Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Túl gyorsan adja ki a Google a nagy frissítéseit. Nagyobb erőforrást és időt kellene fordítania a meglévők optimalizációjára és a bugmentesítésére.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) droid1783 válasza Kékes525 (#1) üzenetére


droid1783
tag

Nagyon jo a kitkat,en azt hasznalom.jobban tettszik,lollin a statusbar nagyon ellett cseszve meg 1-2 dolog.

(#3) Wesder válasza Kékes525 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Évente jön mint az IOS, csak itt van 25.000 féle teló, abból kb 40% samu (így ők tolhatnàk a mutatókat) ellenben alma fronton csak 6. Így ott nem csoda a 66% IOS9.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Kékes525 válasza droid1783 (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyetértek, ezért is várom az M-et.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Essünk túl a szokásos körökön: LOL ez nulla, bezzeg az iOS meg a WP, amúgy is alig fejlesztettek és szar is, stb... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Plazmacucci válasza Csapoati (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

meg a WP,

Te ilyet mikor hallottál? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) embe


embe
nagyúr

Persze, hogy lassan terjednek el az új rendszerek. A gyártók érdeke nem a frissítés, hanem az hogy vegyél új telefont, új rendszerrel.
Tiszta szégyen, hogy a Samu S5-höz - tavalyi csúcs modell - még mindig csak 5.0 van.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8) Narxis


Narxis
nagyúr

Én törvényileg kötelezném a gyártókat a frissítésre, ebben léphetne az EU.

Thanos was right.

(#9) Csapoati válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát ott szinte mindegyik telefon megkapja a 10-et, nem? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Wesder válasza Narxis (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Maximum kötelező szoftvertàmogatàst írhatnànak elő törvényileg, de akk meg az lesz hogy EU kimarad a szóràsból, mert nem érné meg. Főleg a samunak az évi 60 telefonjàval ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Gainka válasza embe (#7) üzenetére


Gainka
őstag

Na ez az, Pl most nézegetem a galaxy a5-öt, majd 100 rugó, de azt verebelik a csiripek hogy nem jön rá az M.
Tavalyi telefon, az M pár honap mulva jön, akkor most mit vegyek vagy mi legyen, 2-3 évre tervezek telefont venni, de 2 hónap múlva elavult lesz (rendszerileg) a 100 000 forintos telefonom :DDD

Szerk:
Most ugy néz ki aa helyzet hogy a Samsungnak nincs olyan középkategóriás telefonja amire jönne az új rendszer és itt a karácsony. És csodálkozunk hogy a torta nagy részét a régi rendszerek teszik ki :D

[ Szerkesztve ]

(#12) embe válasza Csapoati (#9) üzenetére


embe
nagyúr

Ez az ígéret. Persze ott is mondták, hogy kell a min. 8Gb tárhely.
Nekem tavasszal volt Lumia930. Megmartam magam, amikor a frissítési tervben nem szerepelt ez a teló - az olcsóbbak igen - mert valami hardveres ütközés volt. Akkor legalábbis még igen, azóta tudtommal megoldották.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#13) Lord Sidious válasza Wesder (#3) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

iOS fromton 8 telo (19 model) 9 tablet (26 model) 2 iPod model kap frissitest. (iOS 9.2-t) Szal ott sem ossz. vissz. 6 telo van, de ertem a lenyeget, annak amit irtal. :)

(#14) Wesder válasza Lord Sidious (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt akkor annyi, de ez meg egy ekkora vàllalatnak meg sem kottyan. Nem kötekedni/flame-elni akartam. Kezeljük helyén a dolgokat :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Gingerbread + Froyo 4%. Ki az isten használja ezeket? :U

(#16) Plazmacucci válasza Csapoati (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen az lehet, de az alig fejlesztették és szar is inkább arra igaz :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) embe válasza Lacee1986 (#15) üzenetére


embe
nagyúr

Akik csak telefonálásra használnak egy telót. És éppen ezt kapták meg a gyerektől mint levetett telót. Vagy a GSM boltban ezt sózták rájuk, mint olcsó "okos" telót.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) bolondember válasza Lacee1986 (#15) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Kollégám és a ZTE Skate, pölö? :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19) embe válasza bolondember (#18) üzenetére


embe
nagyúr

"Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy..." ezen az aláíráson mindig röhögök ha meglátom. :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#20) DjFlanker válasza Lacee1986 (#15) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Froyo jelen, bírja még a Defy, de már terveben van a csere :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#21) Dilikutya válasza embe (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vagy ez a telefonjuk van 5 éve... vagy csak nem frissítettek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Wesder válasza DjFlanker (#20) üzenetére


Wesder
félisten

OT985 GB 2.3.6-tal van még itthon. Mp3-nak tökéletes :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) berek21 válasza Lacee1986 (#15) üzenetére


berek21
senior tag

Xperia x8, 2 db jelen! :)

LG Velvet eladó!

(#24) Csapoati válasza Lacee1986 (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tavaly még láttam nem egy helyen Galaxy Y-t meg minit újonnan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) zombinyul válasza Kékes525 (#1) üzenetére


zombinyul
addikt

Van a piacon par eszkoz ami bugmentes, es rohadt jol optimalizalt. :) De nagy altalanossagba nem jellemzo (plane Samueknal), ezt alairom.

embe: ciki az is, hogy a Huawei P8, mint idei flagshipje a Huaweinek is 5.0-an all. Mindig nezem Asszonynak kapott-e frissitest, de sehol semmi... A G4-et meg mar nyaron 5.1-gyel vettem, a tabletom meg tavasszal mar 5.0-an allt. Nem mindegy.

Csapoati: nem mindegyik, csak a nagytobbseguk. Van par ami kimarad a szorasbol.

Lacee1986: sogornom a mai napig egy Vodafone 845-ot hasznal. 2.1-gyel. Mar Play aruhazba se lephet be vele. :D De meg birja. Hugomnak Galaxy Mini van, 2.3, neki karacsonyra tervezunk uj telefont venni (Ace 4-et vagy hasonlot, mert szamomra valami erthetetlen oknal fogva ragaszkodik a csamcsunghoz. Mondjuk a Minije is szep kort megelt :D). De tudnek meg peldakot felhozni. Egesz sokan regi Droidokat hasznalnak, amik meg a maguk idejeben se elveztek tul jo tamogatottsagot.

Lenyeg, hogy maradektalanul elegedett vagyok a jelenlegi 5.1-gyel, de kicsit varom hogy en is a 6-os Droid szeletet erositsem, mert baromi sok jot olvastam rola. Kivancsian varom mit hoznak ki belole Eldzsiek (bar azonnal valoszinu nem frissitek majd, ez az 5.1 tenyleg tokeletesen van optimalizalva, 6-nal is varok majd kicsot mig kiforrja magat). :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#26) Dilikutya válasza Csapoati (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Galaxy S Advance-t pedig még most is árulják, bár lehet, hogy azokon már 4.x van, de gyárilag az is 2.3-al jött ki, mi tavaly szolgáltatótól még kaptunk olyan példányt, amin 2.3 volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) Csapoati válasza zombinyul (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ace 4-et nyugodtan vehettek, anyámnál egy éve van és marha jó telefon. Nyilván tudni kell a korlátait (854x480..., de amoled). :)

Dilikutya: Na ezen meglepődtem, az is valami 3 éves cucc.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) bolondember válasza embe (#19) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudományosan bizonyított tény!!!!4!! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29) embe válasza bolondember (#28) üzenetére


embe
nagyúr

:DD :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#30) Dilikutya válasza Csapoati (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

Samsung Galaxy S Advance fehér a Telenornál

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) Wesder válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Hülyék ezek? :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) embe válasza zombinyul (#25) üzenetére


embe
nagyúr

Igen az LG belehúzott most. De Lengyelországban és most már Dél-koreában is kiadták rá a 6.0-t tudtommal.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33) Kékes525 válasza zombinyul (#25) üzenetére


Kékes525
félisten

Én a Samut használom, az S6-ot.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#34) janeszgol válasza Dilikutya (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

A Galaxy S Advance-ban két dolog van, ami jó: 1, Amoled és 2, kamera. Utóbbit több, ma kapható készülék is megirigyelheti kb 60 ezerig. Pláne a kínai belpiacos márkák, amik törnek be az EU-ba.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Robertoq válasza Wesder (#3) üzenetére


Robertoq
őstag

De nem csak ez a lényeg, hanem hogy az iPhone/iPad csúcs eszközök, így ott joggal elvárt az, hogy még pár év múlva is megkapja az aktuális OS-t, míg androidnál egy középkategória és alatta szinten nem, így össze se lehet hasonlítani. Megnéznék egy olyan statot, hogy az androidos csúcstelókat nézve hogy állna ez a százalék.

(#36) Wesder válasza Robertoq (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, ez is egy szempont

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Dilikutya válasza janeszgol (#34) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyiket sem vitatom, de maga a készülék drága jelenlegi árában. Amúgy nem rossz, ismerem, egyszer terepre térerőt mérni ilyet vittem (nem telekommunikációs cégnél dolgozom, csak szolgáltatót váltottunk), teljesen jó, bár a 768 Mb RAM kicsit karcsú ma már, de pl. céges telefonnak vállalható.
Kínai lomot semmi pénzért nem vennék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) Csapoati válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

37,5 ezerért a hülyének is megéri. Igaz, csak neki. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) janeszgol válasza Dilikutya (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánat félre érthető voltam. Tehát az a kettő pont (kijelző és kamera) kiváló, továbbá erősebb antennák vannak benne és kész ennyi. Ma már nem ér pénzt az elavult gyári szoftvere miatt.
Akinek mégis tetszik (elég sok rom van rá), az 10-ért már meg tudja venni, annyit ér még.

(Elég sok MTK MT 6572-es, fél giga ramos telefont látok még a boltokban 20 ezer környékén függetlenül. Azoknál jobb. Alcatel Pop C3, Navon Mizu M402, Beex csodák, ilyesmik. Illetve tízezerért Voda Smart First. Ezeknek a közös jellemzőjük a vacak képernyő, vacak kamerával, 4 giga flash-sel, vacak kidolgozással.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) edward2 válasza droid1783 (#2) üzenetére


edward2
addikt

Ámen. Én is KK-n nyomom pedig lenne lollipop frissítés.

(#41) kengyel


kengyel
nagyúr

Ott van minden negyedik telefonon, de milyen " állapotban " :)

kengyel

(#42) zombinyul válasza embe (#32) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen, mar onmaguk arnyekanak se mondhatok. En nagyon elegedett vagyok a hozzaallasukkal (plane hogy ugy fest, meg a G2 is megkapja a 6.0-at).

Kékes525: most erre mondanam szivem szerint hogy reszvetem... :D

Az S Advancehoz hozzaszolva: ezen a linken tenyleg horror aron kaphato. Regi, elavult, en 20-at nem adnek erte... Borzaszto beegos a kijelzoje (kisfonokomnek az van, a multkor mutatta hogy osszefosta magat rajta a Droid, haat... Meg azt hittem a tobb mint 2 eves 800-am kijelzoje van csunyan beegve, de az a Samuhoz kepedt (ami masfel eves sincs) semmi :D). De a maga idejeben Samsunghoz kepest korrekt kis telefon volt, az teny.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#43) Kékes525 válasza zombinyul (#42) üzenetére


Kékes525
félisten

Ennek ellenére meg vagyok elégedve vele. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44) zombinyul válasza Kékes525 (#43) üzenetére


zombinyul
addikt

Az a lenyeg. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#45) johnny500 válasza Gainka (#11) üzenetére


johnny500
tag

Csak Samsung jöhet szóba? 100 körül vagy egy kicsit többért már LG G3-at is vehetsz. Sony? Huawei? Honor?

(#46) TTTotya válasza Lacee1986 (#15) üzenetére


TTTotya
senior tag

Fateromnak van egy megörökölt Samsung Galaxy Mini 832Mhz-je Gb-vel, meg még nálunk is van egy Motorola Milestone 1-es :Y MIUI- val, szintén Gb-n tartalék telefonnak eltéve, mert annyira király készülék volt, hogy sajnáltuk kidobni. :D :DD :))

(#47) Lirion válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Lirion
addikt

Nem tudom, erre az ajánlatra hogy a csudába sikerült ráakadnod, de már a mytariff s csomagban is ingyen viheted az s advance-t, a legolcsóbb csomagban meg egy 20asba kerül.

(#34) janeszgol
A kamera részével nem tudok egyetérteni, használtam egy évig, de valami borzalom, amiket produkált. Volt rajta gb, aztán jb és a végén cm-mel használtam, de mindegyik rendszerrel gány képeket készített, a kínai "csodám" (thl w200) fele annyi pénzért klasszisokkal jobb fotókat lőtt.

(#39) janeszgol
Ma már nem ér pénzt vs. 10-ért már meg tudja venni, annyit ér még
Akkor most milyen véleményen is vagy? ;]

(#2) droid1783
+1
Én kipróbáltam, használtam pár hónapig a lollit, de nem tudtam vele megbarátkozni, ment vissza a KK.

[ Szerkesztve ]

(#48) rbertkrl válasza embe (#12) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Ilyenről konkrétan szó sem volt...

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#49) embe válasza rbertkrl (#48) üzenetére


embe
nagyúr

Milyenről? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#50) Grodd válasza Robertoq (#35) üzenetére


Grodd
tag

Droidos csúcsteló fronton igen szarul. Csúcsteló Galaxy S3-am másfél év után el lett szépen felejtve, utolsó hivatalos update a jelly bean 4.1.3 volt, a vas kiadása után 18 hónappal, azóta cyanogenmod. Érdekes, Windows fronton a legalsó kategóriás telók is megkapják az update et még 3-4 év után is. Nem csak a prémium kategóriás Lumia 9xx-ek vagy Apple fronton az iPhone ok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.