Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) xperiasigi


xperiasigi
őstag

köszi az adást sziasztok jó utat :) :R

Iphone 6s

(#52) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Na errol jol lemaradtam...
sebaj, majd JuhTyukon megnezem...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#53) Pirosász


Pirosász
aktív tag

Remélem jön a Lumia720.Azt várom már.Ha úgy fog elhelyezkedni a WP8 palettán,mint a 710 a WP7-es lumiák közt,az lesz a következő telefonom.Remélem igazak a pletykák,és bemutatják,ill. lesz.

(#54) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

elég jól összeszedelőzködtetek technikai cuccokból (: Teljesen profi cuccnak hangzik, azért ez nagy dolog .

(#55)



őstag

Nem válaszolt az Ubuntu, Firefox? Nem mondtátok, hogy a lapcsalád több milliós látogatói bázissal rendelkezik? Kellett volna linkelni. Na mindegy. :))

Ami érdekelne, hogy konkrétan mit értenek a teljes kompatibilitás alatt az Ubuntu telefonok esetében. Jó lenne ott filmezni 4k-ban :D hogy minden részlet meglegyen. Gondolom OTG alap.

BlackBerry-ből ki kéne húzni, legalább körvonalakban, hogy milyen cuccok várhatók az idén tőlük. Egy tablet biztos. Esetleg pontosítani a Q10 specifikációját, mert nem akarom elhinni, hogy a kisebb kijelző ellenére kap erősebb GPU-t, ráadásul 1800mAh helyet 2200mAh-ról is olvastam. Az sem világos, miért akarják OMAP-al fragmentálni az optimalizálást.

Nem tudom kint lesznek-e az exNokiások, a Jola miatt. Itt az ár érdekelne, és konkrétan a OS rendszer felépítése tömbvázlat szerűen. Milyen Linuxra épül a kernel, miket futtat.

Még érdekesebb lenne a MeeGo-val összegyúrt Samsung féle Bada rendszer.

Gondolom az új rendszerek követik a BB elgondolását, és lehetőséget adnak a könnyebb droidos appok fordításához. Ezt is jó volna megtudni, ha az ember leteszi a voksát valamelyik mellett, akkor tudja mire számítson alkalmazások terén.

Várjuk a videó beszámolókat :R Lehetnének hosszabbak is.

[ Szerkesztve ]

(#56) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Jó utat és remélem hoztok idén valami megnyerhető csecsebecsét! :C

Az adásról lemaradtam, ki is ment a fejemből, hogy MWC lesz, youtubeon pótlom. :K

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#57) jacis


jacis
nagyúr

Jó utat Nektek. Hatalmas arcok vagytok (Vágási Feri) :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#58) Zsoltesz93


Zsoltesz93
tag

Erre várok már egy éve :D

"A marketing az az eszköz, amelyhez akkor nyúlunk, ha rossz a termékünk."

(#59) BiP


BiP
nagyúr

A blogban szereplő naptár fog frissülni? Az adásban elhangzott pár program, ami abban még nem szerepel.(gondolom azóta szerveztétek le.)

(#60) Bacs Mester


Bacs Mester
csendes tag

Samsungéknál a Note III még nem lesz bemutatva? :F :)

Cs.a.k. a Kézi!!!;)

(#61) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó utat! eseménydús napok lesznek.

A samsung prezentáció mikor lesz? Gondolom attól hogy az S IV külön lesz bemutatva még ott lesznek. A Motorola még mindig nem válaszolt? HTC? Ők is bemutatták a zászlóshajót, de azért (nem látom a őket sem a naptárban)ott lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#62) Ricardo válasza Ricardo (#61) üzenetére


Ricardo
félisten

Lejárt a szerkesztési idő.

Ha volt szó az adásban ezekről elnézést kérek, sajnos azt nem láttam. :(

(#63) atikó


atikó
őstag

Szeretnék tőletek kérni 1 dolgot, egy HTC szilikon karkötőt tudnátok szerezni, nagy vágyam, de nem tudtam beszerezni sehol sem. És ha majd nyomkorászátok a HTC One-t akkor nézzétek már meg hogy van e benne a régi tetszetős flip clock, és az időjárás widget az milyen benne.
köszi.
Jó utat!

(#64) Bog válasza (#55) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ubuntu válaszolt, meglátogatjuk őket.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#65) BiP válasza Ricardo (#61) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha jól emlékszem, kedd 11:30.(azaz fél12 :) )
Sorrendben mennek végig, könnyen megtalálható. (igaz, a blog-os naptárban még nem szerepelt, de a videóban elmondják)

(#66) Ricardo válasza BiP (#65) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi. Csak a naptár alapján kérdeztem, a videót majd este talán meg tudom nézni.

(#67) BiP válasza Ricardo (#61) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem is jegyzetelni kellett a hiányzó elemeket :)
Remélem majd lesz végleges naptár is elérhető formában majd.
Az MWC hivatalos oldalán nem bírok normálisan eligazodni.

[ Szerkesztve ]

(#68) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Pheke-t hogy-hogy itthon hagyjátok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.