Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

szép új világ :D nextgen=fullhádésított lastgen + bejáratott címek folytatásai.

(#2) Pipiripi válasza gianni85 (#1) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Nekem speciel egyikkel sincs bajom, ha igényes, jó minőségű a termék. Sok cím van, amivel nem játszottam a régi gépen, de az új most nagyon pörög, szal jöhet bármi :)

(#3) gianni85 válasza Pipiripi (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Kulcsszó: ha igényes, jó minőségű
én sajnos személyes tapasztalat alapján azt veszem észre hogy azok a sorozatok amelyek már megéltek kb 3 részt, minőségben kezdenek romlani :(

(#4) Gertrius
illetve ezért nincs 3. rész. Rejtély megoldva :D

[ Szerkesztve ]

(#4) nonsen5e válasza gianni85 (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Akkor ezért nem romlott a Half-Life minősége. :D:D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) xtremez


xtremez
aktív tag

Remélem akkor a pc-s verzió max beállításoknak megfelelő verziót adják ki gépekre natív 1080p 60 fps-el :DDD :D

(#6) mrterminator válasza gianni85 (#1) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Mennyire igaz, és itt jön ki igazán hogy a "Next-Gen" mennyire későn jött...azaz a régiek húzták több ideig a kelleténél. De szerintem nem ártott, végtelenségig megtanultak optimalizálni a fejlesztők legalább(konzolra), még ha már frame rate problémák tömkelege is volt.

(#7) xenom0rph válasza nonsen5e (#4) üzenetére


xenom0rph
őstag

:DDD

halahala

(#8) mentoloshypo válasza gianni85 (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

PS3-on 1080p-ben fut a Last Light, szóval nem igazán értem mit "hádésítanak" még jobban rajta, a motor is ugyanaz szóval ez is csak a szokásos rókabőr...
Megvan lemezesen meg digitálisan is (Plus miatt) szóval köszöntem de én nem kérek belőle... :DDD

(#9) mrterminator válasza mentoloshypo (#8) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Olyan PS3 nekem is kell amilyen neked van :D ha Natív FullHD-ba nyomja, kb Én még csak a főmenüt láttam azon FullHD-ba

(#10) tDr1v3r válasza mentoloshypo (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

1152x640 lesz az az 1080p.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) Def26 válasza gianni85 (#1) üzenetére


Def26
félisten

Hehe. Tudod 1080p csak ps4. Xbox one csak 792p vagy miféle korcs. :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) mentoloshypo válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

A monitorom csak ennyi információt közölt velem, én kérek elnézést!
A következő játéknál bizisten össze számolom a pixeleket. :P

(#13) mentoloshypo válasza Def26 (#11) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ha XboxOne-on valami nem full HD-ba jön ki (ami ugye a játékok többsége, legyen az multiplatform és a nagy nagy exkluzív Titanfall) akkor érdekes módon hirtelen háttérbe szorulnak a pixelek és "hát nem is a felbontás számít igazából" szöveg jön, nem tudom észre vetted-e már. ;)
Bezzeg fordított esetben (ami jelzem még nem fordult elő) jönne a "hát mi ez a fos, még a 1080p-t sem bírja?" ;]

(#14) Freiherr


Freiherr
őstag

Konzolon tolni a Metro-t?Ez gyalázat.;)

XXX

(#15) gyuribácsi88 válasza Freiherr (#14) üzenetére

Toltam volna én pc-n, ha optimalizálva lett volna, mert míg minden elfutott ultrán, ez a romhalmaz szaggatott médium-on is, szóval ja inkább majd ps4-en bepróbálom. Már feltéve ha 30$ lesz, mert hát azért egy ránc felvarrott játékért finoman szólva is csak egy bolond ad ki 18K-t. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#16) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére


gianni85
veterán

Ha úgy nézed, itt 18e 2db játék az összes dlc vel. Úgy már annyira nem vészes.

(#17) dergander válasza gyuribácsi88 (#15) üzenetére


dergander
addikt

Hatalmas vicc volt PCn a metro sorozat,ha mindent maxra rakok,akkor meghal a gépem,ha csak az ssao kikapcsolom nyerek vele 60fpst. Pedig annyira nem dobja meg a vizuális élményt az ssao

(#18) mad1 válasza dergander (#17) üzenetére


mad1
veterán

Most tolom a metro last lightot,es a 4 . peccs utan mar dupla olyan gyors.Ati kartyakon foleg

Errol jutott eszembe 1 ironikus dolog,hogy egyik konzolba sincs nvidia,mikozben a jatek erossen orientalt "volt" ra.
Eleg vicces szamomra , hogyha ps4 en teljes pompajaban jatszhato lesz majd ;]

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.