Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyrel


Tyrel
őstag

Mindamellett hogy nagyon várom és biztos pre-order részemről, azért én még mindig haragszom rájuk amiért a Beyond: Two Souls túlélős befejezései egy óriási cliffhangerrel zárnak, de sosem kap folytatást... :O

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#2) b. válasza Tyrel (#1) üzenetére


b.
félisten

Köszi a spoilert, épp ma vettem meg.... :U :U

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Wlac válasza b. (#2) üzenetére


Wlac
Ármester

Annyira nem lehet nagy spoiler, mivel többször végigjátszottam és fogalmam sincs, hogy mire gondol.

“The wha-"

(#4) b. válasza Wlac (#3) üzenetére


b.
félisten

Akkor ennek örülök, ez jó hír.3 hete van meg a PS4. Épp ma rendeltem meg hozzá azt a játékot illetve a Heavy Rain-t és ezt egyben .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Tyrel válasza b. (#2) üzenetére


Tyrel
őstag

2013-as játék, manapság már arról is nyíltan beszélnek egyesek aminek tegnap volt a mozipremierje, nem gondoltam hogy egy ilyen "őskövülettel" még bárkinek is megelepetést okozhatok. :P
Amúgy az az 1 szó szerintem nem igazán spoiler, vannak a játéknak olyan befejezései amikben túléli Jodie, meg olyanok is amikben nem. Na bumm, ez kb. minden második szerepjátékban így van. Max. ha ezt tudod jobban vigyázol a kiscsajra. :P

A Heavy Rain nekem nem jött be, a Beyond Two Souls viszont nagyon jó, csak az irányítása borzasztó rossz. Ha ezen sikerül túl tenni magad, onnantól kb. a legjobb a kategóriájában, legyen az bármi is... (telltale mo-cap akármi, nem tudom mibe sorolják)

@Wlac
Jah, régen volt, közben már beugrott hogy annak a jelenetnek amire gondolok minden endingel megkapjuk 1-1 verzióját, csak más szereplőkkel. (ez utóbbit felejtettem el leginkább)
Amúgy arra a jövőképre gondolok ami a legvégén bevillan, szerintem kegyetlen jó folytatást lehetne kanyarítani belőle. :K És egyúttal cliffhanger is szerintem, mert elég nagy változást vetít előre, ill. azzal a pár másodperccel meg egy minimális kis fantáziával olyan folytatásnak ágyaz meg aminél kevesebbért is Oscar-t osztogatnak manapság... Nagyon sajnálom hogy lemondtak róla, kb. a Firefly (sorozat) elkaszálása okozott még ekkora csalódást.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#6) b. válasza Tyrel (#5) üzenetére


b.
félisten

Rendben megbeszéltük. :) Ps4 pro-t most sikerült beszerezni és hát mindegy milyen idős játék, ha konzol exkluzív volt eddig és nem volt hozzá gép akkor most kell bepótolni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) darkrock


darkrock
aktív tag

Jó korán jön, valamiért őszre vártam.

(#8) Jeanne d'Arc

Beyond számomra picit csalódás volt, remelem ez nem lesz az majd.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Kvelstadt válasza darkrock (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lehet erős év elejét akarnak mint tavaly. Gow3 ds1 remaster és detroit. Ez csak két hónap termése és azon gondolkozom hogy ha elkártyáznám a pénzem lehet akkor se menne el ennyi 2hónap alatt. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyon fasza, azt hittem később jön csak :) A Switch miatt kicsit hanyagolva van a PS, de már nem sokáig :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.