Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PS4re kedden meg is veszem. :K

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Àtlagban 76 pont. Nem olyan rossz ez. Na holnap màr indítjuk is. Amennyire nem szeretem a Minecraft-ot, ezt annyira vàrom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nem az átlagot nézem, hanem azt látom hogy ez is megosztja majd a véleményeket.
Windows Central próbált volna 90 -nél kevesebb pontot adni. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Daelion


Daelion
őstag

Diablo 2 óta játszom ARPG játékokat de ezt a Minecraft 'stílust' valahogy nem bírom megemészteni. :N

(#5) Chalez válasza Daelion (#4) üzenetére


Chalez
őstag

Vajon lesz e konzol-PC crossplatform benne? A gyerek várja már mint a messiást, tolnánk kicsit co-op :F

(#6) Wesder válasza Chalez (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Eleinte csak local co-op lesz benne.
De érkezni fog a crossplatform tàmogatàs

Szerk.
Lesz benne online co-op, viszont szerintem eleinte csak egy platformon belül.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) konikan


konikan
aktív tag

Kelleni fog neki a Plus előfizetés Ps-en?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#8) #46774016


#46774016
törölt tag

Azt hittem, hogy pozitívabb lesz a fogadtatása...

(#9) Wesder válasza konikan (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Kelleni fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) konikan válasza konikan (#7) üzenetére


konikan
aktív tag

Közben meglett a válasz

"DO I NEED TO PAY A SUBSCRIPTION FEE (LIKE XBOX LIVE GOLD) TO PLAY ONLINE?
Online subscription fees are determined by the platform you play on. In order to play online multiplayer you will need an active Xbox Live Gold or Xbox Game Pass Ultimate subscription for Xbox One, a Nintendo Switch Online subscription for Nintendo Switch, or a PlayStation®Plus subscription on PlayStation™ 4. There are no subscription fees for playing on Windows."

szerk.:
(#9) wesder
Ahogy megírtam, akkor láttam a válaszod.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#11) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Azt hittem egy komolyabb dungeon crawlert kapunk, de ez inkább a gyerekeknek szól. Lego helyett/mellett jó lesz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Chalez válasza Wesder (#6) üzenetére


Chalez
őstag

Na mindegy, van úgy is egy tonna haverja, majd azokkal tolják... sőt a szomszéd kissrác is most kapott Xbox-ot, meg lesz a csapat hamar

(#13) Wesder válasza Chalez (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Ha van otthon box+PC szerintem menni fog mert egy platform.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Chalez válasza Wesder (#13) üzenetére


Chalez
őstag

Van ám, ment is a Minecraft co-op és a Fortnite is, az asszony majdnem elköltözött, a gyerek a szobájában ordibál, én meg a gépnél a nappaliban :DDD

(#15) Wesder válasza Chalez (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor egy próbàt megérhet.

Màs.
Boxon màr holnap 22:00-kor indítható lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) ProEvoFan válasza Chalez (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha jön a cross play, akkor mi is megvesszük majd PCre és mehet hárman a csapatás.
Minecraft megvan PC/PS4/androidra, szóval a Dungeon sem maradhat ki. :)

(#17) Chalez válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


Chalez
őstag

Hogy érted, hogy hárman? Csatlakoznál a 8 évesekhez, vagy nálad is van gyerek? Vagy mi? :DDD

(#18) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

90? Mi más mint windows central :C

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem gondoltam, hogy ennyi embert erdekel ez a jatek. A PCGuru is lehozta a tesztet. A par oras single nem tetszik.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#20) _flamer


_flamer
aktív tag

Ha lesz rá mód a jövőben mindenképp kipróbálom.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#21) Wesder válasza _flamer (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk holnap 10-től PC-n vagy Boxon GamePass-szal? Esetleg PS-en?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) ProEvoFan válasza janeszgol (#19) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Belenéztem a The VR streambe.
Nem rossz ez, a hangulat nagyon ott van a szeren.A srácok is dicsérték, igaz ők csak pár órát játszottak vele.
DLCk is jönnek hozzá.A térképen van két nagy világ szürkén hagyva.

(#23) Chalez válasza Wesder (#15) üzenetére


Chalez
őstag

Nem lett boxon sem elindítható tegnap, a gyerek már kétségbe van esve, mert de 10 után kezdődik a "home suli" :DDD

(#24) Wesder válasza Chalez (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Igen. Skywalker szólt hogy ne vàrjam, mert mindenhol ma 10-kor indítható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) Chalez válasza Wesder (#24) üzenetére


Chalez
őstag

Próbaképp belenéztem, egész tűrhető. A gyerek már nyomja ezerrel, ahogy néztem egyelőre nem tudunk egymáshoz csatlakozni...

(#26) Wesder válasza Chalez (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnàlom. Akkor marad a local co-op egy darabig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) #20411392


#20411392
törölt tag

Játszottam vele 1 órácskát. Tetszik és el is lennék vele, de annyira nem jó, hogy azt a napi ~1-2 magamra szánt órámat rászánjam ezentúl.

Szóval marad a várakozás a LoU 2-re és a Tushimára.

[ Szerkesztve ]

(#28) Chalez válasza #20411392 (#27) üzenetére


Chalez
őstag

Sztem jópofa, én tolom, hasonlít a Diablóra, az meg nagy kedvenc :)

(#29) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Join session failure: Sorry, the Minecraft Dungeons service is not currently available. Please try again later.

Azért így a megjelenés napjának legvégén a teljes online co-op hiánya vérciki. Kiadtak egy teszteletlen bétát alulméretezett szerverparkkal. Akadozik 2k-ban, jobban pörgeti a 1080Ti-t mind egy AC Odyssey. Remek látlelet napjaink 0 day játékélményéről. Már csak egy 3GB-os 0 day patch hiányzik a 2GB-os játékhoz. :(((

A lányom nagyon várta azt, hogy együtt játszhassunk (nem osztott képernyőn!), de ez így használhatatlan.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#30) Wesder válasza MoVieFaN (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Shared screen illetve platformonként kell mennie az online co-op-nak. 2 PC-vel próbàltàtok? Vicces ezt ollvasni hogy pörgeti a 1080Ti-t, miközben az én X-em kussban végzi a dolgàt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) MoVieFaN válasza Wesder (#30) üzenetére


MoVieFaN
tag

Persze, két PC-n próbáltuk. Sehol nem találtam utalást, hogy ne lehetne platformon belül 0-day játszani. Azt tudom, hogy a cross-platform később jön csak:

DOES THE GAME HAVE ONLINE AND LOCAL MULTIPLAYER?
Minecraft Dungeons features online and local play for up to four players co-operatively. The difficulty, enemy count, and the loot will adapt based on the number of players in each session to consistently provide a fun, rewarding experience.
At launch, local co-op and online multiplayer cannot be played simultaneously.

DOES MINECRAFT DUNGEONS SUPPORT CROSS-PLATFORM SAVES AND MULTIPLAYER?
At launch you´ll be able to play online multiplayer with players on the same platform. Our goal is to let everyone play together regardless of platform, and we’re looking forward to enabling cross-platform play in a future free game update. Save files and game progress do not transfer across platforms.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#32) Wesder válasza MoVieFaN (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt akkor ez ciki, nem is kicsit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) elder troll


elder troll
senior tag

Első körben tetszik a játék, nem sok pc-n kontrollerrel játszható diablo klón van a piacon.
Még csak ismerkedek a "skill"rendszerrel, nem tűnik túl bonyolultnak.

(#29) MoVieFaN
Mennyi fps-sel megy?
Nálam driverből le van korlátozva 75 alá az fps freesync miatt, és nem meglepő módon meg se nyikkan a gép.

[ Szerkesztve ]

(#34) ProEvoFan válasza MoVieFaN (#29) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PCn osztott képernyő van?Biztos ez? Én úgy tudom hogy konzolon nem, szóval akkor PCn miért is?

(#35) elder troll válasza ProEvoFan (#34) üzenetére


elder troll
senior tag

Nem osztott képernyős, egy képen vagytok ketten.
kép

(#36) Chalez válasza MoVieFaN (#29) üzenetére


Chalez
őstag

Érdekes, nekem 5700XT 144Hz-en 144 fps-el viszi, alig dolgozik a vga :U

(#37) Wesder válasza ProEvoFan (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Sharescreen van. Teljesen jó, mint a Lego jàtékokban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) Wesder


Wesder
félisten

Most vettem észre hogy a pàlyàt és a feladatokat mindig indítàskor generàlja. Én azt hittem csinàltak 8 pàlyàt és szevasz. Így nem is olyan rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) Chalez


Chalez
őstag

A főboss (gondolom) egy utolsó &@€@&˘4 rohadék, kissé eltúlozták az erejét és a skilljeit :(((

(#40) Wesder válasza Chalez (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem nem respawnom mire odaértem, és lerakott 10 íjjàszt, hàt mit ne mondjak anyàztam rendesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) Chalez válasza Wesder (#40) üzenetére


Chalez
őstag

:DDD az még nem a fő

(#42) Wesder válasza Chalez (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Ràjöttem. Simàn szétlőttem Crossbow-val. :F Igaz Legendary volt. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) MoVieFaN válasza elder troll (#33) üzenetére


MoVieFaN
tag

1440p@144 g-sync - 144-re korlátozva.
Ma jött egy "nvidia day-1" driver, benne a Minecraft Dungeons profil, azzal normalizálódott a helyzet. Most már átlag 65% terheli a GPU-t maxon. Lányomnak Radeon 5500 XT van, neki ez a rész tegnap is rendben volt.

Ma este ismét rápróbáltunk a PC online co-op-ra, most már javították, működik. Bár az egyik pálya végén megint kidobott minket a szerver, de szerencsére a loot meglett következő csatlakozásnál.

[ Szerkesztve ]

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.