Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Máskor meg az a baj, hogy annyi minden van. :( :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2) amanoba


amanoba
őstag

legyen randomsztendáp! :D

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) debrejo


debrejo
senior tag

Lehetne egy brainstorming adást tartani, a nézőket is bevonni és valami jót kisütni :)
Mondjuk én hiányolom az olyan tartósteszt készülékeket amik nem 1-2 hétig vannak nálatok hanem fél évig legalább, szerintem ennyi idő kell ahhoz hogy az ember fia belakja a készüléket...Ilyenkor jönnének ki az apróbb de annál zavaróbb hibák.

(#4) EczkE válasza debrejo (#3) üzenetére


EczkE
addikt

1-2 hét? Jó ha 1-2 napot náluk vannak egyes készülékek. :)

De valami beszélgetős műsor lehetne. :) Vagy, hogy mi újság veletek. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#5) d.salvatore


d.salvatore
tag

Jaja, legyen valami beszélgetés, esetleg valami első negyedéves összefoglaló :)

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#6) debrejo válasza EczkE (#4) üzenetére


debrejo
senior tag

Oh, akkor meg főleg lehetne ilyen tartósteszt annak tükrében hogy itthon még mindig többen vannak akik nem rögtön hanem jópár hónappal később veszik meg a kiszemelt telefont, egy objektív tartósteszt sokat segítene. Tudom, ott a fórum, de amilyen elvakult vérfanok vannak néhol inkább lebeszélném az embereket arról hogy itt kérdezzenek olyat hogy "milyen telefont vegyek" :)
Fél év helyett mondjuk 1-2 hónap?!

[ Szerkesztve ]

(#7) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Gumik...
Legalább teszteltetek volna felfújható medencéket,gumikacsát és pils tipusú sereket.Áhh kreativitás szekrényben.
Most hogyan élem túl a szerdai matv fétisem kielégítése nélkűl? :DDD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) Qukac


Qukac
tag

Szerintem nem muszáj mindig tesztkészüléknek lennie.Lehetne beszélni op rendszerekről és egyéb telekommunikációs dolgokról.Én speciel nagyon élvezem az ilyen adásokat és vissza-vissza nézegetem mert nagyon jó gondolatok hangzanak el.

(#9) X-Master


X-Master
tag

Teszteljetek működőképes retró készülékeket!

Az én 6680-as Nokiám a mai napig kifogástalanul működik, akkuja is bírja 1 hétig, pedig még az eredeti van benne.

Vagy lehetne ember és telefonja teszt. Mindenki bemutatná a sajátját, és elmondaná, hogy miért olyan van neki, mit szeret benne, mit nem, hozzá fűződő élményekkel. De csak olyanok, akik legalább 1 éve használják.

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nosztalgia adás 2.0-át ;]

All→M8

(#11) dlaj


dlaj
őstag

Ha nincs tesztkészülék, akkor a következő napokban teszt sem lesz. Ez szomorú. :(((

(#12) LÁZ


LÁZ
addikt

a legjobb családban is megesik.. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#13) Dsert válasza X-Master (#9) üzenetére


Dsert
tag

Az utóbbi ötlet nekem is tetszik, támogatom ! :K

(#14) dr. Kind válasza dlaj (#11) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Dolgozunk az ügyön, olvasnivaló biztosan lesz ;) Holnap este pedig jön az új Galaxy, szóval nem lesz hiány izgalomban :)

(#15) callmeakos válasza dr. Kind (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És tényleg.
Na akkó holnapra szervezek magamnak egy adag popcont-t meg egy üveg colát ;] :DDD

All→M8

(#16) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Tényleg jó lenne egy beszélgetős,interaktív adás :)
Vagy egy ilyen jövőbe tekintgetős rész,hogy hova fejlődhet még a technológia,stb :DD

(#17) dr. Kind


dr. Kind
aktív tag

Mégis lesz adás, az Asus felajánlott egy Transformer Pad Infinity-t a műsorra.

(#18) Balázs1621 válasza dr. Kind (#17) üzenetére


Balázs1621
senior tag

:C :C

(#19) joey04 válasza Qukac (#8) üzenetére


joey04
titán

Látom, mégis lesz adás, de:

Pont ezt akartam beírni, hogy igazából már unalmas is a sok teszt, 1-1 érdekesebb készüléknél megnézem, de nem mind. Viszont van ezer és egy téma amiről lehet beszélni, akár csak a heti hírekről pl, amolyan "videocast" formában, stb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) gybazsi válasza dr. Kind (#17) üzenetére


gybazsi
senior tag

Biztos olvasták az oldalt, és kaptak a lehetőségen. :))

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#21) matteo_szg válasza gybazsi (#20) üzenetére


matteo_szg
őstag

ez pont így történt :)

jupiiii

(#22) Skyhunter válasza matteo_szg (#21) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nem ma lesz a Galaxy SIII bemutatása hivatalosan Londonban? Vki, vmi live-stream linket dobhatna...:)

(#23) callmeakos válasza Skyhunter (#22) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

holnap lesz :)

All→M8

(#24) Skyhunter válasza callmeakos (#23) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Baaaz, igazad van, május 3-at írtak.

(#25) #01696768 válasza Skyhunter (#24) üzenetére


#01696768
törölt tag

Tényleg, holnap arról nem akartok valami (élmény)beszámolót tartani? Letölteném a Silverlight-ot megint, esküszöm! :DDD Mondjuk biztos lesz olvasnivaló, de az nem ugyanaz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.