Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Aranyos :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) deakpeti


deakpeti
tag

Nekem tetszik:)jol nez ki eros stb:) az a fatality a vegen kulonosen tetszett:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#3) whited


whited
addikt

:C :C

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na ez tetszik :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem a nevéről mindig a Tremors film jut az eszembe. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) Rage47 válasza oriic (#5) üzenetére


Rage47
veterán

nekem is :D
amúgy ki ez? esetleg bent lehetne a cikkben

(#7) oriic válasza Rage47 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beleírtam, hogy a Special Forces-ban volt először látható, mint a Black Dragon klán tagja.

Live-Die-Respawn

(#8) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az egy fasza kis fim volt annak idején :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Scholes9 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az ám :K :))

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) oriic válasza Sirandrish (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy mi? :D

Live-Die-Respawn

(#11) Sirandrish válasza oriic (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól olvastad..az a 90es évek elején nagyon jó kis film volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) oriic válasza Sirandrish (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fail. Nem néztem mire válaszolsz, azt hittem a Special Forces-ra írtad azt hogy film volt, én meg csak néztem mint hal a lavórban. :DDD Jaja király film volt, de csak az első rész. A folytatások meg a sorozat már nagyon tré lett.

Live-Die-Respawn

(#13) Sirandrish válasza oriic (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah azokról (folytatás, sorozat) nem is hallottam szerencsére :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) oriic válasza Sirandrish (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobb is. IMDB szerint idén jön az 5. rész. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15) Sirandrish válasza oriic (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

MI a f*sz? 5. rész? :Y :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) oriic válasza Sirandrish (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#17) Sirandrish válasza oriic (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztabetyárk*rvaegetneki :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Jó kis kedvcsináló videó a játékhoz. :C

[ Szerkesztve ]

(#19) saelin


saelin
veterán

Vajon mennyi dlc karakter fog még érkezni? Nem tartom bajnak a létüket, de remélem nem terveznek túl sokat, mert akkor kb úgy fog kinézni a karakterválasztó, mint egynémely mugen játékban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) DR01DMAN válasza saelin (#19) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Határ a csillagos ég, csak győzzük fizetni. :DDD Egyébként az nem baj, hogy ha nagy a választék...de ennyi mint a képen. Úristen! :Y

(#21) batai15


batai15
félisten

DE sajnálom hogy a gépem gyenge már hozzá:(
pc multi milyen laggol ?

(#22) AS válasza saelin (#19) üzenetére


AS
félisten

Én imatkozom hogy még jöjjön kari, mert itt van értelme dlc nek nem ugy mint pl fps ben skinpack stb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Sirandrish válasza saelin (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyi karakter a Budokai Tenkaichi 2-3ban is volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) batai15 válasza Sirandrish (#23) üzenetére


batai15
félisten

az is igaz hogy volt vagy 5 féle goku, + kid + gt .

(#25) Sirandrish válasza batai15 (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...de a Mugenbe is külön karakter minden hajtincs :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) batai15 válasza Sirandrish (#25) üzenetére


batai15
félisten

Magukat a dbz mugeneket nem bírom követni annyi van.
Velük meg az a baj , hogy minden honnan össze lopkodott db karakterek vannak, és olyan mint ballance nem létezik.Emlékszem volt egy ssj2 goku, egy tök egyszerű kombóval elkezdte a zankut? (nem emlékszem , de tudod mikor a levegőbe csak az energia csapások cikáznak és a karakterek nem látszanak) na ha ott nem nyomtál gombot , addig csinálta amig win nem lett.

(#27) Sirandrish válasza batai15 (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezer évvel ezelőtt próbáltam ilyen 2D-s DZB játékot PC-n (direkt nem mugent írtam mert nem tudom hogy az volt-e), és ott örültünk ha elnyomtunk egy kamehame-t :D
Szóval elhiszem neked hogy a balance nem nagyon van jelen ezekben a játékokban :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) Šolaire


Šolaire
veterán

Egyre jobban tetszik szerintem steam-en beszerzem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#29) DR01DMAN válasza Šolaire (#28) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Én is gondoltam rá a videó megnézése után, de 49,99€-t nem adok érte. Nekem sok... :Y Várjunk egy kis Steam akcióra. ;]

(#30) saelin válasza AS (#22) üzenetére


saelin
veterán

Mint mondtam semmi baj a karakterek érkezésével, de ne essenek túlzásba, hanem csak olyat adjanak ki, ami a következő játékban is benne lesz. Lehetőleg a storyban is helyet kapjon, ne az legyen, hogy itt egy újabb char, vegyétek-vigyétek, mert az olyat nem szeretem.

De lehet ezzel csak én vagyok így.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31) Šolaire válasza DR01DMAN (#29) üzenetére


Šolaire
veterán

Én megvárok egy goty verziót amiben minden dlc benne van. Ha megvenném hozzá a komplet pack-ot akkor 80 Euró lenne😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#33) DR01DMAN válasza Šolaire (#31) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Az szép! GOTY veziónál kb milyen árra lehet majd számolni?

Premium edition pack:
A Kombat Pack korai hozzáférést biztosít 4 később megjelenő játszható karakterhez és külsőcsomaghoz. Kaszabold fel ellenfeleidet Jason Voorhees horrorhős szerepében, vagy játssz a Ragadozó, a legendás vadász bőrébe bújva! Klasszikus karakterek, Tanya és Tremor teszi teljessé a csomagot. Mindegyik harcoshoz tematikus külsőcsomag is tartozik, benne három új külsővel a kiválasztott szereplők számára. Az április 14-én megjelenő Samurai Packet is magában foglalja. :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#34) Šolaire válasza DR01DMAN (#33) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem tudom😊 de valahol olvastam hogy jön mégegy Pack plusz 4 harcossal. Árban nem tudom hol áll meg én még kivárok mert igy elég húzós.

“Praise The Sun” \[T]/

(#35) DR01DMAN válasza Šolaire (#34) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Még 4?? :Y Nem tudok várni... Mondjuk arra nem tudtam rájönni, hogy Jason és Predi hogyan került a Mortalba?! És van egy olyan érzésem, hogy a következő pack-ban lesz Alien is. ;]

(#36) Šolaire válasza DR01DMAN (#35) üzenetére


Šolaire
veterán

Lehet igazad lesz😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#37) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez miért kapott mobil címkét is ? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.