Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) #72042496 válasza sanyy334 (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nálunk is vannak részben hasonló csomagok, de külföldön (a gazdagabb országokat értve alatta) semmi rejtélyes nincs abban ha versenyképesebbek az ajánlatok. Az erősebb gazdaság és a nagyobb piac ezt eredményezi.

A kérdésemre továbbra is várom a választ. Adott ajánlatokat összehasonlítva miért egy adott díj, konkrétan a számlavezetés a kiemelt, miért nem az összes költség, illetve hozam?

"megtakarítások,betétek kamatairól meg beszélni vagy összehasonlítani sem érdemes"

Kamatait? Ugyan nem a kamatokra gondoltam, hanem a hitelkártyás visszatérítésekre, bizonyos termékek utáni állami támogatásokra (bővítve a dolgokat az értékpapírok hozamaira, tőzsdei szolgáltatásokra, megtakarítási célú biztosításokra).

(#13) szalontai:

Ez nem arról szól, hogy én mit szeretek vagy mit nem. De ha választani kellene két számla közül, akkor igen, én azt választanám amelyikkel éves szinten jobban jövök ki, még akkor is, ha számlavezetési díjat számolnak fel. Vagy szerinted logikus a drágábbat választani csak hogy ne fizessen az ember a számlavezetésért?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.