Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Várjuk a tesztet :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Currently online players
PC: 64,618 (24h peak: 73,887)
XBOXONE: 56,146 (24h peak: 123,893)
PS4: 108,672 (24h peak: 122,859)
Total: 229,436

És a kiadók ezek után még ki merik jelenteni, hogy a PC-re kiadni játékot nem éri meg.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) errorcode06


errorcode06
őstag

Én is megveszem, két év múlva, premiummal, akciósan...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) Kanczy válasza errorcode06 (#3) üzenetére


Kanczy
veterán

Valószínűleg akkor pont a lényegről (a multiról) maradsz le, bár gondolom akkor te inkább single játékos vagy :F :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) Bjørgersson válasza Kanczy (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor miért venne premiumot? ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) #41133696


#41133696
törölt tag

Már tegnap lehúztam Originről :)

Battlefield 1 előtöltés - Origin - UPC Fiber Power 240 - Youtube

Érdekes egyébként, mert még Invitel előfizető voltam az Originről nem tudtam 100 Mbps-mal tölteni, Steamről igen. Most meg bírta a 240-et is :)

(#7) Kanczy válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

Csak fura, hogy egy multira kihegyezett játékot két évvel a megjelenés után vesz meg. Biztos fognak vele játszani akkor is, de azért valószínűleg nem lehet majd összehasonlítani a játékosbázist :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) szupermacs válasza Kanczy (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért marad le? 2 év múlva bezár a bazár?

(#9) Kanczy válasza szupermacs (#8) üzenetére


Kanczy
veterán

Nyilván nem zár be, de sokkal kevesebben fognak vele játszani valószínűleg. Nincs ezzel semmi baj, csak fura volt elsőre :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) Stunts666 válasza szupermacs (#8) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem zár be... 2 év múlva jön a következő. XD

(#11) szupermacs válasza Kanczy (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

60.000 helyett 1-2000 ember. Simán találsz mai napig minden játékmódra szervert teli emberekkel BF3 és még BC2-ben is. Semmiről nem marad le. Nem tudom, hogy mitől jobb úgy játszani, hogy 30x annyi ember tolja, ha a szervert akkor is megölti 32-64 ember, ha eltelik pár év.

(#10) Stunts666: És? Nem értem az összefüggést.

[ Szerkesztve ]

(#12) wjbhbdux válasza twollah1976 (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A BF4 118 ezerrel nyitott PC-n.

/s

(#13) kengyel


kengyel
nagyúr

Várom majd a visszajelzéseket, mert vétel gyanús a játék. :)

kengyel

(#14) errorcode06 válasza Kanczy (#4) üzenetére


errorcode06
őstag

Azért veszem akkor mert addigra kipeccselik, olcsóbb lesz (nem 30k), és a vérpistikék is eltűnnek.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#15) sixpak válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem a mai naptól lesz mérvadó...rengetegen ma kapták meg a dobozost.

kengyel: már veheted is, hibátlan a játék.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16) kengyel válasza sixpak (#15) üzenetére


kengyel
nagyúr

A bétával játszottam még engedélyezte, már az sem volt rossz, ott még minden kicsiben zajlott. Akkor azt mondod vehetem, nem lesz csalódás. :)

kengyel

(#17) sixpak válasza kengyel (#16) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ha a béta tetszett, akkor ettől el fogsz ájulni. :K
Nem lesz csalódás, garantálom. Mondom ezt úgy, hogy ma hajnali 3ig toltam+ az alpha-ba raktam harmincvalahány órát és a bétába is kb annyit.
Amúgy a Tescoban 27.től 11990 lesz, az kiváló ár, főleg ha az Origin-es 60 euróhoz hasonlítom...de annyit is megért, frankó a játék.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18) kengyel válasza sixpak (#17) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az tényleg jó ár érte, akkor megéri megvárni azt a pár napot. :) Akkor gondolom vannak már a szervereken, és lehet nagyokat csapatni. Az single playerbe belekezdtél ?

kengyel

(#19) sixpak válasza kengyel (#18) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, rengetegen játszanak.
Single nem érdekel, uncsi...majd egyszer kipróbálom azt is, állítólag zseniális, de ilyen multi mellett nincs idő a kampányra. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#20) kengyel válasza sixpak (#19) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én a BF4-alatt azt is kitoltam, pedig ott is pörgött a multi. :D Akkor szerintem megvárom a Tesco-akcióját, és ott tényleg baráti az ára. Köszönöm az összes infót, és jó játékot. :D

kengyel

(#21) sixpak válasza kengyel (#20) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ugyan, bármikor... :R
És kösz.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22) kengyel válasza sixpak (#21) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még egy dolgot akartam kérdezni !

Mennyire jól van optimizálva a játék ? A bétával sem volt gondom, de az mégis csak kiforratlan volt.

kengyel

(#23) sixpak válasza kengyel (#22) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én úgy vettem észre, hogy nem lett jobb a bétánál, de rosszabb sem, hozzáteszem, nekem is szépen futott a beta és a véglegessel sincs gond.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24) kengyel válasza sixpak (#23) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor a gépigény nem sokat változott, de végül is elmegy a gépemen. Köszönöm !

kengyel

(#25) kovsol válasza Kanczy (#9) üzenetére


kovsol
titán

64 nél többen akkor se férnek be a szerverre ha 100e online játékos van.

May the Force be with you!

(#26) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Még este ötig az irodához vagyok láncolva, de utána végre én is belevetem magam. :)

(#27) sixpak válasza Stauffenberg (#26) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is ötig melózok, utána tudom folytatni.
Hajnalban a 6. szintet értem el, aránylag gyorsan.
Bár lassan döntenem kell: alvás vagy játék és a végelgyengüléses halál...asszem az utóbbi lesz :D.... utoljára a BC2-nél éreztem hasonlót, ezt most nagyon eltalálták.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#28) Stauffenberg válasza sixpak (#27) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is a BC2 volt az utolsó Battlefield ami baromira oda tudott szegezni a monitorhoz (a BF3 is az elején, de hamar kifújt). Már nem először olvasom, hogy van olyan jó, mint a BC2. :)

Most tavaszig elnapolt PC fejlesztés miatt berendeltem egy Xbox One S Battlefield 1 bundle-t. Anno a BC2-vel is Xbox360-on kezdtem játszani, aztán áttértem PC-re. :D

Már csak 1 óra 16 perc és leléphetek. ;]

(#29) sixpak válasza Stauffenberg (#28) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akkor jó játékot. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#30) tailor74


tailor74
őstag

Jöhet a teszt, kilátásban van, hogy megveszem életem első BF játékát, eddig nem érdekelt ez a vonal. :D

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#31) dhstyle


dhstyle
tag

hiába ezek a konzolos számok , ps4 streamet néztem és a tag aki játszotta annyira kiragelt az fps droppokon , hogy live közben visszament inkább pcre játszani az egészet... ha valakit érdekel a videó szivesen belinkelem nagyon vicces , ahogy kiakad ,hogy mennyire pocsékul fut egy 64 fős multi a ps4en.. gondolom x1en se jobb a szitu. :DDD

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#32) csizo13 válasza dhstyle (#31) üzenetére


csizo13
tag

Ja, hát minek streamel és játszik, ha nincs megflelő net elérése hozzá?
Csak dühöngjön, te meg higgy el mindent, amit youtube-on, tv-ben látsz.

(#33) r-chee válasza dhstyle (#31) üzenetére


r-chee
őstag

"Vissza kell szokni a lag-ra" :D

Netkapcsolatával nincsen gond, az egyik leggyorsabb itthon elérhető van neki :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#34) Stauffenberg válasza dhstyle (#31) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Még pénteken néztem benchmarkokat, Xbox One-on jobban tartja a fix 60 fps-t mint PS4-en (jó mondjuk alacsonyabb felbontáson is fut). Ezt csak megerősíteni tudom, de én is tapasztaltam már 64 fős csatában, hogy néha elgyengül, de semmi drámai, kb 40 fps-re esik vissza néha.

(#35) dhstyle válasza csizo13 (#32) üzenetére


dhstyle
tag

https://www.youtube.com/watch?v=4z6JBF6c5rU 11 perctől

meg úgy mindenki másnak is aki hitetlenkedik.. szerintem nem viccből mondja , hogy laggol.. utána átmegy PCre ott egyből jó.. pedig ugyanazzal a nettel.. szóval ne fogd a netre :W

[ Szerkesztve ]

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.