Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Inkább bringás navigáció jönne már ide is hozzánk.

(#2) dlaj válasza #16820480 (#1) üzenetére


dlaj
őstag

És a kamionos.

(#3) Dr. Oid válasza #16820480 (#1) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

vagy a sávasszisztens.

(#4) MikeWazowski válasza Dr. Oid (#3) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) Romvr válasza dlaj (#2) üzenetére


Romvr
őstag

Hozzá adnék kátyú elkerülő funkciót is. Bár lehet akkor Mo.-n be se kapcsolna a Maps :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#6) GALARDO válasza dlaj (#2) üzenetére


GALARDO
addikt

Adnám.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7) .mf


.mf
veterán

Motoros - na jó, de azon belül? :DDD Lehetne triálos, ami lépcsőn is visz. Enduros, ami földutakon, ösvényeken át. Túramotorosoknak a Leggyorsabb, Legrövidebb mellé Legszebb kilátás opció, sportmotorosoknak, supermotosoknak pedig Legkanyargósabb. Choppereseknek "Legkevésbé kanyargós, legyen szerviz a közelben" :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8) Somatom válasza .mf (#7) üzenetére


Somatom
veterán

A szervíz (esetleg bontó) közelsége inkább a joghurtosdobozok kedvelőinek lenne hasznos. Eddig több, mint 60 ezer van a HD -ban, de a pecsételéseken kívül még nem kellett szervízbe vinnem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Királyság! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Dr. Oid válasza Romvr (#5) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Hat azt inkább hagyjuk, így is a sok pontvadász állandóan a kátyúkat jelenti be, ami meg ugye Pesten eléggé mindennapos jelenség, szóval csak feleslegesen puttyog a váze :)

(#11) MaCS_70 válasza #16820480 (#1) üzenetére


MaCS_70
félisten

Miért, mi a baj a motoros navigációval?

A kettő miért zárja ki egymást?

Egyébként jó ötletnek tartom a motorost, a biciklist és "nagy járművest" is. A térkép részletességén múlik minden, a többi már csak lekérdezés kérdése.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12) MaCS_70 válasza Dr. Oid (#10) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem a pontok miatt jelentem be a kátyúkat.

Egyrészt remélem, hogy másnak segítenek, másrészt van bennem egy olyan illúzió, hogy előbb-utóbb az útfenntartó is nézni fogja a jelentéseket.

Javíttattam már felnit kátyú miatt, és jött már jól, hogy a Waze figyelmeztetett.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13) moleculez


moleculez
veterán

+1 a sávasszisztensnek, meg azt a rajzlap egyszerűségű mutatványt me g tudnák oldani, hogy ki is írja egy nagyobb körforgalomnál, hogy hanyadik kijáratot vegyem. Itt Angliában annyi van, mint a szemét.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) Luck Dragon válasza #16820480 (#1) üzenetére

Nekem tetszene.
Főleg ha külső applikációval össze lehetne kapcsolni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) kmarci25 válasza moleculez (#13) üzenetére


kmarci25
veterán

Kiírja a körforgalomnál. A képernyő felső részén ott a körforgalom ikon, benne egy szám. Ez jelöli a kijárat számát.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16) macskea


macskea
őstag

Kesztyűben böködős felület kellene leginkább, ha már motoros naviról beszélünk. Az útvonal tervezése másodlagos.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#17) Dr. Oid válasza kmarci25 (#15) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Többsávos körforgalomra gondolt. Ott lenne jó, meg amúgy bármilyen letérésnél.

MaCS_70 #12: Akinek nem inge, ne vegye magára :) Nyilván van az a kátyú, amit jó és hasznos bejelenteni, de _minden_ kis szirszart meg nem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#18) MaCS_70 válasza Dr. Oid (#17) üzenetére


MaCS_70
félisten

Persze, nyilván csak a komolyabbakat érdemes, különben eltűnnénk az utak a kátyújelzések mögött.

Amúgy tényleg kíváncsi lennék arra, hogy valaki nézi-e ezeket a jelöléseket.
Egyáltalán: meddig marad fent a jelölés? Úgy tapasztalom, hogy nem sokáig.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#19) nyisziati válasza Dr. Oid (#3) üzenetére


nyisziati
veterán

Sávasszisztens van a Google Maps-ben.

(#20) ruan válasza #16820480 (#1) üzenetére


ruan
tag

Igen, a bosszantó hogy ott a bringás ikon már nagyon régóta, de még mindig szürke...

Egyébként ha tervezel gyalogost, az általában a legrövidebb úton visz, kompromisszumokkal de néha jó, csak ugye az nem veszi figyelembe a bringautakat, amikből szerencsére egyre több van.

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#21) Dr. Oid válasza nyisziati (#19) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

az rendben, sőt, még a Sygic-ben is, de én a Waze-bn hiszek a városi közlekedésben.

(#22) nyisziati válasza Dr. Oid (#21) üzenetére


nyisziati
veterán

Időnként használom én is a Waze-t, nagyon jó a közössége, csak a felület nagyon gagyi nekem. Főleg a kereső.
A Google Maps meg beépült mindenhova, a forgalmi adatokat a Waze-ből kapja, úgyhogy nekem jobb.

(#23) MaCS_70 válasza nyisziati (#22) üzenetére


MaCS_70
félisten

Érdekes - szerintem meg éppen a Waze (Google) keresője a nagy erőssége, mivel sokkal szabadabban adhatom meg a keresett helyet, kitalálja helyettem, amit nem tudok vagy lusta vagyok pontosan megadni.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24) nyisziati válasza MaCS_70 (#23) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem nem mindig működött pontosan. Illetve ez budapesti sajátosság, hogy több kerületben van ugyanolyan nevű utca, amit a Google Maps jobban kezel, listából ki tudom választani, vagy térképen bejelölni pöttyel, melyiket szeretném. A Waze-ben ez sajnos nincs meg.

Ráadásul a Gmaps a helyelőzményeket is felkínálja, úgyhogy még egyszerűbb a dolog.

(#25) kmarci25


kmarci25
veterán

Én úgy tapasztaltam, hogy a waze útrahelyezése pontosabb. Sajnos a telefonomban elég gyenge a GPS, a Maps sokszor utcát téveszt, míg a waze nem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#26) forten


forten
tag

Kíváncsi vagyok, Magyarországon mikor lesz ebből valami.

"Hol volt,hol nem volt..."

(#27) #40359168 válasza Dr. Oid (#10) üzenetére


#40359168
törölt tag

Egyébként a Waze pontok mire jók?

(#28) kmarci25 válasza #40359168 (#27) üzenetére


kmarci25
veterán

E-pénisz méretének növelésére. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#29) MaCS_70 válasza #40359168 (#27) üzenetére


MaCS_70
félisten

Gamification.

Apró trükk, és szerintem jól működik.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.