Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) A`rpi válasza aSzakember (#48) üzenetére


A`rpi
addikt

Szvsz legjobbak között van, viszonyítás kérdése mihez képest ugye.
High end PC, vagy Nextgen-hez képest nyilván gyenge.

Generáción belül szerintem kiemelkedő, az amit a R* letett az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#52) Raysen623 válasza orion1025 (#49) üzenetére


Raysen623
addikt

A HALO az HALO és ezen kár rágódni nekünk halandóknak. Minecraft az nemtom mi, de nem is érdekel. WOW alatt ha World of Warcraft-ot értesz, akkor nem tudom mi a bajod vele. Mondjuk 100 szintet meglépni már valóban uncsi és idegörlő, de ugye manapság kevesen kezdik új karakterrel a játékot. Magas szinten viszont az ilyen játékok nagyon jók, mert igen komoly csapatjátékra és fegyelemre nevel. Továbbá sokkal értelmesebb az ilyen jellegű RPG játék mint az agyatlan lőjünk szét mindent és menjünk át rajtuk autóval is, utána kössük ki a hullát a kocsi után és kicsikét még autókázzunk is velük megoldások. De ez saját vélemény volt...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#53) olbaidhun válasza A`rpi (#51) üzenetére


olbaidhun
őstag

Szerintem a R* srácok kitettek egy lécet minden platformon.. Kevés fejlesztő lesz aki megpróbálja megugrani.. Közelébe érni, mivel manapság legtöbben hátul kullogó kamugépek.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#54) DudeHUN válasza orion1025 (#49) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Nulla sztorival? Most Halo Defense Force leszek :)
A konzolos FPS. A széria, ami bebizonyította van létjogosultsága konzolon a zsánernek. Plusz elég sokmindenben magát az FPS-t, mint stílust is előre lendítette. Jó történet, jó karakterek, remekül felépített univerzum. Remek gunplay! Ami a sokadik részre nagyobb innovációt persze már nem hordoz, viszont mint single player játék és mint egy ügyességet igénylő shooter mindig is az elitben volt. A multiról nem is beszélve...

Gamer for Life

(#55) #08052480 válasza rdt89 (#47) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nekem a teljes szovegkornyezetben is ugy hangzik, hogy leostobazod a fejlesztoket mert nem kell nekik a bevetel a prevgen verziobol - azt meg mar leirtam, hogy ez a kijelentes miert nevetseges.
A hazugsagos resz mar nem neked szolt nyilvan, sry ha ugy tunt megis.

#54

Halo ... Jó történet, jó karakterek

:DD :DD

(#56) Z10N


Z10N
veterán

Gratulalok :C Mar csak ezt az egy cimet vartam a X. evfordulora, de ez sem fog elerkezni. Tobb teren csalodtam.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#57) davidsone


davidsone
addikt

Mostmár tényleg dobja ki mindenki ezeket az elavúlt sz*rokot a hóra :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#58) Z10N válasza davidsone (#57) üzenetére


Z10N
veterán

Remelem ezt csak viccbol mondod. Sokkal idotallobbak, minthogy szanaljak oket.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#59) orion1025 válasza DudeHUN (#54) üzenetére


orion1025
őstag

Kinek hogy, engem ezzel a játékkal ki lehet üldözni a világból. Mellesleg nem tudom mi innovatívat tartalmaz, mert már az első részében voltak idióta dolgok, például egy adott helyszínen fel-alá futkozás, ellen gyilkolás, nálam az tette be a kulcsot. De a Halo 3 is hasonló cipőben járt, a Reach még elfogadhatóra sikeredett.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#60) davidsone válasza Z10N (#58) üzenetére


davidsone
addikt

Félig meddig ;] Mindennek megvan az elavulási ideje a konzoloknak is...
...de azért még nem kell kivágni a hóra :DDD

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#61) b. válasza orion1025 (#59) üzenetére


b.
félisten

"Egy adott helyszínen fel alá futkosás , ellen gyilkolás"
esetleg mondhatnál FPS shooter játékot, ami nem erről szól.Halo-nak történetét lebugyutázni meg epic fail. Az egyik legkidolgozottabb konzolos FPS játék, ami mögött egy univerzum alakult ki. A multija mai napig példaértékű, akkoriban meg csúcs volt. Szóval inkább ne erőltesd ezt a dolgot mert Ez maximum a te véleményed és téged minősít. Én sem mondom azt a Minecraftra hogy egy fos, mert engem nem fog meg de több milliónyi játékost meg magába szippantott.
Szerintem meg az egyik legjobb játék a világon és az ilyen véleményekkel lehet kiüldözni a világból.

Összes részét 8-és 10 pont közé értékelték, sőt több magazin maximumra hozta ki. Ők és sok millió rajongó nem tévedhet.
Az hogy neked nem jön be , Ok. Az hogy lebugyutázól egy játékot mert valójában nem látod át és nem tudod mi van mögötte az viszont nem a játék hibája.
Semmivel nem bugyutább , mint a Tomb Raider vagy a Wolfeinstein sorozat.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#62) Z10N válasza davidsone (#60) üzenetére


Z10N
veterán

FSD-vel meg sokaig maradni fog nalam. Az arcade jatekok, pedig ujabb generecion se jobbak, csak FHD.

orion1025: Az MK szeria amellett, hogy "veresen komoly" egyben egy gag is, tele poenokkal es rejtett tartalommal. verseny jatek es egyben amatoroknek is kikapcsolodast nyujt. inkabb komplex, mint innovativ. Bar a fighting mufajban, uttoro volt mindig is.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.