Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Tyrel válasza b. (#2) üzenetére


Tyrel
őstag

2013-as játék, manapság már arról is nyíltan beszélnek egyesek aminek tegnap volt a mozipremierje, nem gondoltam hogy egy ilyen "őskövülettel" még bárkinek is megelepetést okozhatok. :P
Amúgy az az 1 szó szerintem nem igazán spoiler, vannak a játéknak olyan befejezései amikben túléli Jodie, meg olyanok is amikben nem. Na bumm, ez kb. minden második szerepjátékban így van. Max. ha ezt tudod jobban vigyázol a kiscsajra. :P

A Heavy Rain nekem nem jött be, a Beyond Two Souls viszont nagyon jó, csak az irányítása borzasztó rossz. Ha ezen sikerül túl tenni magad, onnantól kb. a legjobb a kategóriájában, legyen az bármi is... (telltale mo-cap akármi, nem tudom mibe sorolják)

@Wlac
Jah, régen volt, közben már beugrott hogy annak a jelenetnek amire gondolok minden endingel megkapjuk 1-1 verzióját, csak más szereplőkkel. (ez utóbbit felejtettem el leginkább)
Amúgy arra a jövőképre gondolok ami a legvégén bevillan, szerintem kegyetlen jó folytatást lehetne kanyarítani belőle. :K És egyúttal cliffhanger is szerintem, mert elég nagy változást vetít előre, ill. azzal a pár másodperccel meg egy minimális kis fantáziával olyan folytatásnak ágyaz meg aminél kevesebbért is Oscar-t osztogatnak manapság... Nagyon sajnálom hogy lemondtak róla, kb. a Firefly (sorozat) elkaszálása okozott még ekkora csalódást.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.