Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Realradical


Realradical
őstag

Csak egyetérteni tudok. Félelmetes jól sikerült a játék.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2) legiaap


legiaap
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy PC-re ki fog valamikor jönni ez az új MK?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3) total90


total90
veterán

Csak átfutottam a cikket... Konzolra van kizárólag? Kár lenne érte, akarooom :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) Zigur válasza legiaap (#2) üzenetére


Zigur
senior tag

Persze, majd amikor a Tekken és a Soul Calibur is kijön PC-re :)

(#5) fricz19


fricz19
őstag

jó cikk, főleg a szereplők bemutatása tetszett

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Grat!Nagyon jó kis írás.Végre megtudtam mindent a karakterekről. :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#7) DeFranco válasza legiaap (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hír nincs róla, de szerintem kiadják, ha kifutott a konzolos verzió. Jelenleg sokan már csak ezért a játékért is képesek megvenni egy komplett gépet, szólva az aranytojást tojó tyúkot nem vágják le. Majd ha már nem tojik...

Egyébként pont tegnap tudtam kipróbálni egy ismerősömnél...
Kell. Egy. Konzol. :W

[ Szerkesztve ]

(#8) Misály válasza Janika!2 (#6) üzenetére


Misály
addikt

Ahh, ez nem sok ami itt van a karakterekrol:) Ahhoz vegig kene tolni mindet.:P Melyrepulesrol annyit hogy az armageddon jo volt nagyon.

(#9) anulu válasza DeFranco (#7) üzenetére


anulu
félisten

megmondták, hogy konzol only.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) legiaap válasza DeFranco (#7) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy én is elgondolkoztam a konzolon, mikor meghallottam az első híreket erről a játékról.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11) DeFranco válasza anulu (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És olyan még az életben nem történt, hogy "a játékosok nyomására, és a világbéke érdekében, valamint a dalai lárma hathatós segítsége miatt" mégis kiadtak egy konzol olny játékot PC-re? :F

@Zolás: há'mondomén...

[ Szerkesztve ]

(#12) Janika!2 válasza anulu (#9) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Sajnos! :U

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Jó cikk, GRATULA :C
Én speciel a Challenge tower-t nagyon szerettem benne (amíg végig nem csináltam), most minden egyes karakterrel nyomom a ladder-t, hogy meglegyen mindenkinek a története... :B

Azok számára, akik meg fanyalognak a konzol only miatt:
Én anno csak a MK széria miatt vettem PS2-t, nemrég meg XBOX360-at. Szóval ez a megoldás. Tudom, hogy nem a legköltséghatékonyabb, de ez legalább van.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Zolás válasza DeFranco (#11) üzenetére


Zolás
addikt

Volt már rá példa, hogy konzol only, és mégis kijött. Pl: GTA4 meg a kiegek.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15) Narasim


Narasim
aktív tag

haverok sokat tekkeneztek pc-n még fősulis koromban...
mindent meg lehet oldani!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#16) Kube


Kube
senior tag

Grat a cikkhez. A MK4 előtti részeket nem ismertem, de legalább most tisztában vagyok néhány másik szereplővel kapcsolatban is :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#17) Speed® válasza DeFranco (#7) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Figyelembe véve, mekkora a hasonlóság kekszboksz és pc között, nem gondolom, hogy akkora meló lenne portolni PCre is..innentől meg szvsz simán hülyék, ha kihagyják a potenciális vevőket ezen a platformon.

(#18) FefeeX


FefeeX
veterán

Annyit hozzátennék, hogy FullHD-ról szó nincs, csak 720p-s a játék; persze, a tévé kaphat a gépből 1080 betápot, de az már a felkonvertált kép, eredetileg a játékot 720p-ben számolja a grafikus mag.

Speed(R):
"mekkora a hasonlóság kekszboksz és pc között"
Itt az alapvetően más technológiájú processzorokra gondolsz? Csak az Xbox Classic volt x86 alapú, a 360-ban PowerPC processzor van, ami nem kompatibilis a PC-vel. Emellett, az egész konzolos memóriakezelés sem az.

[ Szerkesztve ]

(#19) TazLeacher válasza FefeeX (#18) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocsánat, én abból vettem, hogy a TV- 1080-ban jeleníti meg, de direkt rá is kerestem, és itt is szerepel a játék leírásában. De Te bizonyára jobban tudod, "kicsit" jobban benne vagy ebben a konzolos dologban. Javítsam (javíttassam?), vagy azért elfér?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) anulu válasza DeFranco (#11) üzenetére


anulu
félisten

ok, volt már rá példa, de pl emlékeim szerint Rockstar-ék a GTA4-nél nem zárkóztak el kategórikusan a PC-től :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) FefeeX válasza Narasim (#15) üzenetére


FefeeX
veterán

Jah, Xbox360 és PS3 szintű vason futtatták a PSX emulátort. A mai gépekkel végre elérhető a PS2 emulátor úgy, hogy már nem akad, gyakorlatilag a mai gép lesz az új generációs konzol hardvere. Talán 4-5 év múlva lesz olyan erős a PC, hogy emulálni lehessen az x36-ot meg a PS3-mat... :U (az emulátor olyan kb, mint a brute force kódfejtés, amit az egyik az eszével csinál azt a másik megpróbálja izomból utánozni.)

Defranco: PC-s portnak kb null esélye van. Lehet prófétázni, aztán várni az 1% alatti esély bekövetkeztét (mert persze minimális esély van rá, de szinte kizárt a portolás); ezt a sírást el lehetett volna játszani az összes eddigi konzol only MK résznél, vagy a Tekken, Dead or Alive, Soul Calibur részeknél; az SF4 is befürdött a PC-vel, a SSF4 már ki sem jött, most a SSF4A-val próbálkoznak még egy kört, de egyszerűen nem éri meg. A portolás ideje alatt írhatnak egy fél teljesen új játékot.

(#22) FefeeX válasza TazLeacher (#19) üzenetére


FefeeX
veterán

Elfér :)
Amúgy az ilyen információknál csalnak a szemetek, hogy többet adjanak el... Olyan ez mint a felkonvertálós DVD lejátszó... Van egy link ahol fenn van az összes konzol játék natív felbontása, és talán ha összesen 3db olyan játék van, az is csak PS3-ra, amik tudnak FullHD-t natívan, akkor nem mondok sokat... Talán... :( Marketing...

(#23) DeFranco válasza FefeeX (#21) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nanananana! Azért vigyázz, fel ne menjen a vérnyomásod, mert azt mertem írni, hogy szerintem kiadják.

A te állításod ugyan úgy "prófétázás", bármit jelentsen (?) is ez a szó, de tudod mit, legyen igazad. Nem lesz PC port. :P

(#24) FefeeX válasza DeFranco (#23) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem ez a baj. Minden hírnél jön valaki és elkezdi a PC verzióért sírókat biztatni, hogy bár nincs róla hivatalos anyag, de biztosan ki fogják adni. Van aki nem ír mögé semmit, van aki beírja azt is, hogy azért mert ő megálmodta, megérzi mert látó, vagy esetleg belsős infója van :) Aztán nem lesz belőle semmi, és csak a bizakodást táplálta az emberekben. Ezt hívják félrevezetésnek.
Én azt írtam, hogy előfordulhat, hogy lesz, de nem sanszos. Az eddigi tények is a nem lesz verziót erősítik, azonban előfordulhat, hogy véletlen mégis meggondolják, csak erre nem hogy fogadni, de még számítani se nagyon érdemes.

Alapvetően a PC-s verzióért sírókat, imádkozókat, sőt a kérdezőket is pucolni kéne, mert elég zavaró, hogy minden konzol-only játék híreinél ezzel kezdődik, és a MK esetében kb a századik hír sem változott, át lett beszélve a téma százszor, és százegyedszerre is megkérdi valaki, arra pedig valaki elkezdi biztatni. Egyáltalán a témának ilyenkor már nem kellene felmerülnie, szerintem.

(a dolog úgy működik, hogy persze, nem csináltál semmi rosszat, csak hogy valakinek ezt beírod, elolvassák ezren, és a következő hírre jön egy aki írta előzőleg is, vagy csak olvasta, amit írtál, hogy szerinted lesz-e, és kérdi itt is, ott is amott is, hogy akkor lesz-e, mert valaki azt írta, hogy lesz. Azt minden teli van szeméttel, meg siránkozással, ami unalmas.)

[ Szerkesztve ]

(#25) james001


james001
veterán

Jó kis cikk,jó kis játék. Csak meglenne már :O
Ja amúgy észrevettem egy hibát: a cikk eleje felé a Mortal Kombat 4 írás fölötti kép a Deadly Alliance-ból van nem a 4-ből :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26) D1Rect


D1Rect
félisten

Hű, látom nagyon bejött az új MK! :D

[ Szerkesztve ]

(#27) FefeeX válasza D1Rect (#26) üzenetére


FefeeX
veterán

A Live Chatet hallanád milyeneket tudunk örülni felnőtt létünkre 1-1 kivégzésnél :P

Hiába, kicsit betegek vagyunk :)

(#28) TazLeacher válasza D1Rect (#26) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Eszméletlenül.

Eddig:

- Story mód kivégezve
- Tower mind a 300 küldetés kivégezve
- Minden szereplővel végigcsináltam az Arcade Ladder-t
- Összes ruha, kivégzés, minden extra felszabadítva

Lényegében "kijátszottam" a játékot, most jön majd még 1-2 trophy meg az online

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29) FefeeX válasza TazLeacher (#28) üzenetére


FefeeX
veterán

Milyen nehézségen játszottad végig a laddert? :P

(#30) olbaidhun válasza D1Rect (#26) üzenetére


olbaidhun
őstag

Szeretjük!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#31) TazLeacher válasza FefeeX (#29) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerinted? Legkönnyebb...nem gondoltad, hogy a 28 karakterrel egyenként küzdeni fogok? Átlag 25 perc volt egy karakter mindennel együtt. Közel 14 óra volt így is...szép lett volna ha még meg is kell küzdeni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#32) FefeeX válasza TazLeacher (#31) üzenetére


FefeeX
veterán

25? Én egyesével tolom naponta egyet, legkönnyebben az acsiért, aztán majd utána játszogatok (Sub-Zeroval a max-1en megvolt már); az a 25 perc nekem soknak tűnik, teljes játékidőt számolsz, vagy amit kiír a gép? :)
Amúgy meg tag teamben gyorsabb, mert kettesével mehetsz :)

[ Szerkesztve ]

(#33) ribizly válasza FefeeX (#24) üzenetére


ribizly
veterán

Csak, hogy lelombozzak mindenkit, aki eddig valaha azt gondolta kijön PC-re:
Amikor anno megjelentek 4. rész után az újabbak Deception, Deadly Alliance, Armageddon, Shaolin Monks, MK vs DC), akkor ezt még a Deadly Alliance-nél megértettem. Én is ugyanúgy ott "csápoltam" a fórumokon, hogy "na, majdcsak kijön, csak várni kell egy kicsit". Ez persze sohasem történt meg. Szóval, aki a Deception után is ebben reménykedik, azt ki kell ábrándítsak: Ha a fejlesztők nem tesznek egy olyan bejelentést, hogy "És a Mortal Kombat X-et kiadjuk PC-re", akkor kár ezen izmozni a fórumokon és egymás agyát húzni.

Annyi persze volt, hogy mindenféle emulátorok segítségével ki lehetett hozni valamit a dologból, de az nem volt az igazi.

Amióta már XBOX360 és PS3 van erre már az emulátoros megoldások sem működnek.
Úgyhogy annyit tudok mindenkinek üzenni, aki játszani akar a 4 utáni részekkel:

1.
Menj el egy játékterembe, és esetleg találsz olyan gépet, ahol az egyik új rész esetleg megtalálható (elvileg az új).

2.
Egyik haverodnak csak van konzolja. Hívd fel, hogy szánod, bánod, hogy eddig szidtad, mennyire hitetlen és aljas a PC-vel kapcsolatban/szemben, de ez annyira érdekel, szeretnéd kipróbálni... Menj át hozzá és nyomjad a TV előtt ülve. Csak annyit mondok: nem lesz rossz ;)

3.
Vegyél egy konzolt (akár törtet) és szerezd be azokat a játékokat, amelyek nincsenek PC-n. Kicsit kényelmetlen egy-egy fps-t játszani kontrollerrel, de amiből nem akarsz multizni, csak single és nincs PC-re még így is elviselhető és ami a legfontosabb: LESZ MK minden mennyiségben! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#34) ribizly válasza FefeeX (#32) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem átlag 10 perc alatt van egy karakterrel a LADDER. Igaz most csak ki akarom pörgetni, így most nem kell a kihívás. Majd utána meg ha haver átjön :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#35) FefeeX válasza ribizly (#34) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért kérdeztem én is, mert amit számolni szokott az nálam is 9 perc, max 12. De ugye az csak roundokon belüli idő, szóval a teljes játékidő töltésekkel, várakozásokkal (fatality, x-ray, hasonlók) bőven lehet 25 perc...

(#36) TazLeacher válasza FefeeX (#32) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Teljes játékidő, onnantól, hogy rányomok az Fight gombra, odáig, hogy újat tudok indítani. A gép tizenX perceket ír (de volt nekem is 10 perc alatti), de ugy töltés, fatality...stb. Simán 25-30 perc volt nekem egy meccs. Mérd le, kíváncsi vagyok, hogy neked mennyi jön ki.

Amikor a végére már nagyon belejöttem, és csak dara volt, ott volt, hogy sikerült ilyen 20 perc környékére lenyomni. De az nagyon karakterfüggő, hogy mennyire lehet vele darálni.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#37) FefeeX válasza TazLeacher (#36) üzenetére


FefeeX
veterán

Mindig csinálok Fatality-t, ami magában plusz fél perc legalább :) Szóval teljes időben szerintem inkább 30 mint 20 perc :) De majd lemérem

Basszus állandóan eszembe jut a képedről, szóval most leírom :) Save the cheerleader, save the world! :)

[ Szerkesztve ]

(#38) TazLeacher válasza FefeeX (#37) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Save the cheerleader, save the world!

yaTa! :DDD

Nekem is azért tartott olyan sokáig, mert mindenhol Fatality-ztam.

Én ezzel együtt csináltam meg a csinálj minden karakterrel egy:
-Fatality-t
-egy titkos Fatality-t
-egy előre és egy hátradobást
-egy X-ray-t

Úgyhogy amikor bejeztem, jött a trophy eső. Egyedül a titkos nem, mert - mint utólag kiderült - 3 karakternél kimaradt, így azt versusban csináltam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39) FefeeX válasza TazLeacher (#38) üzenetére


FefeeX
veterán

Yah, én itt unlockolom a babality-ket, a pit-eket, csinálom én is a dobálózást is, az xray alap :)

(#40) Dominó85


Dominó85
veterán

Külön köszönet a szereplők leírásáért. :R

* Péter - 06302461862 *

(#41) GReddy


GReddy
tag

Jó kis cikk, de javítanám itt-ott. A sorozatnak mindenképpen része a Mortal Kombat Mythologies - Sub Zero (sajnos a többi karakter nem lett megcsinálva) ami egy iszonyat élvezetes mászkálós-verekedős-ügyességi játék volt. Igazán adhatnának már ki PC-re is egy MK-t! Mondjuk egy MK World MINDEN létező szereplővel, aki valaha is megfordult az MK világában... (Tán még pénzt is adnék egy ilyenért - Mint Duke Nukemért, akit mégsem kellett örökké várni, csak nagyon-nagyon soká...)

Ó, igen- és valójában "Kintaro" helyesen a neve Sheeva és Goro fajtársának.

[ Szerkesztve ]

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#42) TazLeacher válasza GReddy (#41) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Mortal Kombat Mythologies - Sub Zero kis túlzással is egy mellékág a sorozattól...az MK nem egy mászkálós-verekedős-ügyességi játék volt, hanem csak arcade verekedős, így azt nem tekinteném a sorozat tagjának. Az elírásért elnézést, van benne máshol is - így utólag már észrevettem - de az most sajna nem lesz javítva. A komolyabb tárgyi tévedéseket javíttatom, de nem szeretnék egyesével Zsoccc-hoz futkosni. (Mert én nem tudom javítani...sajna). De ettől függetlenül köszönöm az észrevételt, így az utánad érkezők már láthatják, hogy elírás történt. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43) danikollar


danikollar
őstag

A 2. kép nem az MK4-ből, hanem a Deadly Alliance-ből van.

(#44) TazLeacher válasza danikollar (#43) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, más is szólt, javítás alatt a dolog, csak nem olyan egyszerű... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45) madgie válasza TazLeacher (#42) üzenetére


madgie
titán

Volt egy Mortal Kombat Trilogy is, Playstation-ön még bajnokságot is csináltunk belőle, persze jól elpáholtak, akkoriban nekem a Tekken 2 ment inkább :))

(#46) dave666


dave666
aktív tag

Gyerekkorom kedvenc játéka :R

Dave666

(#47) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nagy kedvenc volt gyerekkoromban, bár lehet, hogy a street fighterért jobban odavoltam.
Anno lehetett kapni a gömbfejű joystickot, három nagy gombbal, amit direkt ehhez a játékokhoz másoltak le a játéktermi gépekről. Mondjuk sokkal eredetibb volt játékteremben játszani, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#48) scope2007


scope2007
addikt

köszi.. nagyon szórakoztató, jó írás lett :C :R

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#49) kpal


kpal
veterán

PC -re is jó lenne :O

(#50) Pubszon


Pubszon
veterán

Jó a cikk. :R
Remélem ki tudom próbálni, egyik ismerősömnek meg van Xbox-on, hátha ide tudja adni pár napra. :D
Tény, hogy a SFIV-ben a kombók nagyon nehézre sikerültek, nem hogy pár óra, hanem kemény hetek kellettek a betanulásához és online használatukhoz. :F
Remélem ebbe tényleg jók. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.