Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sputnick


sputnick
tag

Helyes, a webos-ért nagy kár lett volna.

Think.

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez aztán a 180 fokos fordulat, de szerintem mind a PC üzletág, mind a WebOS megtartása helyes döntés. Még ha kevés is a nyereség rajta, de legalább több lábon áll a cég.

<< Heimdal >>

(#3) zoltanz válasza Retekegér (#2) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Egyenlőre csak gondolkoznak a WebOS folytatásán, de sztem elég optimistán, talán lesz belőle valami. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4) qse2rgz5


qse2rgz5
csendes tag

Na nyugi van végre. Fel sem foghatom, hogy fordulhattak meg ekkora őrültségek az előd fejében. (jó, van egy sejtésem, hogy kapott érte egy akkora összeget az Appletől és társaitól, hogy élete végéig naponta meg tud venni egy FXX Ferrarit...)

(#5) Tim82


Tim82
nagyúr

Oké, én tökre örülök, de akkor az előző igazgató lépéseinek mi értelme volt? Mintha a HP felsővezetői az utóbbi időben nem igazán a ráció, hanem az aktuális csillagegyütállás és szélirány, valamint madárbelekből, mint jósjelekből levont következtetések alapján határoznák meg a cég jövőbeli irányvonalát. Csak épp Whitman asztrológusai és jósai épp mást mondanak, mint Apotheker-éi. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6) remington2 válasza Tim82 (#5) üzenetére


remington2
senior tag

Meg a bizalom is elveszett . . . de a lényeg, hogy folytatják. Tegnap meg még kivonultak.

És ha holnap átállnak befőttesüvegek gyártására? Mekkora hitele van így az egész cégnek :(

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Ha most nem szervezik ki s nem állnak le a fejlesztéssel milyen jól jártak akik olcsón vettek HP cuccokat :D

(#8) zoltanz válasza ftc (#7) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nahát igen. ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9) Napfénysüti

Szerintem jó döntés de tényleg érdekes hogy Apotheker miért akarta eladni. :F

Més que un club!

(#10) rog75


rog75
tag

Vajon hany komoly tendert veszitettek el ez ido alatt :U

(#11) hettaki


hettaki
tag

Kellett ez a Nő ide, végre valaki jól döntött. Nagyon örülök. Akkor nyugodtan gyűjtök tovább a ProBook 5330m-re, vagy ha lesz az 5340m-re.

Végre... :)

szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

(#12) lezso6 válasza Retekegér (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, ez egy igazi 360 fokos fordulat volt. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) Fooler89 válasza lezso6 (#12) üzenetére


Fooler89
őstag

Esküszöm én is ezt akartam írni.

Hihetetlen, hogy 1 hónapon belül ekkora dologgal csak így dobáloznak,
jövő héten az intel nem fog procit gyártani, az apple meg peach-re vált.

[ Szerkesztve ]

(#14) =Mentor= válasza Fooler89 (#13) üzenetére


=Mentor=
őstag

Mi ebben a hihetetlen? Apotheker elődjét (aki mellesleg sikerre vitte a céget) egy szerelmi affér miatt rúgták ki. Időközben rájöttek a HP-nál, hogy Apotheker csak a csőd felé viszi a céget, a jéghegy csúcsa volt a PC üzletág eladásának ötlete, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy megváltak tőle.

[ Szerkesztve ]

(#15) Fooler89 válasza =Mentor= (#14) üzenetére


Fooler89
őstag

Azt, hogy valaki ilyen irányba elmozdítsa a céget. Nem kérdezte meg tőle senki, hogy ezt mégis hogy? Ez a szerelmi balhés történet meg olyan piti dolog ezek az óriási pénzekhez képest. Értem, ki kell rúgni, de ez egy céget elviszi a rossz irányba még ha az egy HP is az számomra elég szomorulatos dolog

[ Szerkesztve ]

(#16) zoltanz válasza lezso6 (#12) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen, de elöször volt egy 180 fokos, amikor hátatfordítottak a PC -nek. :U
Amúgy én nem csodálkozom, játékokban ugyan ez megy: PC -t dobjuk csak konzol, aztán fordúl..

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#17) vanye válasza Napfénysüti (#9) üzenetére


vanye
senior tag

"Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker." ;] :DDD

Stern des Südens!

(#18) MacCaine


MacCaine
őstag

Apotheker tuti shortolta a HPQ-t. ;]

(#19) remington2


remington2
senior tag

Azóta lassan vége a hosszú hétvégének, nem gondolták meg magukat, és mégis hagyják a pc-bizniszt?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#20) Tim82 válasza remington2 (#19) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne adj nekik ötleteket. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21) hettaki válasza Tim82 (#20) üzenetére


hettaki
tag

+ 1 :)

szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

(#22) ixtom válasza vanye (#17) üzenetére


ixtom
tag

Ugyanez Mucsi Zolltán verzióban: [link] :DDD

(#23) vanye válasza ixtom (#22) üzenetére


vanye
senior tag

:DD

Stern des Südens!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.