Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #03372544 válasza savoo (#100) üzenetére


#03372544
törölt tag

Hagyjuk már ezt a "hajlik, törik" témát.
Normál használat közben nem hiszem, hogy ez bekövetkezik.
Aki meg nem vigyáz rá képes bármit tönkretenni, gorilla glass meg erősített ház ide vagy oda.

(#102) RaveForce válasza savoo (#100) üzenetére


RaveForce
veterán

Porhanyós :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#103) vicze válasza MPite (#94) üzenetére


vicze
félisten

Ha a nagyobb modell nem kap, akkor a kisebb miért is kapjon? :U
Ebben legalább konzekvensek voltak.

@s3nsitivity: Ja hát a bullshit az megy. :(

@ujjobbagya: Az hogy gyakorlatilag 1 ponton megnyomva papírlapként csuklik össze a hiányzó merevítés miatt, ez mondjuk úgy elég vicces. A Moto X Force után minden nyafogás, csak kifogás.

[ Szerkesztve ]

(#104) RaveForce válasza vicze (#103) üzenetére


RaveForce
veterán

Pushable :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#105) s3nsitivity válasza vicze (#103) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Tudod, hogy nem rossz értelembe értettem. :D

Egyébként én nyomkodtam egyet a múltkoriban(nem kiállított darabot) és valahogy elég masszív tűnt. :K

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#106) vicze válasza s3nsitivity (#105) üzenetére


vicze
félisten

Ezt láttad?
Ahogy a i6 a 6P-nek is 1 gyenge pontja van, de ott eléggé fáj neki.

(#107) savoo válasza vicze (#106) üzenetére


savoo
addikt

Biztos prototípus volt. Vagy kiállítási darab.

;]

(#108) D4ni


D4ni
őstag

Hamár Kína, és nexus akkor kíváncsi lennék egy Xiaomi Nexusra. Ennyi X még nem volt egy készülékben :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#109) s3nsitivity válasza vicze (#106) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen láttam de a reakciókat is internet szerte Mondjuk ezt

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#110) vicze válasza s3nsitivity (#109) üzenetére


vicze
félisten

Igen, mint írtam 1 ponton gyenge csak és szinte csak ott, a csávó ebben egyszerűen nem azon az 1 ponton próbálja. Amit linkeltem már erre a reakció és dobozból veszi ki zsír újan.
Nem kell felfújni, csak létező probléma ahogy a i6-nak is létező problémája volt.

(#111) Blyan válasza vicze (#110) üzenetére


Blyan
félisten

Jól van na és ha most bemutatod neki, hogy ugyanilyen gyenge ponton törik az M9 akkor totális háborút fog hirdetni. :D [link]

De az tény, hogy az M9 sokkal masszívabb sőt annyira még a i6plust se lehetett meghajlítani.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#112) s3nsitivity válasza vicze (#110) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szimplán nem hiszek a csávó videóinak. :D
Nagyon úgy néz ki, hogy a másik is ugyan ott nyomja és mégis semmi

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#113) Silenzio válasza janeszgol (#85) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem tudhatod. Minden jel szerint a kínai hadsereg vezetésével van összefonódva a Huawei. Megkockáztatom a hadiipari tenderek és a hálózati fejlesztések megrendelései mellett a telefonos bevétele még így is eltörpül. Honnan tudhatnánk, mi a valódi prioritás? :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#114) WinstonWolf válasza Silenzio (#113) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Mi a prioritás? Hardver szinten benne van a backdoor a kínai kémeknek. Ennyi. De ezen senki nem lepődik meg...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#115) s3nsitivity válasza WinstonWolf (#114) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Sőt, ahogy ma hazafelé mentél a buszmegállóban a kalapos fószer egy orosz kém volt. :Y

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#116) vicze válasza Silenzio (#113) üzenetére


vicze
félisten

"Minden jel szerint a kínai hadsereg vezetésével van összefonódva a Huawei."
Huawei szimplán állami cég, nem értem mit kell ezen túlmisztifikálni. Annyi hogy az alapító volt katona, aki kutatási területen dolgozott, ennyi. A kínai állam meg azt csinál a háttérben amit akar.
Ha annyira a nagy gonosz lennének szimplán elnyomták volna a halálba a ZTE-t, hogy ne legyen magánszektoros konkurenciájuk.

Ha kritikus helyre kerülnek az eszközeik, minden forráskódot és dokumentációt ki kell adni, ahogy ezt ugyan úgy megkövetelik a kínaiak a US cégektől.
Van 2 tonna sérülékenység mindenben, hogy ne kelljen semmilyen backdoor semmihez.

(#117) #03372544 válasza WinstonWolf (#114) üzenetére


#03372544
törölt tag

Én annyira félek, hogy a kínai kémek lenyúlják az esküvői fotóimat, hogy inkább kitettem mindet a fácséra, természetesen nyilvános elérésűre állítva.

(#118) HaZse


HaZse
őstag

A telefon elölről jól néz ki, kivéve alul a hangszórókat. A hátulja is jól néz ki, kivéve a kamera résszel. Az szerintem bazárian néz ki, plusz az az üveg ott hátul elég hamar fog karcolódni esetleg repedni.

Bone123 még mindig sokat őzik az adásban.

Az adásban használt kamerát már ki kellene cserélni egy olyanra, ami nem fókuszál el. Szerintem egy kicsit zavaró.

Maga a telefon számomra nagy. Nagyon sajnálom, hogy a QI töltés kimaradt belőle, mert egy teljesen jó dolog az. (Tudom, fém a hátlap és ezért nincs QI töltés)

Elég furcsa, hogy a tesztben szereplő telefonon a rendszer 10GB-ot foglal. Sőt a rendszer is elég sokat fogyaszt a memóriából.

A kamera szerintem rosszabb, mint a Nexus 5-ben lévő. (Nincs benne OIS)

Az Amoled pozitív dolog a telefonban, viszont azt nem értem, hogy miért nincs benne fekete téma, mivel az Amoled-hez az való, mivel akkor a fogyasztás jóval kevesebb.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#119) SybenX válasza HaZse (#118) üzenetére


SybenX
őstag

A nexus 6p a most kapható telefonok közül az egyik,ha nem a legjobb kamerával rendelkezik,szóval a kamera az valóban jó lett.Max annyi a baja,hogy kicsit remeg a kép videózás közben az OIS hiánya miatt.

(#120) Plazmacucci válasza SybenX (#119) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mire alapozod? Mert tud felvenni 240 képkockáva? Vagy láttál képeket? Ha igen linkeld be kérlek mondjuk egy G4-el összehasonlítva.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#121) RaveForce válasza Plazmacucci (#120) üzenetére


RaveForce
veterán

sztem az effektíve nagy pixelméret lesz a válasz..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#122) enonlui


enonlui
tag

És a kávák akkorák mint az iPhone 5,5 col-nál? Mert akkornagyon csúnya.....

(#123) s3nsitivity válasza enonlui (#122) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az egész készülék kisebb mint az i6plus :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#124) enonlui


enonlui
tag

A West End-ben néztem a joy napokon és az. A káva miatt csunya lett. Bocs előre le lőttem a poént, aki esteleg nem tudta volna.

(#125) enonlui válasza s3nsitivity (#123) üzenetére


enonlui
tag

Nem azt akartam momdani hogy a készülék akkora. Hanem hogy olyan csúnyán néz ki mint az iPhone estében

(#126) SybenX válasza Plazmacucci (#120) üzenetére


SybenX
őstag

Az egész net tele van a tesztekkel:
[link]
[link]

(#127) kali válasza s3nsitivity (#123) üzenetére


kali
legenda

maga a készülék nem feltétlenül;

6p; 159.3 * 77.8 * 7.3 mm
6+; 158.1 * 77.8 * 7.1 mm

droid16; mindenkit azért nem tudtak meggyőzni róla, találni olyan teszteket, ahol nem a legjobb, csak a legjobbak között szerepel. (kellene bele az az ois...)

[ Szerkesztve ]

(#128) s3nsitivity válasza kali (#127) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Csak ebből nekem nem ez jött le. :D

(#124) enonlui Ha nagyobb a kijelző és kisebb a készülék akkor, hogy lenne ugyan akkora a káva? Erre próbáltam célozni.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#129) Sebestyen01 válasza Plazmacucci (#89) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Lehet erősen fogalmaztam, de akkor is hát mibe vannak egyesek, nem vár itt él szerintem senki nagy szakmaisagot csak egy kis eszet... :K

(#130) HaZse válasza SybenX (#126) üzenetére


HaZse
őstag

Mond, a második linken lévő szösszenetet nevezed tesztnek? Miért nem külföldi oldalakat linkelsz?

Amúgy én nem mondanám a legjobbnak. Ennél jobbak is vannak. Sőt azokban van OIS is. De tesztképeket, amit összehasonlítanak más jó képkészítő telefonnal, olyat nem linkeltél.

Mert addig ez csak a papíron lévő számok háborúja.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#131) SybenX válasza HaZse (#130) üzenetére


SybenX
őstag

Tessék kicsit önálló lenni és segítség nélkül rákeresni.Most fontosabb dolgom is van,mint veled vitatkozni.
Pár nap múlva magad is olvashatod a MA tesztet a kameráról és meglátod,hogy nem lesz rossz.

[ Szerkesztve ]

(#132) HaZse válasza SybenX (#131) üzenetére


HaZse
őstag

Nem azt mondom, hogy rossz a kamerája, hanem azt, hogy nem hiszem, hogy a mobilos képalkotásban ez lesz a No1, mert ahhoz - szerintem - kellene XEON és OIS is. No meg esetleg a veszteségmentes zoom is.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#133) akooos válasza HaZse (#132) üzenetére


akooos
veterán

Igen és egy 32x-es optikai zoom is, nem? ;]

A 6P kamerája az egyik legjobb mobilos kamera lett a DxOMark szerint is (Még egy DxOMark teszt: [link]). Sőt, szerintük veri a G4-et. Ők elég nívós tesztelők? :)

Egy önálló teszt képekkel: [link]

PhoneArena 6 telefonos összehasonlító tesztje :) Érdemes végignézni.

(#134) Ricardo válasza HaZse (#132) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nem azt mondom, hogy rossz a kamerája, hanem azt, hogy nem hiszem, hogy a mobilos képalkotásban ez lesz a No1,"

Nem így hangzott :U

"A kamera szerintem rosszabb, mint a Nexus 5-ben lévő. (Nincs benne OIS)"

[ Szerkesztve ]

(#135) SybenX válasza HaZse (#132) üzenetére


SybenX
őstag

Nem is mondtam,hogy a legjobb,hanem,hogy az egyik(a legjobb még a G4/S6/Z5) legjobb,de az N5 kamerájánál biztos,hogy jobb.

(#136) RaveForce válasza HaZse (#132) üzenetére


RaveForce
veterán

kellene XEON és OIS is

háát...az intel nem hiszem,h belemenne ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#137) vicze válasza RaveForce (#136) üzenetére


vicze
félisten

De ha Xeon van benne, akkor azzal bár lehet villantani. ;]

(Jó ez a topik...)

(#138) HaZse válasza RaveForce (#136) üzenetére


HaZse
őstag

B@sszus kimaradt az N betű. :W

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#139) daniel909


daniel909
addikt

Ez vagy z5?
Miert erzem hogy a z5 jobb azért.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#140) kortic


kortic
tag

Annyit ööö-zik a házigazda, erre játszottunk ivós játékot, 20 perc 2 sör és megálltunk, félve a következményektől :DD :DD :DDD :DDD

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#141) judas13 válasza Hendil (#90) üzenetére


judas13
addikt

Idegesîtő volt valóban meg az a sok őzés detto!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#142) Luck Dragon válasza daniel909 (#139) üzenetére

Inkább ez.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#143) atike válasza daniel909 (#139) üzenetére


atike
nagyúr

....nem jól érzed... Szerintem. :U

(#144) SybenX válasza daniel909 (#139) üzenetére


SybenX
őstag

Rosszul érzed.

(#145) RaveForce válasza daniel909 (#139) üzenetére


RaveForce
veterán

téves érzet lesz az :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#146) joey04 válasza daniel909 (#139) üzenetére


joey04
titán

Mert valamit belekevertek az italodba este.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#147) nLali válasza Hendil (#90) üzenetére


nLali
senior tag

Nem csak téged zavar. Én sem nézem meg azokat a videókat, amiben ez a srác megszólal. Szerintem remegőkezű beszédhibás embernek nem való ez a munka. Szakmailag kritikát nem fogalmaznék meg, mert a tartalmat nem tudom végignézni. Szerkesztőségben, vagy az oldal üzemeltetői között valakinek feltűnhetne, hogy ez így nem jó. És nem bántani akarom a srácot, de ez a videós meló nem az ő asztala. Logopédus nem szégyen. Lehet, hogy nem jó példa de nála még azt is értem, amit utcai zajban mond. Sajnos nem telefont tesztel. Szerintem az a titka, hogy kinyitja a száját, amikor beszél...

(#148) RaveForce válasza nLali (#147) üzenetére


RaveForce
veterán

Szerintem az a titka, hogy kinyitja a száját, amikor beszél...

made my day :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#150) daniel909


daniel909
addikt

Miert support lesz ra jobb kamera memória bővítés vízállósag????? Nem jobb? De legfőképp a kamera zavar ebben meg a kep stabilizáló nélkülözés

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#151) Sebestyen01 válasza nLali (#147) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Így is sokat fejlődött a kezdetekhez képest! Nem hiszem hogy pálcát kellene törni felette, örülni kellene hogy csinálja valaki a saját idejében INGYEN ezt a dolgot nem fikázni...

(#152) Danny365 válasza daniel909 (#150) üzenetére


Danny365
őstag

Akkor te vedd meg a z5-öt remélhetőleg azzal már vesszőket is lehet tenni a szavak közé no meg ha neked egyértelműen az tetszik akkor minek kérdezted egyáltalán????

(#153) atike válasza daniel909 (#150) üzenetére


atike
nagyúr

Neked tuti jobb. A nagyobb megapixel ezek szerint jobb kamerát jelent szerinted...

Nézd meg mind a PhoneArena, mind a User ratingot... :U

Nem rossz a Z5, nagyon nem az. De a 6P per pillanat elveri....

(#154) nLali válasza Sebestyen01 (#151) üzenetére


nLali
senior tag

Lehet, hogy sokat fejlődött. Nem is szeretnék pálcát törni felette. Ez egy jószándékú kritika volt. Egyáltalán nem számít, hogy mennyi pénzt kap a munkáért. Az az ő dolga, meg a főnökéé. Ha egy irodai munka lenne, aminek az a lényege, hogy "legyen kész", akkor oké. De mivel ez egy úgymond tévé adás, ezért a megjelenített tartalom is számít. Egyáltalán nem mellékes, hogy azt a bizonyos munkát hogyan végzik el.
Nem személyeskedés miatt, csak a példa kedvéért : Ha nézel egy filmet, amiben a színészi alakítás gyenge, vagy gagyik a helyszínek vagy akármi el van gagyizva..Úgy jössz ki a moziból, hogy "ennyire alulfizetett színész felett ne törjünk pálcát" vagy esetleg "sz@r volt a film" ? :U
Nagyon szeretem a Prohardver lapcsaládot. Olvasom rendszeresen X éve. Nem fröcsögni és Trollkodni járok ide. Egyszerűen csak szeretném, ha egy színvonalas lap maradna. Hosszútávon.
:R Egyébként köszönöm a tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#155) Blyan válasza daniel909 (#150) üzenetére


Blyan
félisten

Magunk közt szólva én is előbb venném a Z5-öt. :) Pedig nem vagyok egy Sony fan.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#156) akooos válasza daniel909 (#150) üzenetére


akooos
veterán

128 gigát hova szeretnél bővíteni? Vízállóságot a hajadra kenheted, ha beázik egy picit, ahogy a Z, Z2, Z3-nál is volt rá példa. Support? :DDD Ez a Google referencia telefonja, erre még Android Oreo is lesz ;]

A Sonyban sem a jól ismert és működő OIS van, hanem a Sony saját gyártmánya, a steadyshot. Mi az amihez ennyire kell a stabi? Persze, egyetértek abban, hogy kell a kamerába a stabilizátor, de nem halok bele, ha anélkülit veszek.

[ Szerkesztve ]

(#157) gulb válasza akooos (#156) üzenetére


gulb
senior tag

2 hete hasznalom a telefont.. ez most mindent visz! Nagyon sok telefont hasznaltam ( kivetel alma ).. most azt erzem hogy vegre egy profi keszuleket csinaltak a googliek.

OIS- nah igen setalva futva videot kesziteni csunya remegos lesz. ( ma jott kamera app frissites meg nem teszteltem) De oszinten szolva ilyen videokat en nem szoktam csinalni es nem is hianyzik.
A fotokat olyan jokat csinal, hogy AAAAAAA..
Nem hasonlitgatnam a sony samsung akarmihez mert ezt a nativ androidot nem erti meg senki csak aki ezt mar hasznalta. A szoftver tamogatas pedig mindent visz ezeken a keszulekeken..

(#158) G4bi89 válasza Sebestyen01 (#151) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ezt az ingyen dolgot magyarázd már meg légyszíves. (nem először látom tőled)
Létezik, hogy azt hiszed ingyen csináljak ezt a srácok szabadidejükben, mint egy hobbit?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#159) HaZse válasza Sebestyen01 (#151) üzenetére


HaZse
őstag

Honnan veszed, hogy ingyen csinálja? Szerintem meg pont nem. Szerintem ez egy állás, amit csinál és ezért cserébe fizetést kap.

A másik, hogy az elején sokkal rosszab volt a beszéde, de azért még mindig nem való hogy MATV-t vezessen. Számomra nagyon sok az ő-zés és a nem tervezett bemutató. Itt arra gondolok, hogy előre megtervezem az adás pontjait. Sajnos emiatt a videós tesztet nem tudtam megnézni.

És nem bántani akarom Bone123-at, hanem arra kérném, hogy gyakoroljon sokat és akkor jó lesz.

Amúgy a márciusi regisztrációddal sok tapasztalatod lehet.....

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#160) judas13 válasza nLali (#147) üzenetére


judas13
addikt

Már jószerivel az első naptól jönnek az ilyen és ehhez hasonló kritikák vele kapcsolatban amit most te is megfogalmaztál itt, de semmilyen válasz reakcióról, reagálásról nem tudok a témával kapcsolatosan még idáig.

Akkor tán minden rendben lehet, minden rendben is van itt. Nincs itt semmi látnivaló (tényleg nincs is nagyon).
A kérdésben esetleg lépni tudók a legteljesebb mértékben elégedettek lehetnek ezzel a hétről-hétre bekínált kínkeserves cöcögésekkel és őzésekkel tarkított magas minőségi előadással. Mert ha probléma lenne vele, akkor már rég változtattak volna rajta - gondolom.

...Őő és lehet, hogy nekik van őő igazuk....akinek meg ez a nívós, letisztult stílusú performansz -ki tudja milyen oknál fogva netán nem jön be - az bátran kapcsoljon majd át ha eljön azaz idő.

Úgy lesz!
Megtörtént.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.