Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) aero. válasza mexicanraven (#50) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom, ott csak az elsőkerekesekkel csinálják ezt. Nem tudom mit élveznek benne. Fentebb is a full új Kia Optimával nyomatják, nem féltik a vagyonukat.

(#52) GabN73 válasza mexicanraven (#50) üzenetére


GabN73
addikt

Nagyobb az élvezetfaktor :DDD

(#53) Nexuiz válasza mexicanraven (#50) üzenetére


Nexuiz
tag

Észt nem nagyon tudtak pénzen venni.

Nem én voltam!

(#54) Lauda válasza GabN73 (#49) üzenetére


Lauda
félisten

Multkor talaltam egy olyan, ahol a halalos accidentek voltak osszegyujtve, na ott voltak froccsenesek. ;]

De ez is jo: [link]

[ Szerkesztve ]

(#55) Lauda


Lauda
félisten

[link] :Y folyt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#56) Mr X válasza Lauda (#55) üzenetére


Mr X
veterán

Jól telibeverte...

(#57) Lauda válasza Mr X (#56) üzenetére


Lauda
félisten

Megerte.

(#58) Lauda


Lauda
félisten

Van bent egy csomo belso felvetel, mennek mint az allat: [link] ;] 220-nal rantja be: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59) Domxc válasza Lauda (#58) üzenetére


Domxc
senior tag

Jó mostmár unlak. :U :(((

;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#60) GabN73 válasza Lauda (#55) üzenetére


GabN73
addikt

Mondjuk az első meg is érdemelte (a vétlen) hogy telibe vágták, a legrosszabbat választotta: megállt :)

(#61) mickemoto


mickemoto
őstag

Nem tudom sajnálni a két utast, sőt még egy pozitív dolog is van a történtekben hogy másnak nem esett baja, viszont szörnyen sajnálom azokat akik vétlenül szenvednek bármilyen kimenetelű balesetet. :O

(#62) Lauda válasza GabN73 (#60) üzenetére


Lauda
félisten

Hat gondolom hirtelen azt se tudta mitevo legyen. ;)

Domxc :W :W

:DDD :DDD

(#63) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Engem felháborít, hogy ilyen eszetlen vadbarmok vannak ott. Mert, aki az ő esztelen "vidámságuk" miatt meghal vagy megcsonkul, na azzal és a hozzátartozóival miva?
Az ilyet meg tudnám verni, pedig nem vagyok agresszív ember.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#64) #04441088


#04441088
törölt tag

Durva :)

(#65) lapa


lapa
veterán

nekem egy hasonló kezdetű megvolt, 90-nél astrával. lehajoltam, turkáltam anyósülés előtt, közben kormány kicsit balra, mikor feljöttem a felszínre már a csíkon mentem és szemben jött a 40 tonna. jobbra ránt, jobbra csúszik, megijed, túlzottan visszaránt, átdriftel a szembe sávon keresztül a pad... ka helyett a susnyába. a drift során a következő 40 tonnás előtt csúsztam keresztül a szembe sávon. kocsit egy kisebb fa fogta meg, eleje v alakú lett, gtk. airbag nem nyílt ki, be voltam kötve.

ennél sokkal frappánsabb volt látni 3 nap múlva egy olyan balesetet, ahol el is kapta a 40 tonna szemből az arcot. biztosan jóval kevesebbnél, mint 90. lehetett nézelődni, ahogy az egy oszlophoz kötött kocsit a tűzoltókocsi feszegeti szét a másik irányba húzva, hogy egyátalán az ollóval el tudjanak kezdeni dolgozni. aztán nagy nehezen kibányászták a sofőrt és még bikázták egy ideig, aztán mg fólia. na ott olyan rosszul lettem, hogy aznap azt se tudtam mi van. azóta átgondolom a kocsiban idétlenkedést, meg sisakot is hordok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.