Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Majd később lesz az biztos :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Sonyfan


Sonyfan
tag

Jól néz ki pirosban... :K
De a többi színben is :U

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#3) Edvig


Edvig
tag

Fekete a legszebb szerintem! :K

You'll Never Walk Alone!

(#4) miklosme


miklosme
csendes tag

One V váltására tökéletes lesz :DD

(#5) Xaels


Xaels
félisten

Amúgy sem áll jól neki az a szín szerintem. Magam részéről a "klasszikus" HTC barnára vártam volna.

"300 százalékkal nagyobb felületű pixelekből építkező kameraszenzor nem feltétlenül jelent akkora előrelépést képminőség terén." - Mintha nem csak ennyiből állnának a kamerát érintő változtatások. Emellé társul OIS is :U

Állítólagos éjszakai 1080p videó

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Zsoltesz93 válasza Xaels (#5) üzenetére


Zsoltesz93
tag

Nem vagy egyedül :U

"A marketing az az eszköz, amelyhez akkor nyúlunk, ha rossz a termékünk."

(#7) Ati1979


Ati1979
veterán

Ehhez a telefonhoz nem is illik a piros szín.

A kamerát illetően itt egy jó kis összehasonlítás:

[link]

(#8) raper


raper
senior tag

Pedig jól néz ki abban a színben is.

(#9) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Pedig tetszik Ferrari fanoknak igen csak szép. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) bloomberg válasza Xaels (#5) üzenetére


bloomberg
tag

de szerettem a desire-barnát én is....

sztem sem szép a vörös, de kinek a pap....

(#11) AS


AS
félisten

De jó lenne ez sárgában is mint Lumnia 920:D (na jó csak vicceltem:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Robertoq válasza Xaels (#5) üzenetére


Robertoq
őstag

Jól néz ki, de egy ilyen teszt jó lenne vele. Egyébként néha érdekes egyes telefonokkal milyen jó képek készülnek a Cool images, taken with your cell phone sorozatban

(#13) Xaels válasza bloomberg (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Ugye, hogy ugye? Állítólag a J Butterfly-ból csináltak, vagy legalább is akartak olyat kiadni. Mondjuk a vörös sötétebb árnyalatban, fémesen csillogva jól is mutathatna, de abban az árnyalatban nem jött igazán át.

(#12) Robertoq: biztos lesz majd ilyen teszt nem is egy. Csak előbb kapja meg a sajtó a saját példányát tesztelésre. [link] elvileg itt van pár kép meg beltéri videó is. Sansation-nel nekem is sikerült anno 1-2 egész jó képet csinálnom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Mr President


Mr President
senior tag

Ezzel a telefonnal nagyon odatette magát a HTC. Valami nagyot kell dobbantani a samunak az S4-el. Kíváncsi leszek rá. Pirosban nekem sem jön be, talán ha kicsit világosabb lenne, így nekem barátságtalan. Az ezüst viszont nagyon a szívembe lopta magát, sajnos a héten sem nyertem a lottón, így a szerelmünk beteljesülése várat még magára ;]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#15) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Feketében az igazi, a piros nem annyira tetszik, maximum ha mély vörös, akkor talán.:)

(#16) Peterson_ válasza Mr President (#14) üzenetére


Peterson_
addikt

Az biztos, de azt azért ne feledd, hogy a HTC számára ez gyakorlatilag létszükség, a Samu meg nagyon szárnyal, úgyhogy valamit nagyon el kell lépniük, hogy a HTC lenyomja őket.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#17) BenHans


BenHans
addikt

Ejnye itt senki sem gondol a párjára? :N Én örülnék neki ha lenne piros...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18) mumk1


mumk1
addikt

A vörös megmarad a One + -nak, valamikor az őszre. :DDD
Erős önszuggesztiót alkalmazok a napokban, "nem kell ez nekem, túl nagy, semmi haszna az IR-nek, az alu hideg vagy meleg, három fényképezőhöz minek még egy, otthon a hifi hangosabb, a TV fHD-s" :D Nem tudom meddig fog menni. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19) Xaels válasza mumk1 (#18) üzenetére


Xaels
félisten

One+ szerintem olyan lesz(ha lesz) mint a fekete csak az ezüstön látható fehér betétek helyén lesz piros. Brutálisan jól fog úgy kinézni :P

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Luck Dragon

Túl lehet élni szerintem, Meg amúgy sem tetszik ebben a színben.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Sonyfan


Sonyfan
tag

Most, hogy nézegettem a piros színhez az állna jól, ha a hangszó(ra) egy fekete sávot rápöccintenének...

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#22) khalid98


khalid98
tag

nem áll jól a piros, inkább az a htc-s barna :) még a desire korból :O

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#23) boksz


boksz
senior tag

Szerintem meg lesz piros !

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=344783908963902&set=a.340405929401700.76611.336713623104264&type=1&theater

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#24) BenHans


BenHans
addikt

De ez csak Verizon-ra vonatkozik... Nem tudom, hogy származik-e hátrányom abból, ha Verizonost szerzek be...?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#25) zuzu000


zuzu000
őstag

A piros szvsz annyira nem megy hozzá.
Feketében szebb .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.