Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nubreed


nubreed
veterán

Tudta, hogy kit kell megvenni kilóra, hogy így határozzanak. Úgy, hogy ezen nincs is mit csodálkozni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2) Syl válasza nubreed (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha 36 millió volt az elnök bizalmasának, akkor pár millió jutott a bíró bizalmasának is ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) cheatergs


cheatergs
senior tag

Dél-Korea összeomlana, ha megszüntetnék a korrupciót. ;]

Ha az alelnök a vezér, akkor az elnök...?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#4) dajkopali válasza cheatergs (#3) üzenetére


dajkopali
addikt

ez a sajátos családi tulajdonosi szerkezetből adódik - kicsit olyan, mint egyes kommunista kormányoknál: vannak ugyan magasabbnak számító beosztások a vállalatnál, de a tényleges irányító Lee alelnök

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) 7s26c válasza dajkopali (#4) üzenetére


7s26c
senior tag

talán bele is van kényszerülve...a részvényesek is egyre nagyobb profitot várnak, a saját pozícióját is erősítenie kell. persze ez nem mentség.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#6) nubreed válasza 7s26c (#5) üzenetére


nubreed
veterán

Valószínűleg ez is. De az ilyen rendszerek előbb utóbb összeomlanak.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#7) 7s26c válasza nubreed (#6) üzenetére


7s26c
senior tag

nekem túl nyomulós az üzletpolitikájuk. lassan ha valaki tv-t akar venni, más márka nem is jut az eszébe.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#8) Bluesummers válasza nubreed (#1) üzenetére


Bluesummers
őstag

Pontosan. Kíváncsi vagyok mikor érkeznek el a Yakuzák időszaka, ugyanez a világ másik tájaira.
Értsd: "Keresztbe tettél nekem? Na majd a haverjaim elintéznek." Úgy érzem a mai világban mindenki nagyon pofátlanul lop, de OLYAN szinten, hogy ilyenekért régebben kivégzés járt volna, most meg ejnye-bejnye?

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#9) -=MrLF=- válasza 7s26c (#7) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Ez legfeljebb arra igaz akire hat a reklámos agymosás, amíg van versenyképes Sony, Panasonic addig nálam LG, Samsung hátsó sorban marad. (tudom panel beszállítóként muszáj foglalkozni velük)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#10) 7s26c válasza -=MrLF=- (#9) üzenetére


7s26c
senior tag

Csak lassan kinyírnak minden tradícionálisabb gyártót. sajna

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#11) nubreed válasza 7s26c (#10) üzenetére


nubreed
veterán

Most már a Sonynak is van emészthető áron 4k hdr tv-je. A japánoknak le kell szállniuk a magas lóról és kőkeményen belemenni az árversenybe, azokon a területeken ahol a kóreaikak és a kínaiak diktálnak, ha talpon akarnak maradni. Még mindig nem ismerték fel ezt eléggé és nem tudom mennyi áldozatot kell még hozniuk, hogy végre leessen nekik. A Sonynak talán már dereng valami.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#12) kakuk.tamas válasza 7s26c (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én például tudatosan kerülöm a Samsung ot (az Applelel együtt), pont az üzletpolitikájuk miatt.
Van olyan termékük, ami kifejezetten tetszik, de szinte biztos, hogy találok ugyanolyan cuccot másik gyártónál is.
És nem is ajánlok senkinek se Samsung terméket...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) 7s26c


7s26c
senior tag

Mondjuk Ami Samsung termékem volt eddig, 2 mikró és 1 telefon, mind elpusztult 2 évesen. :K

[ Szerkesztve ]

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#14) Bluesummers válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


Bluesummers
őstag

+1

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#15) -=MrLF=- válasza 7s26c (#13) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

A Pana mikró 8+ éves otthon, tudom ajánlani ;)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#16) #06658560 válasza Syl (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

A jelenlegi botrány alapján tényleg hihető, hogy a cégek "kényszerítve" voltak az adományokra. Az ottani politikai hatalmat birtoklók is eléggé érdekesen gondolkodtak a lobbi fogalmáról. Plusz rendes piacgazdaságnak Dél-Korea sem tekinthető.

#13 7s26c: Nálunk tíz éves és négy éves telefon, kilenc éves mosógép teszi a dolgát gond nélkül a Samutól. pedig a mosógép is kvázi a legolcsóbb volt akkor tőlük. A telefonok mai szemmel lassúak, annyi a bajuk. Beégés sem látszik az OLED kijelzőn. Van Samu memóriakártya is pár a telefonokban, azokkal sincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#17) bLaCkDoGoNe válasza -=MrLF=- (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Most akkor én meg írjam be, hogy van egy 9 éves Samu mosógépem meg egy 9 éves Samu mikróm, és mindkettő jól szuperál még?

Ez pont annyira egyedi, és semmit nem jelentő példa, mint a tiéd vagy a kollégáé. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18) 7s26c válasza bLaCkDoGoNe (#17) üzenetére


7s26c
senior tag

Viszont kinek keserű volt a tapasztalata, az nem tart ki a márka mellett. A tiéd édes.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#19) bLaCkDoGoNe válasza 7s26c (#18) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én sem "tartok ki" a márka mellett, nem szeretem a Samsung cuccait, telefont, tévét soha nem vennék tőlük. Háztartási gépben olcsók voltak amikor venni kellett, és ahhoz képest nem rosszak (legalábbis az én konkrét darabjaim), ennyi.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20) sagem


sagem
addikt

Szerintem a legtöbb globális vállalat vezetőjét le lehetne csukni hasonló vádak miatt. Ezzel persze nem felmenteni akarom, de a világ sajnos -manapság- így működik..Ha nem közvetlenül a csúcsvezető, akkor valamelyik beosztottja intézi ezeket az ügyeket.

Arról meg nem is beszélve, hogy itthon mi van, gyakorlatilag mindenki tudja, hogy bizonyos cégek milliárdokat talicskáznak össze, csak azért, mert benne vannak a buliban..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#21) speed471 válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


speed471
aktív tag

Autót se úgy mész venni hogy megnézed a üzketpolitikájukat hanem amelyik szimpatikus és jó ár/érték/tudás arányban van.... engem nem érdekel ki kit vesz meg kilóra mert ilyen alapon az összes országba a maffia/politikai hálózat bedőlne. Persze vágyom egy szép jó világra csak ez állom kép.... nem beszélnék a elektromos autókról ahol pl nem kell olajat cserélni kinek éri az meg? Hiszen elektromos áram előállításával is szennyezzük a környezetet igaz kisebb arányban. Barátom mindig azt mondta: "van pénzed mindent megtehetsz és nem te mész a börtönbe" gusztustalan a kis világunk!

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#22) speed471 válasza 7s26c (#18) üzenetére


speed471
aktív tag

Enyém is édes volt es kb barátaim többsége samut használ nem szándékosan! Mondjuk van egy lg-m is igaz csak azért mer olcsóbban kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#23) speed471 válasza sagem (#20) üzenetére


speed471
aktív tag

+1 :D

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#24) zseko válasza 7s26c (#13) üzenetére


zseko
veterán

A mi samsung mikrónk 12+ éves (nem emlékszem pontosan, de könnyen lehet, hogy még 2001 előtt vettük), de az biztos, hogy 10-nél már több volt mikor javítani kellett. A szerelő mindenáron azt akarta, hogy adjuk el neki :)

HR24.hu

(#25) speed471 válasza zseko (#24) üzenetére


speed471
aktív tag

Egy samu monitorrommal jártam így hogy kondit kellett cserélni a tápban, elmúlt 10 éves, és ott is szerette volna hogy adjam el neki :D A táphoz szét kellett kapni a moncsit kemény 5 perces javítás volt.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#26) Dr. 444Hertz válasza nubreed (#11) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát a Sony-nak egyelőre mobil fronton nem dereng semmi... Sajna.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#27) nubreed válasza Dr. 444Hertz (#26) üzenetére


nubreed
veterán

Ettől függetlenül ha most telefont kéne vennem az biztos, hogy Sony lenne. Náluk is elég nagy a szórás, nem csak a burzsuj rétegnek van.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28) kymera válasza nubreed (#27) üzenetére


kymera
senior tag

Hát én inkább hagynám a Sony-t ... :( Van azokkal elég baj.
Attól még lehet jó egy termék ,hogy ha a gyártó vállalat elnöke korrupt.

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.