot az oldal tetején található Értesítési központban.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy támogató döntés estén a beruházás megvalósítására a Támogató Okirat kézhezvételét követően 150 nap áll rendelkezésre.

Üdvözlettel:
NFSI Nemzeti Fejlesztési és Stratégiai Intézet Nonprofit Kft.
E-mail: hgcs2018@nfsi.hu
Web: hgcs2017.nfsi.hu
Ügyfélszolgálati telefonszámok:
+36 70 424 0922; +36 70 424 5393;
+36 70 424 3949; +36 70 424 6883;
+36 70 424 1802; +36 70 945 6542
Cím: 1277 Budapest 23, Pf: 55.
Cégjegyzékszám: 01-09-200849

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#42) Balázzs


Balázzs
senior tag

Nekem is megjött a levél, azért durva, hogy november vége óta most értek a végére. Meg is rendeltem a gépet.

(#43) -=MrLF=- válasza Balázzs (#42) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Mármint személyesen v elküldted emailben? Auchannál telefonon azt mondták vinni kell a letöltött támogató okiratot annak akinek a nevére szól a pályázat (v meghatalmazás), hogy kevesebbet fizess. A hűtőgép osztályra az eladóhoz ott megrendelik, kiszállítják, amit leadsz meg elviszik.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#44) Balázzs válasza -=MrLF=- (#43) üzenetére


Balázzs
senior tag

Elküldtem email-ben a támogatói okiratot, átutalom a pénzt és szállítják.

(#45) Doki16


Doki16
addikt

El is feledkeztem erről az egészről. Megnéztem és benne vagyok. Meddig lehet még felhasználni ezt a támogatást?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#46) -=MrLF=- válasza Doki16 (#45) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

amit kaptál levelet abban van:
"Felhívjuk szíves figyelmét, hogy támogató döntés estén a beruházás megvalósítására a Támogató Okirat kézhezvételét követően 150 nap áll rendelkezésre."

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.