Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Összességében jó kiegészítő volt a Heavensward. Story, grafika, hangok 5 csillagos. Startkor talán kicsit kevés volt az endgame tartalom, de azért elég sűrűn jöttek a content patchek, amikbe próbáltak nem csak 4/8/24 fős csapattartalmakat beletenni.
A 2.0-hoz képest csak azt sajnálom, hogy még az expert rulettben mindig csak 2db insta volt a régi 3db-bal szemben. Most pár hónapot kihagytam, lehet ezen javítottak, mert eltűnt az expert rulett, és maradt a "lvl 60" rulett, amiben az összes eddigi max szintű insta ott van.

Ha csak hozzák azt a színvonalat, amit a 2.0 és 3.0-val, akkor már megéri megvenni majd a Stormbloodot is. Csak kár, hogy Steamen vettem meg az alapjátékot, aztán nem vehetem a kiegeket dobozosan, mert nagyon szépen a box artok is.

---
PS3 tulajoknak: 2017 dec. 31.-ig újra ingyen lehet frissíteni a PS4 verzióra Heavenswardostúl együtt, és még 14 ingyen nap is jár mellé. [link]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2) #52588800 válasza nonsen5e (#1) üzenetére


#52588800
törölt tag

Van expert rulett 2 instával : xephatol és ggl hard. Endgame tartalom van benne, csak mesterségesen el van nyújtva a tokenek korlátozása miatt.

(#3) nonsen5e válasza #52588800 (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Akkor még bent van. Régebben mintha nem lettek volna ilyen korlátozások, hogy egy rulett sem elérhető amíg nem érem be magamat a sztorival. Expert nekem ott sincs a listában, a lvl60 meg le van zárva, mert az új instákat nem csináltam meg (mert ugye még nincsenek is unlockolva), egyik raidből sem esett semmi olyan amivel a héten geart tudnék kovácsolni, 4 ilvl kéne Final Steps of Faith-hez, én meg mint a hülye nyomom a lvl50 rulettet..

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) #52588800 válasza nonsen5e (#3) üzenetére


#52588800
törölt tag

Xelphatol a storyban a Final Steps of Faith után jön. Gearre van egy faék egyszerű módszer : spammeled a Palace of the Deadet amig ki nem farmolod az ilvl255 fegyvert (egy teljesen no brainer dolog) meg kigyűjtesz pár ezer tomestonet a lvl60as aetherochemical story instából (150 tomestone egy kör) és kiváltod az ilvl235 armor szettet. Ezzel az új alexander savagen kivül bárhová be tudsz menni. Innen meg választhatsz : unlockolod a ggl hard instát és expert rulettel pár hónap alatt kiszeded a tomestoneokból a full ilvl260 gear szettet fegyverestől, vagy farmolod közben az új alexandert a9-12 és kiszeded az ilvl250 szettet + ilvl260 accessory -t az expert rulettből kapott tomestoneokból (én ezt javaslom, gyorsabb) vagy kihozod az ilvl245 -öt és ráfekszel a savage gearre (ilvl275/270 gear farmolására).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.