Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) feri1014


feri1014
senior tag

Szvsz szép. Az ára sem vészes csak kár, hogy rezisztív a képernyő... :)

(#2) Gusztáv válasza feri1014 (#1) üzenetére


Gusztáv
addikt

A rezisztív képernyő engem kevésbé zavar, mint a kinézete. Már a GW620-ban is bebizonyították, hogy lehet nagyon jól használható rezisztív panelt gyártani.

Laci

(#3) bobace


bobace
őstag

Húú, jöjjön ez a teszt. Egyelőre a Spicát nem tudom megfizetni, viszont ha ez jó lenne, váltanék. Nekem tetszik. Na de majd a belső, egy-két fontos feature tuti kimaradt, bár HSDPA van, egy jó pont, legalább nem Pop lesz...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

élöben szebb mint képeken, föleg feketében, és a fogása is nagyon tetszett, örömteli h 2.1, viszont érthetetlen, h gw 620-ra miértnem tudják már kiadni :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) bobace


bobace
őstag

Alap előfizetéses ára mennyi? Flottánál sajnos nekem azt kell nézni...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6) kaller1 válasza bobace (#5) üzenetére


kaller1
veterán

38k

.::> <::.

(#7) Bog válasza RaveForce (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

sorry, csak 1.6-os az OS, frissítés később

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) plus44


plus44
veterán

Ronda, de olcsó.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Az akksi nem kicsi benne ( se méretre, se teljesítményre ), az üzemidőre nem lesz gond. Remélem kint lesz a teszt minél előbb, bnőm 5800-ját váltaná :DDD

Vitamaxban nem 45990? :F

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#10) Norbi21


Norbi21
senior tag

Na egy ilyet én is simán bevállalnék, nagyon tetszik, főleg úgy hogy fel lehet frissíteni 2.1-re. A tesztet meg még jobban várom :)

(#11) che 1990


che 1990
tag

Én is erre váltanék...Várom a tesztet :K

(#12) RaveForce válasza Bog (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

ja, így azért már más a leányzó fekvése, gondolom pontos dátum nincs :)
egyébként, érdekes, színtől függ a hátlap felülete, nekem szürkében és feketében nagyon tetszik, fehér meg rózsaszín pedig úgyis nőket célozza :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) jooker82 válasza plus44 (#8) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ilyet azért nem írnék egy busás nyeremény után :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14) Tocska válasza jooker82 (#13) üzenetére


Tocska
tag

a Teszt engem is érdekelne elég jól néz ki meg tudásra sem lehet egy alapmobil ha 2.1-re felfrissítik csak az a dolog nem tetszik benne hogy olyen Ku990 Viewty-s az oldala!!!
De ízlések és pofonuk ahogy mások is mondanák!!!

(#15) blueMerle


blueMerle
veterán

Azért hogy egy kicsit mindenkinek elrontsam a kedvét ;] ne legyetek olyan bombabiztosak abban a frissítésben. Az i5700-ra hónapok óta igérgetik és még mindig csak a német telókat lehet frissíteni, és szvsz így is marad. :(((

(#16) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Azta mindenit :Y ez gyönyörű...nagyon jönnek LG-ék már a MINI-vel is nagyot ütöttek..

(#17) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Akkor jöhet majd az árverseny.
Sony Ericsson Xperia X8 és ez az LG.
Bár szerintem az X8 kicsivel drágább lesz a kijelző felbontása (240x320 kontra 320x480) és a technológiája (rezisztív kontra kapacitív) miatt.
A kamera is "csak" 3 megapixeles és fotófény nélküli mindkettőben. A platform is ua...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) kaller1 válasza mrlujoak (#17) üzenetére


kaller1
veterán

Az LG-nek is HVGA kijelzője van. :U

.::> <::.

(#19) mrlujoak válasza kaller1 (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igazad lehet, bár a link szerint kisebb a kijelzője, a hivatalos oldalon meg nem találtam hitelt érdemlő infót...

de természetesen nem zárkózom el a nagyobb kijelző tényétől sem, hiszen nem én terveztem, kiviteleztem... :))

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) kaller1 válasza mrlujoak (#19) üzenetére


kaller1
veterán

A mobilporton hülyeséget írtak.

.::> <::.

(#21) RaveForce válasza mrlujoak (#19) üzenetére


RaveForce
veterán

[link]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) kaller1


kaller1
veterán

Már most megmondom, hogy ez lesz a következő néptelefon. :D

.::> <::.

(#23) Lennier válasza mrlujoak (#19) üzenetére


Lennier
tag

Pedig ott van a hivatalos oldalon amit linkeltél.
Itt a közvetlen link a specifikációs pdf-hez.

(#24) mrlujoak válasza Lennier (#23) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, mélyebben én is megnéztem (bevallom nem voltam kellően alapos, hisz nem volt gyanú, hogy valahol rossz kijelzőfelbontás szerepelne), és tényleg egyezik a kijelző felbontása az X8-éval.
Köszönöm a kiigazítást mindenkinek!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) jooker82 válasza RaveForce (#12) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez a 2 jobboldali nagyon el van találva...mármint a kék meg fekete...a fehér meg a rószaszin jó lehet a csajoknak,
Ez egy nagyon jól eltalált telefon jó árral...
a 26 ft ért mit kell cerébe vállalnom??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26) Lennier válasza jooker82 (#25) üzenetére


Lennier
tag

Egy top kategóriás előfizetést 2 év hűséggel, 1 év tarifahűséggel:
Részletek a Vodafone oldalán.

Egyébként csak az árlistában nincs benne a telefon, a készülékek között megtalálható.
Ahogy a HTC Desire is, ami Vitamax-szal 109 990 Ft, top előfizetéssel pedig 89 990Ft.

[ Szerkesztve ]

(#27) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem csúnya, főleg a férfiasabb színekben, de a rezisztív kijelzőért kár. Bár cserébe relatíve olcsó lesz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#28) LouiS22 válasza kaller1 (#22) üzenetére


LouiS22
veterán

Kétlem, hogy néptelefon lenne, pusztán az ára miatt.

Más: hülye kérdés, de gondolom Simlock-os. Van már rá valami megoldás, hogy ettől meg lehessen szabadulni? Plusz Vodafone elrondította mindenféle custom animmmal és vodafonos szoftverrel?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#29) samu74


samu74
addikt

Ejnye,nem akartam megint LG telót venni,de már látom hogy megint az lesz... :C
A fekete meg a szürke szerintem jól néz ki,és ha "belsőség" is rendben van tuti sláger lesz. :K

-----------

(#30) RaveForce válasza LouiS22 (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

turbo sim?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) Inarus válasza LouiS22 (#28) üzenetére


Inarus
addikt

:F
Nokia 5230, Samsung S5230, Samsung Corby? Ezek mind ennyivel kb kezdtek és baromi sok embernek van... :U

Szerk.: Na jó, a Corby 40k körül kezdett feltöltőkártyásan.

[ Szerkesztve ]

(#32) kaller1 válasza LouiS22 (#28) üzenetére


kaller1
veterán

Kétlem, hogy néptelefon lenne, pusztán az ára miatt.

Nem pusztán az ára miatt gondoltam, majd ha kint lesz a tesztje, meglátod. ;)

.::> <::.

(#33) bobace válasza Lennier (#23) üzenetére


bobace
őstag

Standalone GPS van ezek szerint, nem csak AGPS, akkor Igora fel!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#34) LouiS22 válasza kaller1 (#32) üzenetére


LouiS22
veterán

Akinek csak "sima" telefon kell, annak "drága" lesz, aki meg Androidos telcsit venne, annak "buta" lesz (mert nagyonnagyonnagyon fontás ám a képernyő mérete, és "csak" rezisztív, és "csak" 1.6).

Női telefon lesz, az viszont biztos. Én is a páromnak veszek majd.

Egyébként kb. 5000 forintért lehet hozzá venni a neten unlock code-ot.Nem tudom, hogy a vodánál mennyiért adják...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#35) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

Tényleg jó telefonnak ígérkezik, csak az a kár, hogy rezisztív, bár az ára miatt lehet később váltok egy ilyenre.

(#28) LouiS22: Simán lehet néptelefon, mivel lejjebb fog menni az ára és érintőkijelzős, így divatos is. Az embereket meg nem érdekli vagy nem is tudják, hogy okos- vagy butatelefon ennyiért megveszik. A fele ennyit sem tudó Corby is milyen népszerű lett, meg az LG KP500/501/502 is.

[ Szerkesztve ]

(#36) kaller1 válasza D4rkAv3ng3r (#35) üzenetére


kaller1
veterán

Pls vedd ki a képet és linkesítsd inkább.... :U

LouiS22 Honnan veszed, hogy buta lesz? Volt a kezedben, használtad? :F

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#37) Grande Ale válasza D4rkAv3ng3r (#35) üzenetére


Grande Ale
őstag

Meg tudná valaki mondani a különbséget a rezisztív és a kapacitív kijelző között?

(#38) D4rkAv3ng3r válasza kaller1 (#36) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Kivettem inkább a képet később én is rájöttem, hogy nem akkora az eredeti mérete, mint a honlapon.
kép

(#37) Grande Ale: Általában az olcsóbb árfekvésű telefonokba rezisztív kijelző kerül ami pontatlanabb és meg is kell nyomi a kijelzőt, hogyérzékelje az érintést. Technikailag két érzékelő filmréteg, amely nyomás hatására összeér és ott érzékeli a nyomást.
A kapacitív meg egy üveg- vagy plexilap amely alatt elektromos mező van, amely az emberi ujjat, mint ellenállást érzékeli. Elég csak megérinteni a kijelzőt. Gyorsabban reagál az érintésre, mert nem kell a másodperc töredékére várni, még megnyúlik az érzékelőréteg, mint a rezisztív kijelzőnél. Persze az is hozzátartozik a lassúsághoz a rezisztívnél, hogy általában gyengébb vas kerül ezekbe a telefonokba. Itt mondjuk lehet nem ez lesz, Android sem lassú fajta.

[ Szerkesztve ]

(#39) Grande Ale válasza D4rkAv3ng3r (#38) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszi! Egyébként nagyon jónak tűnik ez a telefon, ha frissíthető lesz 2.2-es androidra, és tényleg 30.000 környékén lesz, akkor hatalmas vétel!

(#40) VD


VD
őstag

Teszt:
[link]

Ez alapján most boritékolom, hogy ez az LG tarolni fog!!!!!

(#41) LouiS22 válasza kaller1 (#36) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem érezted az iróniát a sorok között?

Az előző hozzászólásban csak különböző fórumbejegyzéseket, és általános elvárásokat foglaltam össze, nem a saját véleményem volt. Szerintem egy nagyon pofás darabot hozott össze az LG, és csak remélni tudom, hogy lesz hozzá támogatás is (hibák javítása, esetleg OS upgrade). Ennyi pénzért tényleg ajándék.

PS: Én a második Androidos telefonomat nyúzom ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#42) BloodRay válasza VD (#40) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezek után kíváncsi leszek Bogék véleményére. Ha ők is a phonearena-sok véleményét osztják akkor nagyon sikeres készülék lehet ez jó árral.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#43) VD válasza BloodRay (#42) üzenetére


VD
őstag

Nos a nem rég publikált újabb blogbejegyzés után meglepődnék, ha legalább egy tetszett nem virít majd a teszt végén! :U

(#44) kaller1 válasza LouiS22 (#41) üzenetére


kaller1
veterán

Most így utólag is elolvasva, lehet... :D :B

.::> <::.

(#45) jooker82


jooker82
nagyúr

Egy olyan kérdésem lenne,h a 2.1 az mivel tud többet mint a 1.6...??
és,hogy ezen milyen gps t lehet majd futtatni??magyar nyelvűt is??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#46) LouiS22 válasza jooker82 (#45) üzenetére


LouiS22
veterán

A GPS-t nem lehet futtatni, mert az egy hardver ;) Ha úgy érted, hogy milyen navigációs szoftvert, és abban milyen nyelv van, az egy másik kérdés. Mivel itthon szinte csak az ájgót ismerik, így az a szomorú válaszom, hogy legálisan nem tudod majd futtatni, mert hivatalosan nem kapható IGO Androidra (illetve ez így nem pontos, mert a Samsung Spica mellé adják, tehát kapható, de csak ahhoz).

Szerencsére a NavNGO kiváló szoftere mellett is van élet: A Sygic, Ndrive, Navigon. Csak három alternatív navigációs szoftver androidra. Az első kettő biztosan tud magyarul, a Navigonnál már trükközni kell, hogy magyarul szólaljon meg. Ndrive és Navigon próbaváltozata letölthető a Marketből.

Az első kérdésedre meg itt a válasz:

Optimized hardware speed
Support for more screen sizes and resolutions
Revamped UI
New Browser UI and HTML5 support
New contact lists
Better white-black ratio for backgrounds
Improved Google Maps 3.1.2
Microsoft Exchange support
Built in flash support for Camera
Digital Zoom
MotionEvent class enhanced to track multi-touch events[43]
Improved virtual keyboard
Bluetooth 2.1
Live Wallpapers

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#47) jooker82 válasza LouiS22 (#46) üzenetére


jooker82
nagyúr

A különbségből semmit nem értek... :F
Tehát pl a bloutouth 2.1 et nem tartalmazná az 1.6 os android??
És még egy kérdés.. Mért érdemes most okostelefont venni??mivel jobb egy android mint egy zárt?? Azt tudom h programokat lehet rá tenni meg játékok stb...De mégis valami érdemi különbség amitől több,améért sokmindenki lenézi a zárt telefonokat..irjatok már pár dolgot,hátha megtudtok győzni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) LouiS22 válasza jooker82 (#47) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha nem értesz belőlük semmit, akkor sincs gond, feltehetően nem is használnád egyiket sem. Igen, jól érted, az 1.6 nem támogatja a BT 2.1 szabványt.

Mivel jobb az android? Ez olyan örök vita lesz, mint a Win vs. Linux, Intel kontra AMD. Én személy szerint élvezem, hogy van egy olyan platform, ahová bárki fejleszthet (eddig nem nagy szám, ez adott a többinél is), elméletben teljes hozzáférést kapok a készülékhez, a kernel forráskódja szabadon hozzáférhető, módosítható, javítható, fejleszthető. Továbbá tetszik, hogy ha egy gyári programra nincs szükségem, akkor fogom és kiszedem a rendszerből. Ja, és az különösen tetszik, hogy az alkalmazások túlnyomó többsége ingyenes (persze a józan ész keretein belül, pl. a navigációs szoftverek értelemszerűen fizetősek, de több kezdeményezés van közösségi naviprogramra, illetve a Google az USÁ-ban és Nagy-Britanniában már engedélyezte a google maps-be épített navigációt). Szóval az egészben az a jó, hogy nyílt, folyamatosan fejlesztik. Meg persze nem Win és nem Apple :U

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#49) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Miért 2.1-es frissítés lesz, miért nem 2.2-es?

(#50) kaller1 válasza Grande Ale (#49) üzenetére


kaller1
veterán

Jó lesz az a 2.1-is elsőre, csak jönne már.

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.